Bomba na pchły i pająki, preparat na pchły na 80 m3 STRONG 150 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.81
Producent: STRONG
Kod produktu: 3134

Opis

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA
NA PCHŁY I PAJĄKI 150 ML


ZWALCZA PCHŁY, KRZYŻAKI, KĄTNIKI, KOSARZE I INNE PAJĄKI
GOTOWY DO UŻYCIA SPRAY SAMOWYŁADOWCZY

MASZ PROBLEM Z PCHŁAMI LUB PAJĄKAMI? DOTKLIWE KĄSANIE I CIĄGŁA POTRZEBA DRAPANIA NIE POZWALA CI SPAĆ? WIDZĄC PAJĄKA NAD SWOIM ŁÓŻKIEM DOSTAJESZ GĘSIEJ SKÓRKI? POTRZEBUJESZ SZYBKIEGO I SKUTECZNEGO ROZWIĄZANIA?

Z POMOCĄ PRZYCHODZI DOSKONAŁA BOMBA RENOMOWANEJ MARKI STRONG - 4INSECT BOMB - PREPARAT KTÓRY ZWALCZY PCHŁY I KAŻDE NAWET NAJOBRZYDLIWSZE PAJĄKI!

 

✅ szybkie działanie - pierwsze efekty już po 15 minutach od zastosowania

wyjątkowo łatwy w użyciu - samoczynnie opróżniający się pojemnik - tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie - wracasz gdy jest już po wszystkim!

wydajne opakowanie - wystarcza na 80 m³ kubatury

środek polecany do zwalczania wszystkich gatunków pająków!

✅ zabójczo skuteczny sposób na pchły!

✅ wysoka skuteczność - aż 3 substancje aktywne, które wzajemnie się uzupełniają w jednym produkcie!

 

STRONG 4INSECT BOMB - BILET W JEDNĄ STRONĘ DLA INSEKTÓW!

OPIS PRODUKTU

Z doświadczenia wiemy, że problem insektów, w szczególności pcheł i pająków, może dosłownie spędzać sen z powiek. Jeżeli poszukujesz silnego preparatu, który pomoże Ci zwalczyć je raz na zawsze, z pomocą przychodzi STRONG 4INSECT BOMB! Jest to gotowy do użycia, mocny preparat owadobójczy w postaci aerozolu samowyładowczego (fogger - bomba), przeznaczony do zwalczania wszystkich gatunków pcheł i pająków. Zawartość pojemnika wystarcza na 80 m3 kubatury pomieszczenia poddawanego zabiegowi dezynsekcji. STRONG 4INSECT BOMB zawiera trzy bardzo skuteczne substancje aktywne o uzupełniającym sposobie działania (cypermetryna, tetrametryna oraz geraniol). Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15-30 minutach od zastosowania. Skuteczność produktu utrzymuje się przez minimum 24 godziny.

Nawet nie zauważysz, jak szybko jedna pchła może stać się istną plagą. Wszystkiemu winne jest szaleńcze tempo, z jakim rozmnażają i rozprzestrzeniają się po całym domu. Działaj szybko!

 

ZASTOSOWANIE

STRONG 4INSECT BOMB to produkt owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów biegających takich jak pchła, krzyżak, skakun, nasocznik, kątnik, kosarz i inne. Insektycyd STRONG służy do przeprowadzenia profesjonalnej dezynsekcji w domowych warunkach, do użytku powszechnego. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych i magazynowych, garażach, lokalach użyteczności publicznej, pomieszczeniach gospodarczych, obiektach handlowych, hotelach itp.

Strach przed włochatymi 8 nożnymi i czasami nawet 12 ocznymi pająkami które lubią wisieć nad naszym łóżkiem może utrudnić nam normalne funkcjonowanie! Odnajdź komfort i pozbądź się ich jak najszybciej!

Parę słów na temat pcheł:

Pchły posiadają ciemno ubarwione, bocznie spłaszczone ciało o silnie rozwiniętych odnóżach, które umożliwiają im oddawanie długich skoków – ten sposób poruszania rekompensuje im brak skrzydeł, które utraciły w procesie ewolucji. Aby rozwinąć się od stadium jaja do dorosłego osobnika, pchła potrzebuje około trzech tygodni. Jaja składane są zazwyczaj w miejscach pozbawionych dostępu do światła – idealnie nadają się do tego wykładziny, dywany, szpary w podłodze oraz przestrzenie pod meblami.

Pchły nie są tylko domeną zwierząt! Człowiek również może stać się ich żywicielem. Ugryzienia pcheł mają postać niewielkich, czerwonych punkcików. Zaczerwienienia nie są opuchnięte, powodują jednak swędzenie, które dla niektórych osób może być szczególnie drażniące. Inwazji owadów nie należy lekceważyć – pchły mogą przenosić wiele niebezpiecznych chorób. To właśnie one były nosicielami pałeczek dżumy w czasie średniowiecznej zarazy zwanej czarną śmiercią. Współczesnymi zagrożeniami ze strony tych pasożytów są między innymi tularemia, gorączka śródziemnomorska, dur mysi. Pchły są także pośrednimi żywicielami niektórych gatunków tasiemców, a ich ugryzienia mogą powodować zapalenie skóry.

W ranie po ugryzieniu pchły istnieje ryzyko nadkażenia rany, szczególnie jeśli będziemy zmiany intensywnie drapać. Rana może stać się bardziej bolesna, zaczerwieniona, a może nawet wydostawać się z niej ropa.

Parę słów na temat pająków:

Pająki razem z roztoczami, kosarzami,zaleszczotkami i innymi grupami zwierząt, z którymi są spokrewnione, tworzą gromadę pajęczaków. Pająki łatwo odróżnić od innych zwierząt przez budowę ich ciała, w której wyraźnie widać głowotułów i odwłok, połączone są one ze sobą łącznikiem. Na głowotułowiu są umieszczone  cztery pary odnóży krocznych i dwie pary odnóży gębowych. Odnóża gębowe to szczękoczółki zakończone pazurem jadowym oraz nogogłaszczki.

Pająki w Polsce na szczęście nie są tak jadowite, jak te egzotyczne, których ugryzienie może doprowadzić do śmierci. Pomimo tego, możemy wyróżnić najbardziej jadowite pająki w Polsce, które występują u nas na co dzień. Są to między innymi: krzyżak którego ugryzienie wywołuje obrzęk, bagnik który wywołuje biegunkę, wymioty i bóle głowy czy sieciarz którego ukąszenie porównywane jest do użądlenia przez szerszenia!
Pająki szukają w naszych domach schronienia i dostają się do nich przez okna i kratki wentylacyjne. Spokojne kąty, przerwy za i pod szafami to idealne środowisko dla włochatych niechcianych lokatorów. Dzięki STRONG 4INSECT BOMB wymeldujemy niechciane pająki z naszych domów.

 

Pcheł należy szukać przede wszystkim w:

  • posłaniach zwierząt
  • na dywanach i wycieraczkach
  • zakamarkach mebli

Pająków należy szukać przede wszystkim w:

  • kątach ścian
  • przestrzeni między meblami, za i pod nimi
  • miejscach wilgotnych

 

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety produktu. Należy wynieść lub zabezpieczyć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Podczas zabiegu w pomieszczeniu nie mogą znajdować się osoby postronne i zwierzęta.
Opakowanie z produktem należy umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Produkt uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora, do momentu jego zablokowania, trzymając pojemnik w wyprostowanej ręce, jak najdalej od twarzy, aby uniknąć narażenia na pionowy strumień aerozolowy. Pozostawić opróżniający się pojemnik, opuścić i zamknąć pomieszczenie na 1 godz.

Tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie. Wracasz gdy jest już po wszystkim!

Czas aerozolowania pomieszczenia o kubaturze 30 m³ wynosi ok. 8 sekund. Po skończonym zabiegu starannie wywietrzyć pomieszczenie przez ok. 1 godz., następnie usunąć pusty pojemnik i postępować jak z odpadami. Przed ponownym użytkowaniem umyć powierzchnie blatów, stołów i innych powierzchni.

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - środek owadobójczy ceniony w całej Europie, stosowany przez profesjonalistów zajmujących się dezynsekcją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania szkodników przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

 

skład: cypermetryna 0,5 g/100 g, tetrametryna 0,2 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 7800/19 4Insect Bomb
pojemność: 150 ml

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H222 Skrajnie łatwopalny aerozol H229 Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki

Zwroty wskazujące warunki bezpiecznego stosowania: P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. P261 Unikać wdychania rozpylonej cieczy. P410+P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium