Zdrowy trawnik, bezpieczny ogród: Karbid na kreta, urządzenie odstraszające, środek na kreta, płyn na kreta, granulat na kreta

Odstraszacz na krety: Pozbądź się intruza z posesji!

W naszym sklepie prezentujemy szeroki wybór urządzeń i środków stworzonych z myślą by odstraszyć krety z Twojej działki lub ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz odstraszacze ultradźwiękowe, które pozwalają na ekologiczny i humanitarny sposób zwalczania gryzoni. Tego typu urządzenia emitujące fale dźwiękowe, które są nieodczuwalne dla ludzi, a przy tym silnie drażnią system nerwowy gryzoni. Ultradźwiękowy odstraszacz emituje dźwięki o zmiennym zakresie fal. Dzięki temu, krety oraz gryzonie zmuszone są do niezwłocznego oddalenia się od obszaru działania urządzenia. Posiadamy również urządzenia, które dodatkowo generują wibracje, co wspomaga nieprzyjazne wrażenia u zwierzęcia.

W naszym sklepie dostępny jest również karbid, który tradycyjnie jest używany jako skuteczny środek do eliminacji kretów i nornic. W skład produktu wchodzi węglik wapnia, który reaguje z wilgocią w glebie i w wyniku reakcji wytwarza intensywnie odstraszający gaz zwany acetylenem. Zastosowanie takie jest przyjazne dla środowiska, a nieprzyjemny zapach wydzielany przez acetylen, powoduje, że gryzonie opuszczają obszar, na którym go wyczuwają.

W ofercie proponujemy również inne preparaty do odstraszania kretów, które zawierające np. olej rycynowy, silnie oddziałujący na gryzonie. Olej ten pozyskiwany jest z byliny rącznika pospolitego i od lat z sukcesem jest stosowany w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Warto także zwrócić uwagę na nasz produkt, STRONG KRETOTERROR, zawierający specjalnie przygotowaną kompozycję mikroorganizmów, które zostały poddane fermentacji z octem winnym, alkoholem i wrotyczem. Środek ten intensywnie zwalcza populację pędraków, opuchlaków i drutowców, co przeciwdziała tworzeniu się kretowisk.

Odstraszacz na krety

Kret za bramą posesji! Sprawdź zalety skutecznych odstraszaczy ?

  • Estetyczny trawnik i ogród - Pozbycie się kretów z działki pomaga utrzymać jej estetykę, ponieważ szkodniki tworzą charakterystyczne kopce i tunele, które mogą zniszczyć trawnik, uszkodzić korzenie roślin i zepsuć wygląd ogrodu.

  • Humanitarne i ekologiczne zastosowanie - Odstraszacz na krety, to forma humanitarnego i ekologicznego rozwiązania, niepowodująca fizycznej eliminacji zwierzęcia. Nie zawiera substancji biobójczych i nie jest pułapką, dzięki czemu nie uszkadza organizmu gryzonia.

  • Ochrona plonów ogrodowych - Krety mają tendencję do uszkadzania korzeni, bulw i cebulek roślin. Odstraszacze pomagają uniknąć tych zniszczeń, co zwiększa szanse na zdrowe i obfite plony.

  • Duży zasięg działania - Odstraszacze ultradźwiękowe emitują fale i wibracje na dużym obszarze. Urządzenia tego typu mogą chronić przed kretami dużą przestrzeń działki, sięgającą nawet do 1000 m².

  • Ochrona struktury ziemi - Krety kopią tunele i spulchniają ziemię, co może prowadzić do osunięć i zapadania się terenu na posesjach. Jest to szczególnie niebezpieczne w obrębie szlaków komunikacyjnych takich jak, ścieżki, chodniki czy deptaki ogrodowe.

  • Bezpieczeństwo zastosowania - Odstraszacze na krety nie zawierają toksycznych i trujących substancji i nie powodują ryzyka dla ludzi i zwierząt domowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium