6x DOBOL Fumigator bomba zamgławiająca na MUCHY, PLUSKWY i KARALUCHY 10 g made in France

6x DOBOL Fumigator bomba zamgławiająca na MUCHY, PLUSKWY i KARALUCHY 10 g made in France
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 210,00 zł 249,00 zł 210.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.81291
Producent: KWIZDA
Kod produktu: 1632

Opis

6 x DOBOL FUMIGATOR
BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA
NA MUCHY, PLUSKWY I KARALUCHY 10 G

MADE IN FRANCE


SKUTECZNA W ZWALCZANIU DOKUCZLIWYCH
OWADÓW DOMOWYCH ŚWIECA DYMNA

MUCHY, KOMARY, PCHŁY, KARALUCHY, PRUSAKI, PLUSKWY,
ROZTOCZA, TROJSZYKI, SKÓRNIKI, OMACNICE

 

 • bardzo szeroki zakres stosowania
 • niezwykle łatwy i bezpieczny w użyciu
 • polecany przy zwalczaniu pluskwy domowej
 • wnika w nawet najmniejsze szczeliny
 • bez sprężonego gazu, ognia i spalania
 • do działania wymaga użycia wody
 • nie pozostawia sadzy i pyłu

 

OPIS PRODUKTU

Produkt biobójczy w postaci świecy dymnej do zwalczania owadów przeznaczony do stosowania powszechnego i profesjonalnego. DOBOL Fumigator to produkt innowacyjny i łatwym w użyciu. Umożliwia całkowitą dezynsekcję pomieszczeń dzięki rozpyleniu "mgły" owadobójczej, szybko rozprzestrzeniającej się nawet w pomieszczeniach, gdzie utrudniony jest oprysk. Świeca nie zawiera przy tym sprężonego gazu, działa bez efektu spalania, posiada szeroki zakres stosowania oraz łatwy i bezpieczny sposób użycia.

Zawarte w bombie zamgławiającej składniki doskonale wnikają we wszystkie szczeliny i szpary docierając do miejsc ukrycia insektów. Środek nie pozostawia po sobie sadzy ani pyłu i odznacza się dużym bezpieczeństwem użycia. Nie ma ryzyka samozapłonu lub wybuchu. Do działania wymaga wyłącznie wody, w reakcji z którą po kilku minutach tworzy gęstą, owadobójczą mgłę.

ZASTOSOWANIE

DOBOL Fumigator francuskiej firmy KWIZDA to środek skuteczny w zwalczaniu dokuczliwych owadów domowych takich jak muchy, komary, pchły, karaczany (karaluchy i prusaki), roztocza, a także owadów atakujących artykuły spożywcze, np: trojszyk ulec, skórnik kolczatek, omacnica spichrzanka (mól spożywczy). Preparat z powodzeniem można stosować przy zwalczaniu pluskiew domowych.

Skuteczność środka jest natychmiastowa i całkowita, a rozpylona mgła nie pozostawia sadzy ani osadu. Produkt może być używany do dezynsekcji pomieszczeń składowania materiałów łatwo niszczejących (książki, tkaniny, wyposażenie informatyczne, itp.). Nie brudzi ścian, tapicerki, obić, ubrań itp.

W przypadku zwalczania owadów latających (np. much) jedna puszka DOBOL Fumigator wystarcza na 130 m3 (ok. 50 m2), a owadów biegających (np. pluskiew, karaczanów, pcheł) na 65 m3 (ok. 25 m2).

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem zamknąć okna oraz drzwi wychodzące na zewnątrz. Używać produktu wyłącznie w pomieszczeniu zamkniętym i zainfestowanym przez owady. Na czas zabiegu wszystkie osoby i zwierzęta  powinny opuścić pomieszczenie, a rośliny zielone być wyniesione.

 1. Rozłożyć fumigator na środku dezynfekowanego pomieszczenia.
 2. Zdjąć aluminiowe ochronne wieczko z zewnętrznego opakowania wykonanego z tworzywa sztucznego i rozerwać aluminiową torebkę znajdującą się wewnątrz.
 3. Z torebki wyciągnąć puszkę zawierającą środek owadóbójczy.
 4. Do zewnętrznego opakowania z tworzywa sztucznego nalać wody do poziomu wyznaczonego przerywaną linią - NIE PRZEKRACZAĆ WSKAZANEGO POZIOMU!
 5. Umieścić wewnętrzną puszkę tak aby miała kontakt z wodą, koniecznie czerwoną stroną ku górze.
 6. Opuścić pomieszczenie i zamknąć drzwi.

Zamgławianie rozpocznie się w kilka minut po rozpoczęciu reakcji chemicznej. Pozostawić preparat na co najmniej 2 godziny. Po zakończeniu zabiegu, wietrzyć przez co najmniej 15 minut przed ponownym użytkowaniem. Przy stosowaniu kilku puszek świec, fumigatory uruchamiać według zasady, im dalej od wejścia do pomieszczenia, tym szybciej powinien zostać on aktywowany. Zachować co najmniej 10 dniową przerwę pomiędzy zabiegami.


skład: cyfenotryna 72 g/kg
numer pozwolenia: 4451/11

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium