STRONG BOMBA deltacaps na pluskwy: Pytania i odpowiedzi

STRONG BOMBA na owady: Pytania i odpowiedzi

STRONG BOMBA DELTACAPS na pluskwy: pytania i odpowiedzi

Jaka bomba najlepsza jest na pluskwy?

 

1. Czy STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE jest skuteczna w walce z pluskwami ?

STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE to ekstremalnie silny produkt, który skutecznie tępi insekty. Jest uznawany za lidera w zwalczaniu pluskwy domowej, a jego skuteczność została potwierdzona długotrwałymi badaniami. Produkt cieszy się od wielu lat zaufaniem klientów ze względu na wysoką jakość i niezawodność w definitywnej likwidacji pluskiew. Opinie użytkowników i ich recenzje potwierdzają, że STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE jest jednym z najlepszych wyborów w zwalczaniu tego rodzaju insektów.

Preparat ten zawiera dwie substancje czynne o działaniu owadobójczym, takie jak:

 • cypermetryna, która jest substancja czynną, która silnie działa na pluskwy poprzez kontakt i wdychanie,

 • ekstrakt naturalny z dojrzałych kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego, który działa na pluskwy poprzez kontakt i połknięcie.

Oba te składniki są efektywne w zwalczaniu pluskiew, a ich połączenie zapewnia szerokie spektrum działania i zwiększa skuteczność w definitywnej eliminacji szkodnika.

2. Jak szybko działają insektycydy na owady ?

Szybkość działania popularnych insektycydów zależy od różnych czynników, w tym od rodzaju substancji czynnej, sposobu jej aplikacji, a także od wielkości i odporności konkretnych gatunków owadów na substancje owadobójcze.

Reasumując, insektycydy można podzielić na dwie grupy:

 • insektycydy o działaniu kontaktowym, które działają na owady po zetknięciu się z ich powierzchnią ciała,

 • insektycydy o działaniu żołądkowym, które działają w wyniku połknięcia substancji przez otwór gębowy lub ssący.

Preparaty kontaktowe działają zazwyczaj szybciej, niż insektycydy żołądkowe. Wynika to na ogół z faktu, że owady są w stanie szybko wchłonąć substancję czynną przez powierzchnię ciała. Do insektycydów kontaktowych o szybkim działaniu należą między innymi:

 • cypermetryna,

 • permetryna,

 • deltametryna.

Insektycydy blokują neuroprzekaźniki u owadów, co prowadzi do ich paraliżu i śmierci. Substancje o działaniu wyłącznie żołądkowym działają zazwyczaj wolniej, niż insektycydy kontaktowe. Wynika to z tego, że owady muszą połknąć określoną ilość substancji czynnej, aby doszło do zatrucia.

3. Jakie gatunki owadów można zwalczyć za pomocą preparatów marki STRONG BOMBA ?

Marka STRONG posiada w swojej ofercie duży wybór preparatów owadobójczych w formie tzw. bomb zamgławiających. Produkty te przeznaczone są do zwalczania różnego rodzaju owadów biegających i latających. Preparaty skutecznie usuwają z domów, mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej szkodniki, takie jak: pluskwy, prusaki, karaluchy, pchły i muchy.

4. Jakie są zalecane środki ostrożności podczas stosowania preparatów owadobójczych ?

Insektycydy to substancje chemiczne, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt. Podczas stosowania środków owadobójczych należy zachować szczególne środki ostrożności. Oto ogólne zalecenia:

 • Przed zastosowaniem preparatu owadobójczego należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Instrukcja zawiera informacje o sposobie stosowania środka, jego właściwościach toksycznych oraz środkach ostrożności, które należy zachować podczas zabiegów dezynsekcyjnych.

 • Osoby, które będą stosować środek owadobójczy, powinny być odpowiednio zabezpieczone. Należy nosić rękawiczki, okulary ochronne, fartuch i maskę przeciwpyłową.

 • Przed zastosowaniem środka owadobójczego w pomieszczeniu, należy odizolować niepowołane osoby i zwierzęta. Pomieszczenie powinno być opuszczone na co najmniej 6 - 12 godzin w zależności od zastosowanego produktu.

 • Po zabiegu należy dokładnie umyć ręce oraz twarz.

5. Jaka jest wydajność produktów marki STRONG BOMBA ?

Produkty marki STRONG BOMBA zawierają specjalnie wyselekcjonowane substancje czynne, które charakteryzują się wysoką skutecznością w zwalczaniu owadów. Stosując produkty marki STRONG BOMBA zgodnie z zaleceniami producenta, można uzyskać wysoką wydajność i definitywnie pozbyć się szkodników z domu lub mieszkania.

W przypadku produktów marki STRONG BOMBA w formie aerozolu zamgławiającego można uzyskać wysoką wydajność. Produkty te zapewniają równomierne pokrycie powierzchni substancją czynną, co zapewnia skuteczne tępienie owadów. Preparat na pluskwy o zwartości 150 ml wystarcza na około 80 m³ kubatury pomieszczenia poddawanego zabiegowi dezynsekcji.

Nasz flagowy i innowacyjny produkt STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE to niezwykle wydajny środek na pluskwy, prusaki i karaluchy, który skutecznie zabezpiecza przed owadami pomieszczenia o kubaturze do 210 m³, przy zastosowaniu pojedynczego pojemnika o zawartości 250 ml.

6. Czy bomba zamgławiająca na owady pozostawia plamy na powierzchniach ?

Preparaty zamgławiające na owady mogą pozostawiać mikroślady na powierzchniach, które zazwyczaj nie są widoczne gołym okiem. Aby ograniczyć powstawanie plam, zaleca się bezpośrednio pod pojemnikiem umieszczać warstwę ochronną z foli lub kartonu. Warstwa ochronna ogranicza ilość substancji czynnej, która może dostać się na powierzchnię.

Ewentualne małe plamy należy usunąć po zabiegu za pomocą ściereczki nasączonej wodą lub łagodnym detergentem. W przypadku większych plam może być konieczne zastosowanie silniejszego środka czyszczącego. Należy również zabezpieczyć urządzenia wrażliwe na działanie substancji chemicznych, takie jak monitory, telewizory i pozostały sprzęt elektroniczny. Urządzenia te należy pokryć warstwą ochronną lub wynieść z pomieszczenia.

7. Czy STRONG BOMBA jest skuteczna w przypadku inwazji prusaków i karaluchów w mieszkaniu ?

Produkt o nazwie STRONG BOMBA NA PRUSAKI I KARALUCHY jest znany ze swojej skuteczności w przypadku inwazji prusaków i karaluchów w mieszkaniu. W skład produktu wchodzą trzy substancje czynne: cypermetryna, tetrametryna i geraniol. Cypermetryna i tetrametryna to insektycydy kontaktowe, które działają na owady po zetknięciu się z ich powierzchnią ciała. Geraniol to naturalny związek organiczny, który występuję np. w olejkach eterycznych. Tak skomponowane połączenie trzech substancji zwiększa skuteczność preparatu w zwalczaniu prusaków i karaluchów.

8. Jaka bomba jest najlepsza na pluskwy ? Jak długo działają bomby na pluskwy ?

Produkty zamgławiające w formie bomby (foggera) są niezawodnymi środkami na pluskwy domowe. Wśród środków na pluskwy liderami na polskim rynku są takie preparaty, jak STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE, STRONG 4INSECT BOMB! oraz STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA.

STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE to najwyższej klasy preparat, który cieszy się znakomitymi opiniami klientów i jest polecany przez specjalistów od dezynsekcji. Środek zawiera innowacyjną technologię zamgławiania, która pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, gdzie pluskwy się gnieżdżą. STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE działa na pluskwy w sposób kontaktowy i żołądkowy, dzięki czemu jest bardzo skuteczny.

STRONG 4INSECT BOMB! to również bardzo skuteczny preparat, który zawiera aż 3 substancje czynne takie jak: cypermetryna, tetrametryna i geraniol. Preparat jest łatwy w użyciu i skutecznie eliminuje pluskwy, a także inne owady biegające i latające.

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA to kolejny środek na pluskwy, który warto wziąć pod uwagę. Zawiera ona również 3 substancje aktywne, które wykazują silne działanie biobójcze wobec pluskiew. STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA jest łatwa w użyciu, a jeden pojemnik wystarcza na około 80 m³ kubatury pomieszczenia.

Okres działania (efekt biobójczy) bomb zamgławiających na pluskwy zależy od wielu czynników, takich jak:

 • Rodzaj i pojemność użytego preparatu - Niektóre preparaty mogą działać dłużej i skuteczniej, w zależności od ich rodzaju, pojemności preparatu i powierzchni pomieszczenia.

 • Ilość pluskiew i warunków pomieszczenia - Im więcej pluskiew w pokoju, tym dłużej będzie trwało wyeliminowanie ich populacji. Dogodne warunki, jakie panują w pomieszczeniu, takie jak ciepło, wilgoć i duża liczba dogodnych kryjówek, może zmniejszyć efekt biobójczy preparatu na pluskwy (okres działania).

Rreasumując, efekt biobójczy bomb na pluskwy utrzymuje się zazwyczaj do 7 dni. Pierwsze efekty działania preparatu można zauważyć już po około 45 minutach. Większość pluskiew ginie w ciągu pierwszych 24 godzin. Jednak w niektórych przypadkach może być konieczne powtórzenie zabiegu po 7-14 dniach, aby pozbyć się wszystkich pluskiew.

9. Jak często należy powtarzać zabieg z użyciem STRONG BOMBY na owady ?

Częstotliwość powtarzania zabiegów dezynsekcyjnych z użyciem preparatów marki STRONG zależy od kilku czynników, takich jak:

 • Poziom inwazji owadów - W przypadku drobnych inwazji może wystarczyć jeden zabieg. W przypadku dużych inwazji może być konieczne powtórzenie zabiegu po 7-14 dniach.

 • Rodzaj owadów - Niektóre gatunki szkodników, takie jak karaluchy czy pluskwy, są bardziej odporne na insektycydy, niż inne. W przypadku tych gatunków może być konieczne powtórzenie zabiegu nawet kilka razy.

 • Ogólne warunki w pomieszczeniu - W pomieszczeniach, w których jest ciemno, wilgotno, ciepło i jest dużo mebli, owady mogą mieć lepsze warunki do rozmnażania. W takiej sytuacji może być konieczne powtarzenie zabiegu częściej.

10. Czy STRONG BOMBA na owady można stosować w obecności dzieci i zwierząt ?

Nie zaleca się stosowania preparatów STRONG BOMBA na owady w obecności dzieci i zwierząt domowych. Produkty tego typu zawierają substancje czynne, zawierające składniki biobójcze, co może stanowić ryzyko dla zdrowia najmłodszych i zwierząt. W trakcie procesu tzw. zamgławiania nie powinni przebywać w pomieszczeniu ani ludzie, ani zwierzęta, aby uniknąć potencjalnych negatywnych skutków dla ich zdrowia.

Ważne jest stosowanie się do zaleceń producenta dotyczących bezpieczeństwa oraz przestrzegania zasady, żeby pomieszczenie było wolne od osób i zwierząt w trakcie zamgławiania preparatem. W przypadku obaw lub dodatkowych pytań dotyczących stosowania preparatu w konkretnych warunkach, zaleca się skonsultowanie się z profesjonalnym specjalistą do spraw dezynsekcji.

11. Gdzie można kupić STRONG BOMBĘ na owady ?

Preparaty owadobójcze marki STRONG BOMBA dostępne są w wyspecjalizowanych sklepach internetowych, oferujących produkty do dezynsekcji. Dodatkowo, można je zakupić w sklepach stacjonarnych. W Warszawie istnieją placówki handlowe, które od lat oferują profesjonalne produkty dezynsekcyjne, zapewniając przy tym kompleksowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Placówki znajdują się przy al. Solidarności 113d (na tyłach kina FEMINA) oraz na ul. Ciechanowskiej 15. W tych lokalizacjach klienci mogą uzyskać fachową pomoc w doborze odpowiednich preparatów oraz skorzystać z wiedzy specjalistów w dziedzinie dezynsekcji. Warto skontaktować się z tymi placówkami, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące dostępności i zakupu preparatów marki STRONG BOMBA na owady.

12. Czy oprócz STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE oferujemy inne produkty zwalczające pluskwy ?

Tak, w ofercie naszego sklepu internetowego oferujemy szeroki wybór środków zwalczających pluskwy. Oprócz STRONG BOMBA DELTACAPS FORTE, posiadamy również produkt o nazwie STRONG NA PLUSKWY. Jest to gotowy do użycia środek w sprayu, dedykowany do tępienia pluskiew domowych oraz innych owadów biegających, takich jak pająki, karaluchy, mrówki, prusaki czy rybiki cukrowe. Preparat jest wyjątkowo wygodny w użyciu dzięki specjalnie wyprofilowanemu atomizerowi, zamontowanemu w poręcznej butelce z rozpylaczem.

Innym skutecznym środkiem zwalczającym pluskwy jest STRONG ALFASECT NA PLUSKWY I PCHŁY. Jest to to insektycyd o działaniu kontaktowym i pokarmowym, przeznaczonym do profesjonalnego zwalczania nie tylko pluskiew, ale także innych owadów biegających, takich jak mrówki, prusaki, karaluchy czy kleszcze. Środek ten również tępi gatunki latające, takie jak: muchy, komary, mole spożywcze i osy. Zawiera silną substancję czynną zwaną alfa-cypermetryną. STRONG ALFASECT NA PLUSKWY I PCHŁY występuje w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania roztworu wodnego. Preparat należy stosować przy użyciu konwencjonalnych opryskiwaczy ręcznych lub opryskiwaczy ciśnieniowych, przystosowanych do rozpylania grubokroplistego.

13. Jakie są zalecenia dotyczące profilaktyki przeciw pluskwom ?

Zalecenia dotyczące profilaktyki przeciw pluskwom, zgodnie z najwyższymi standardami zdrowotnymi i sanitarnymi, mogą obejmować kilka kluczowych aspektów, takich jak:

 • Czyszczenie i utrzymanie porządku - Zaleca się starannie utrzymywać czystość w pomieszczeniach, zwłaszcza w sypialniach, kuchniach i miejscach, gdzie pluskwy znajdują przyjazne warunki do rozmnażania się.

 • Pranie pościeli i ubrań - Regularne pranie pościeli, kołder, poduszek i ubrań w wysokich temperaturach, co pomaga likwidować pluskwy i ich jaja.

 • Systematyczne odkurzanie - Regularne odkurzanie pomieszczeń, zwłaszcza w miejscach, gdzie pluskwy mają tendencję do ukrywania się, takich jak zakamarki, szczeliny czy krawędzie dywanów.

 • Usuwanie potencjalnych kryjówek - Likwidowanie potencjalnych kryjówek dla pluskiew, takich jak stare łóżka, materace, stosy ubrań, czy zbędne meble.

 • Wczesna interwencja - W przypadku podejrzenia infestacji pluskiew, należy niezwłocznie podjąć działania takie jak wezwanie specjalisty do spraw dezynsekcji.

14. Czy oferujemy bomby zamgławiające na komary, muchy, meszki ?

Tak, oferujemy środki zamgławiające skierowane przeciwko komarom, muchom i meszkom. Naszym rekomendowanym preparatem jest STRONG BOMBA NA MUCHY, KOMARY I MESZKI! Jest to potężny preparat owadobójczy w formie aerozolu samowyładowczego. Zawartość pojemnika z tym produktem wystarcza do wykonania zabiegu dezynsekcji na obszarze o kubaturze do 80 m³.

Środek ten zawiera trzy bardzo skuteczne substancje czynne: cypermetrynę, tetrametrynę oraz geraniol, które działają w sposób uzupełniający. Preparat działa na szkodniki zarówno drogą kontaktową, jak i żołądkową. Pierwsze efekty działania można zauważyć już po około 15-30 minutach od zastosowania, a jego skuteczność utrzymuje się do 24 godzin.

15. Czy STRONG BOMBA oferuje rozwiązania w walce z innymi owadami domowymi, np. rybikami cukrowymi i molami ?

Tak, posiadamy skuteczne rozwiązanie w walce z rybikami cukrowymi i molami. Nasz preparat o nazwie STRONG AEROZOL NA RYBIKI I MRÓWKI to wyjątkowo mocny preparat owadobójczy w formie aerozolu, opartego na innowacyjnej nanotechnologii. Jest on przeznaczony do zwalczania również innych owadów biegających, takich jak pluskwy domowe, pająki, pchły, karaluchy czy prusaki. Szczególnie zalecany jest do profesjonalnego zwalczania rybików cukrowych. Środek ten wykazuje szybkie i silne działanie kontaktowe i pokarmowe, gdyż zawiera substancję czynną zwaną deltametryną.

Do zwalczania moli oferujemy produkt o nazwie STRONG MOLE SPOŻYWCZE. Jest to preparat owadobójczy w formie aerozolu, który zawiera substancje czynne takie jak permetrynatetrametryna i geraniol, co sprawia, że wykazuje on wyjątkowo silne działanie pokarmowe oraz kontaktowe. Po około 15 minutach od zastosowania, środek na mole osiąga pełną skuteczność działania, która utrzymuje się do 24 godzin. Preparat ten zwalcza dorosłe owady oraz ich larwy. Środek ten służy do zwalczania moli spożywczych w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych czy magazynach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium