BEST CIPEX 10E wydajny oprysk na KOMARY, MUCHY, KARALUCHY, MRÓWKI i PLUSKWY 1 l

BEST CIPEX 10E wydajny oprysk na KOMARY, MUCHY, KARALUCHY, MRÓWKI i PLUSKWY 1 l
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 159,00 zł 169,00 zł 159.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.0493
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 712

Opis

BEST CIPEX 10E
SKUTECZNY I WYDAJNY OPRYSK
NA KOMARY, MUCHY, KARALUCHY, MRÓWKI I PLUSKWY 1 L


SKUTECZNE ODKOMARZANIE
EFEKTYWNE ZWALCZANIE INSEKTÓW

 

  • bardzo wydajny - na 2000 m² (lub nawet na 1 ha przy zamgławianiu)
  • bardzo skuteczny - efekt nawet do 2 miesięcy
  • bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 


OPIS PRODUKTU

Preparat BEST CIPEX 10E stosuje się do zwalczania owadów latających takich jak: komary (m.in. tygrysie), muchy oraz owadów biegających i pełzających, takich jak: karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki, pluskwy. Produkt polecamy również do zwalczania kleszczy.

ZASTOSOWANIE

Preparat BEST CIPEX 10E może być efektywnie stosowany w celu zwalczania tych szkodników wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy właściwie wyznaczyć obszar objęty zabiegiem. BEST CIPEX 10E stosuje się jako płynną emulsję, w następujących dawkach:

  • owady latające w pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na ścianach, podłogach, żaluzjach itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania much.

  • owady latające na zewnątrz:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

  • owady biegające i pełzające w pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze, w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania karaluchów.

  • owady biegające i pełzające na zewnątrz:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania polecamy stosować z nośnikami np. EKOFOG - do nabycia osobno.

Jak prawidłowo wykonać zabieg odkomarzania:

Zabiegi zwalczania komarów wykonujemy późnym popołudniem, najlepiej ok godz. 18 wtedy komary wykazują największa aktywność. Oprysk na komary można wykonać za pomocą tradycyjnego opryskiwacza ciśnieniowego lub spalinowego. Najskuteczniejszym oraz najwydajniejszym są jednak zabiegi wykonane za pomocą zamgławiacza termicznego. Opryskujemy w szczególności elewację budynku, zacienione miejsca, oraz miejsca gromadzenia się owadów. Najczęściej są to zarośla, wysokie trawy, krzewy, tuje itp. W większości przypadków działanie oprysków widoczne jest niemalże natychmiast.


skład: cypermetryna 10,25 g/100 g
numer pozwolenia: 5548/13

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

1 lipca 2015

Produkt jeszcze nie sprawdzony. opinia o sklepie pozytywna. Szybka dostawa. Towar właściwie zabezpieczony.

27 stycznia 2016

Produkt jeszcze nie sprawdzony. Sklep wyśmienity. Nazwa produktu również. Szybka dostawa. Towar właściwie zabezpieczony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium