Skuteczne środki na Pluskwy. Opryski na pluskwy jaki wybrać?

Skuteczne środki na Pluskwy. Opryski na pluskwy jaki wybrać?

Najskuteczniejsze środki i sposoby do zwalczania pluskiew domowych.

1. Jak skutecznie pozbyć się pluskiew z domu?

Przy zwalczaniu pluskiew najważniejszy jest dokładnie wykonany zabieg przy użyciu odpowiednio dobranych środków. Zabiegi przy pomocy oprysków chemicznych należy wykonywać w odpowiednich odstępach czasowych (co ok 7-14 dni) zmieniając każdorazowo preparat, tak aby owady nie uodporniły się na ten poprzednio stosowany. ( Zestaw do zwalczania pluskiew ). Aby uzyskać szybki efekt można zastosować preparat w formie BOMBY zamgławiającej, dzięki czemu pozbędziemy się większości owadów już po kilku godzinach od zastosowania.

UWAGA! Żaden środek chemiczny nie działa na jaja pluskiew które są odporne na działanie insektycydów, z tego powodu aby skutecznie zwalczyć pluskwy zabiegi dezynsekcji należy powtarzać co 7-14 dni aż owady wylęgną się z jajeczek.

2. Jak pozbyć się pluskiew z łóżka?

Pluskwa jest pasożytem, stara się być zawsze jak najbliżej człowieka, dlatego najczęstszym miejscem występowania są nasze łóżka oraz najbliższa okolica. Aby zlokalizować miejsca występowania należy przeprowadzić dokładna lustrację wszelkich szczelin i zakamarków. Najczęściej owady można spotkać przy załamaniach materiałów, przy łączeniach, szwach itp. Przy łóżku należy zajrzeć za listwy przypodłogowe, za obrazy. Wszystkie te szczeliny i zakamarki należy pokryć preparatami owadobójczymi. Aby szybko usunąć jajeczka pluskiew można użyć specjalnej parownicy PAROWNICA.

 3. Jaki oprysk na pluskwy wybrać?

Aby skutecznie zwalczyć pluskwy domowe należy stosować rotację środków. Najskuteczniejsze działanie zawsze będą miały środki w koncentratach do rozcieńczania z wodą ze względu na zdecydowanie wyższe stężenia substancji bójczej niż w opryskach gotowych do użycia. STRONG DELTACAPS.

 4. Jak przygotować mieszkanie do oprysków na pluskwy?

  • odsunąć meble od ścian,
  • zerwać nieszczelne listwy przypodłogowe,
  • zdjąć obrazy ze ścian,
  • zdjąć firany i zasłony oraz przeznaczyć je do prania w wyższej temp.,
  • zwinąć duże dywany,
  • przejrzeć zalegające w szafkach przedmioty (stare dokumenty, bibeloty),
  • zabezpieczyć zabawki dzieci przed wykonanym opryskiem,

Jeśli w domu obecne są małe dzieci należy zabezpieczyć zabawki, pluszowe zabawki należy przeznaczyć do prania w wyższych temp.,

W przypadku obecności zwierząt domowych należy pamiętać o pochowaniu misek tak aby nie zostały opryskane środkiem owadobójczym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium