Preparat na pchły i pająki. Gotowy do użycia środek STRONG 500ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,99 zł 23.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.88
Producent: STRONG
Kod produktu: 3131

Opis

STRONG
SKUTECZNY PREPARAT NA PCHŁY I PAJĄKI
500 ml

GOTOWY DO UŻYCIA
DŁUGOTRWAŁE I PEWNE DZIAŁANIE

MASZ PROBLEM Z PCHŁAMI LUB PAJĄKAMI? NIE MOŻESZ SIĘ ICH POZBYĆ? CHCESZ SKUTECZNIE ZWALCZYĆ INSEKTY? NIE MOGŁEŚ TRAFIĆ LEPIEJ!


✅ środek polecany do zwalczania pcheł i pająków

✅ Działa również na inne owady biegające

✅ Bardzo skuteczny i wydajny - nawet na 50 m²

✅ Wygodna aplikacja - atomizer

✅ Doskonały do użytku domowego

 

OPIS PRODUKTU

STRONG to skuteczny preparat NA PCHŁY I PAJĄKI. Oprysk to gotowy do użycia preparat przeznaczony do zwalczania pcheł i pająków, a także innych owadów biegających np: karaluchów, mrówek, rybików cukrowych, prusaków. Efekt skutecznego działania jest widoczny już po ok. 30 min. i utrzymuje się do 48 godz. Preparat dopuszczony do użycia w pomieszczeniach (domowych, biurowych, magazynach, piwnicach), na terenach przyległych do budynków (fundamenty) oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasy, balkony, podjazdy, chodniki, parkingi, garaże. Produkt w poręcznej butelce z rozpylaczem.

Zauważyłeś na swoim ciele ugryzienia pcheł? Nie wiesz jak poradzić sobie z tym problem? Użyj środka, który jest szybki i skuteczny w swoim działaniu. Pamiętaj, że pchła mimo swoich bardzo małych rozmiarów jest bardzo groźna przez przenoszenie chorób zakaźnych! Pozbądź się problemu raz na zawsze!ZASTOSOWANIE

Preparat STRONG NA PCHŁY I PAJĄKI może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach, spiżarniach, na tarasach, w kempingach, oraz innych miejscach, gdzie można spotkać insekty.

 

Przerwij krąg rozmnażania pcheł w twoim domu! Ugryzienia pcheł powodują zmiany skórne, które później prowadzić mogą do zapalenia skóry.

 SPOSÓB UŻYCIA

Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty użytku codziennego. Powierzchnie opryskiwać z odległości około 30 cm. Jedno naciśnięcie rozpylacza to około 0,5 ml preparatu - na 1 m² należy nanieść 10 ml roztworu. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godz., a następnie wywietrzone przez ok. 1 godz. W razie konieczności można powtórzyć zabieg. W przypadku stosowania na zewnątrz pomieszczeń należy zachować szczególną ostrożność, gdy wieje silny wiatr. Jeśli w ciągu 24 godz. od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony. Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego oprysk można wykonywać bezpośrednio na zwalczane insekty.

Preparat pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o problemach z pajęczakami! Środek cechuje się dużą skutecznością i długością działania, a efekty zauważalne są już po pierwszym użyciu! STRONG NA PCHŁY I PAJĄKI jest zabójczo skuteczny wobec dorosłych osobników oraz wobec larw!

skład: cypermetryna 5 g/kg, geraniol 0,1 g/100 g
numer pozwolenia: 7818/19 4Insect AL
pojemność: 500 ml

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - środek owadobójczy ceniony w całej Europie, stosowany przez profesjonalistów zajmujących się dezynsekcją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania szkodników przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki P102 Chronić przed dziećmi P261 Unikać wdychania rozpylonej cieczy P391 Zebrać wyciek P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium