Trutka na szczury i myszy gotowa przynęta w formie pasty difenakum 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3239

Opis

SILNA TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY
STRONG PASTA DIFENAKUM 5 KG


NIEZWYKLE MOCNA I ŚWIEŻA PRZYNĘTA W FORMIE PASTY
GOTOWA DO ZASTOSOWANIA PRZECIWKO GRYZONIOM

 

✅ bardzo mocna substancja - wystarczy jednorazowe spożycie

✅ silnie wabiąca
- wykrywana przez gryzonie z dużej odległości

✅ niezawodne działanie - nie wzbudza podejrzeń w populacji szkodników

✅ uniwersalne zastosowanie - do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

✅ polecana przez profesjonalistów

 

OPIS PRODUKTU

PASTA DIFENAKUM STRONG to silny preparat gryzoniobójczy do zwalczania myszy i szczurów - jest w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Produkt dzięki specjalnie dobranym składnikom jest wykrywany przez szkodniki nawet ze znacznej odległości. Trutka uaktywnia się po jakimś czasie co skutkuje padaniem szkodników daleko od miejsca wyłożenia pasty. Dzięki temu nie stają się one podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia.

Szczury mają ostre zęby, którymi przegryzają instalację elektryczną, instalację termiczną rur ciepłowniczych czy meble i ubrania. W idealnych warunkach z jednej pary szczurów w ciągu roku może rozwinąć się 2000 osobników!

ZASTOSOWANIE

PASTA DIFENAKUM STRONG przeznaczona jest do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, a także wokół budynków w celu ochrony zdrowia ludzi, zwierząt oraz ochrony produktów i materiałów.

SPOSÓB UŻYCIA

Trutkę DIFENAKUM STRONG stosować bez rozrywania saszetek. Saszetki z pastą należy wykładać w rękawicach ochronnych w miejscach występowania gryzoni, w pobliżu ich kryjówek oraz na drogach ich przebiegu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Duże gryzonie przenoszą wiele groźnych chorób którymi możemy się zarazić! Są to m.in. Histoplazmoza, gorączka szczurza, choroba weila, gorączka krwotoczna, tyfus plamisty, hymenolepioza i wiele innych!

DAWKOWANIE

Szczury: Pastę wykładać w porcjach 50 - 100 g w karmnikach deratyzacyjnych co 10 m ( co 5 m w miejscach intensywnego występowania gryzoni) w obszarach aktywności szczurów. Nie przemieszczać i nie naruszać miejsc wykładania przynęt przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli po 7-10 dniach nie stwierdzi się żadnych oznak aktywności szczurów, należy przemieścić przynętę do obszaru o wyższej aktywności gryzoni.

Myszy: Pastę wykładać w porcjach 20 - 30 g w karmnikach deratyzacyjnych co 5 m ( co 2 m w miejscach intensywnego występowania gryzoni). Myszy są bardzo ciekawskie i dlatego korzystne dla programu zwalczania może być przemieszczanie przynęt co 2-3 dni przy okazji kontroli punktów wykładania przynęty i jej uzupełniania. Przez pierwsze 10-14 dni należy często dokonywać kontroli miejsc wyłożenia przynęty.

skład:  DIFENAKUM 0,0025%
numer pozwolenia: PL/2018/0335/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium