Zatrute ziarno na myszy i szczury

W naszym asortymencie posiadamy innowacyjne preparaty na gryzonie w formie zatrutego ziarna. Zapewnij sobie spokój w swoim otoczeniu dzięki naszej skutecznej trutce na myszy i szczury. Specjalnie przygotowana formuła zatrutego ziarna to niezawodny sposób na definitywne pozbycie się gryzoni. Wybierz preparat o wysokiej jakości i ciesz się efektywnym rozwiązaniem eliminującym myszy i szczury. Wśród najlepszych zastosowań w walce z myszami i szczurami znajduje się zatrute ziarno marki STRONG.

Zatrute ziarno

Jakie są zalety zastosowania zatrutego ziarna ?

  • Skuteczne wabienie myszy i szczurów - Zatrute ziarno przyciąga gryzonie swoją atrakcyjną mieszanką, sprawiając, że preparat staje się atrakcyjny dla intruzów.

  • Precyzyjna aplikacja - Preparat można stosować wraz z karmnikami deratyzacyjnymi. Dzięki precyzyjnym dawkom zatrutego ziarna, możliwe jest kontrolowane i efektywne rozłożenie substancji w strefach o największym zagrożeniu.

  • Profesjonalne zastosowanie - Zatrute ziarno nadaje się do zastosowań profesjonalnych, umożliwiając skuteczną deratyzację obszarów takich jak tereny otwarte, wysypiska odpadów czy kanały ściekowe.

  • Długotrwałe działanie - Preparat zapewnia długotrwałe działanie, dzięki czemu myszy i szczury giną w wyniku wewnętrznego krwotoku nawet po upływie 48 godzin od spożycia trutki. To pozwala na definitywne wyeliminowanie gryzoni z naszego otoczenia.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium