Pozbądź się pasożytów! Środek na pluskwy, bomba na owady, preparat owadobójczy, środek zamgławiający, środek na pluskwy, bomba na insekty, bomba fogger,

Fogger na pluskwy, bomba zamgławiająca

Fogger na pluskwy, znany również jako bomba owadobójcza, to specjalistyczny produkt przeznaczony do zwalczania pluskwy domowej oraz innych owadów w zamkniętych pomieszczeniach. Środek owadobójczy umieszczony jest w pojemniku z aerozolem, który eliminuje pluskwy poprzez kontakt. Fogger wypełnia przestrzeń delikatną mgiełką, która ma na celu dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny, zakamarki, wnęki pod meblami, szwy i łączenia materiałów tapicerowanych.

Fogger na pluskwy stopniowo uwalnia substancje czynne (np. permetryne, tetrametrynę etc.), które rozprzestrzeniają się w powietrzu i osadzają się na różnych powierzchniach. Bomby zamgławiające są proste w obsłudze — wystarczy umieścić aerozol w pomieszczeniu, aktywować go i opuścić miejsce dezynsekcji na określony czas.

Bomba, fogger na pluskwy

Jak działa fogger na pluskwy? Którą bombę owadobójczą wybrać?

W walce z uciążliwymi pluskwami domowymi, foggery, czyli tzw. bomby owadobójcze, stały się powszechnie wykorzystywanym rozwiązaniem. Ale jak działają te produkty i który z nich wybrać, aby skutecznie pozbyć się problemu?

Na szczęście na ratunek z pomocą przychodzą preparaty zamgławiające, które pozwalają na szybką i skuteczną dezynsekcję. Wśród wielu dostępnych na polskim rynku produktów, niektóre z nich cieszą się szczególną popularnością, szczególnie: STRONG BIFFENT PLUS, BOMBA DELTACAPS FORTE oraz STRONG BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA.

Wszystkie foggery działają na zasadzie rozpylania insektycydu w postaci drobnej mgiełki, która zwalcza dorosłe osobniki pluskiew. Mgła dociera do trudno dostępnych miejsc, eliminując pasożyty znajdujące się również w kryjówkach. Wybór odpowiedniego foggera na pluskwy zależy od wielkości pomieszczenia, stopnia infestacji pasożytami oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

W ofercie sklepu PRYSKAJ.pl znajdziesz bomby owadobójcze o różnej pojemności i innym składzie substancji czynnych, dzięki czemu możesz wybrać preparat odpowiedni do wielkości pomieszczenia, które chcesz poddać zabiegowi dezynsekcji.

  • STRONG BIFFENT PLUS 100 ml - zawartość opakowania wystarcza do przeprowadzania zabiegu dezynsekcji w dużych pomieszczeniach (do 500 m³).

  • BOMBA DELTACAPS FORTE 250 ml - pojedynczy pojemnik wystarcza do zwalczania pluskiew w pomieszczeniach o średniej wielkosci (do 210 m³).

  • STRONG BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA 100 ml - pojedynczy pojemnik zapewnia ochronę w małych pomieszczeniach (do 80 m³).

Przed użyciem foggera na pluskwy należy dokładnie przeczytać instrukcje producenta. Zwykle wymaga się zamknięcia okien i drzwi, wyłączenia systemów wentylacyjnych oraz ewakuacji ludzi i zwierząt z pomieszczenia na czas trwania zabiegu dezynsekcyjnego. Po zakończeniu zamgławiania pomieszczenie należy wietrzyć lub wentylować.


STRONG BOMBA DELTACAPS na pluskwy: pytania i odpowiedzi

Zmagasz się z uciążliwym problemem zwalczania pluskiew? Potrzebujesz więcej informacji o działaniu bomby owadobójczej DELTACAPS FORTE? Szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli Ci pozbyć się tych krwiopijnych pasożytów raz na zawsze? Zapoznaj się z informacjami o produkcie, który dostępny jest w poście: STRONG BOMBA DELTACAPS NA PLUSKWY: PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pluskwy w Twoim domu? Dowiedz się jak je zwalczyć!

Zauważyłeś, że pluskwy gnieżdżą się w domu? Chcesz dowiedzieć się skąd wzieły się jaja pluskiew? Nie wiesz jak się pozbyć pasożytów? Zapoznaj się z artykułem Pluskwa domowa - jak wygląda zwalczanie pluskiew? Znajdziesz tam kompleksowe informacje na temat pluskwy domowej, jej biologii, objawów infestacji oraz skutecznych metod zwalczania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium