STACJA DERATYZACYJNA

KARMNIK DERATYZACYJNY

Nie ma żadnych wątpliwości, że szczury i myszy należą do najbardziej nielubianych szkodników przez ludzi. Niezależnie od tego, gdzie się pojawią, powodują spore szkody, generują wiele problemów, a w dodatku są roznosicielami niebezpiecznych dla człowieka chorób. Dlatego też pozbycie się tych gryzoni możliwie jak najszybciej jest dla wielu osób priorytetem. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań pozwalającym na osiągnięcie tego celu są karmniki deratyzacyjne. Urządzenia te służą do bezpiecznego wykładania trutek na myszy i szczury, dzięki czemu nie istnieje ryzyko spożycia jej przez zwierzęta domowe czy też małe dzieci.

Znajdujące się w naszym asortymencie karmniki są dostosowane do umieszczania przynęt na gryzonie w różnej postaci: granulatu, pasty, ziarna czy kostek. Posiadamy karmniki deratyzacyjne zarówno w standardowych, jak i dużych rozmiarach. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Państwo wybrać pomiędzy modelami w kształcie tunelu czy też prostokątnego pudełka. Oba rozwiązania są zamykane na kluczyk, bez którego dostanie się do trutki jest praktycznie niemożliwe.

Stacje deratyzacyjne na myszy i szczury.

  • Karmniki / stacje deratyzacyjne to urządzenia do bezpiecznego wykładania trutek na gryzonie.
  • Karmnik deratyzacyjny dodatkowo zabezpiecza przez przypadkowym spożyciem np przez zwierzęta domowe. W karmnikach trutka jest bezpiecznie umocowana, tak aby nie wydostała się na zewnątrz.
  • Urządzenia wykorzystywane są w systemie HACCP,

Urządzenia polecamy do zabezpieczanie posesji prywatnych, wspólnot mieszkaniowych, piekarni, restauracji, stacji benzynowych oraz innych.

KARMNIKI DERATYZACYJNE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium