Deratyzacja a bezpieczeństwo zwierząt domowych

Kiedy Twoje domostwo atakują gryzonie, nie masz zazwyczaj wyboru i musisz przeprowadzić wszelkie zabiegi, dzięki którym się ich pozbędziesz. Co jednak w wypadku, gdy w domu mieszkają zwierzaki i boisz się o ich zdrowie? Czy istnieją metody, które jednocześnie wytępią szczury i myszy, a nie będą groźne dla czworonogów? Czy istnieje deratyzacja bezpieczna dla zwierząt domowych?

Wypróbuj ultradźwięki

Jeśli zależy Ci na jak najbezpieczniejszej metodzie pozbycia się szkodników, bez obaw, że ukochany pies czy kot zje przypadkiem trutkę zostawioną dla gryzonia, zacznij od obojętnych na zdrowie człowieka i zwierzaka metod. Spróbuj odstraszyć szkodniki ultradźwiękami. Generator ultradźwięków ma za zadanie utworzyć fale ultradźwiękowe o ciśnieniu ok. 170 decybeli. Wysoka częstotliwość fal doprowadzi do ucieczki szkodników, a przy tym jest praktycznie niesłyszalna dla ludzi i zwierząt. urządzenie przegoni insekty: mrówki, karaluchy, muchy oraz gryzonie: szczury, myszy. Nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie telewizora, radia oraz innych urządzeń elektronicznych.

Pułapki lepowe na myszy i szczury

Na rynku istnieją również specjalne rodzaje pułapek lepowych na gryzonie, które bezpiecznie możesz użyć w domach, mieszkaniach z kotami czy psami. Pułapkę na mysz lub szczura,pokrytą niewysychającym i, co najważniejsze, nietoksycznym klejem postaw w miejscu, w którym zauważasz gryzonie. Najlepiej, by były to miejsca, do których utrudniony dostęp będą miały Twoje ukochane czworonogi. Wybierz np. przestrzenie między albo pod meblami czy za kanapami. Warto byś miał zawsze na oku wszystkie zabezpieczone miejsca.

Karmniki deratyzacyjne dla szkodników

Jeśli zdecydujesz się na użycie trujących środków deratyzacyjnych, musisz koniecznie zachować najwyższą ostrożność. Trutki na myszy i szczury mogą zagrozić nie tylko życiu Twoich czworonogów, ale również Twojemu i Twoich dzieci. Warto w przypadku wyboru trutek zdecydować się na specjalny bezinwazyjny karmnik deratyzacyjny ze zwalczającą szkodniki trutką. Taka zabudowana stacja jest w zupełności bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Jeśli naprawdę chcesz otoczyć troską pupili, dobierz koniecznie taką trutkę, która swoim gorzkim smakiem odstrasza psy i koty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium