Bomba zamgławiająca na prusaki i karaluchy na 80 m3 STRONG 150 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.88
Producent: STRONG
Kod produktu: 3133

Opis

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA
NA PRUSAKI I KARALUCHY 150 ML


ZWALCZA KARACZANY WSCHODNIE, PRZYBYSZKI AMERYKAŃSKIE, PRUSAKI I INNE KARACZANY
GOTOWY DO UŻYCIA SPRAY SAMOWYŁADOWCZY

MASZ PROBLEM Z KARALUCHAMI LUB PRUSAKAMI? NIE JESTEŚ PEWIEN JAKI GATUNEK KARACZANA ZAATAKOWAŁ TWOJE MIESZKANIE? POTRZEBUJESZ SZYBKIEGO I SKUTECZNEGO ROZWIĄZANIA?

Z POMOCĄ PRZYCHODZI DOSKONAŁA BOMBA RENOMOWANEJ MARKI STRONG - 4INSECT BOMB - INSEKTYCYD KTÓRY ZWALCZY KAŻDY NAWET NAJODPORNIEJSZY GATUNEK KARACZANA!

 

✅ szybkie działanie - pierwsze efekty już po 15 minutach od zastosowania

wyjątkowo łatwy w użyciu - samoczynnie opróżniający się pojemnik - tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie - wracasz gdy jest już po wszystkim!

wydajne opakowanie - wystarcza na 80 m³ kubatury

środek polecany do zwalczania wszystkich gatunków karaczanów

✅ zabójczo skuteczny sposób na karaluchy i prusaki!

✅ wysoka skuteczność - aż 3 substancje aktywne, które wzajemnie się uzupełniają w jednym produkcie!

 

 STRONG 4INSECT BOMB - BILET W JEDNĄ STRONĘ DLA INSEKTÓW!

OPIS PRODUKTU

Z doświadczenia wiemy, że problem insektów, w szczególności karaluchów, może dosłownie spędzać sen z powiek. Jeżeli poszukujesz silnego preparatu, który pomoże Ci zwalczyć je raz na zawsze, z pomocą przychodzi STRONG 4INSECT BOMB! Jest to gotowy do użycia, mocny preparat owadobójczy w postaci aerozolu samowyładowczego (fogger - bomba), przeznaczony do zwalczania wszystkich gatunków karaczanów. Zawartość pojemnika wystarcza na 80 m3 kubatury pomieszczenia poddawanego zabiegowi dezynsekcji. STRONG 4INSECT BOMB zawiera trzy bardzo skuteczne substancje aktywne o uzupełniającym sposobie działania (cypermetryna, tetrametryna oraz geraniol). Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15-30 minutach od zastosowania. Skuteczność produktu utrzymuje się przez minimum 24 godziny.

Nawet nie zauważysz, jak szybko jeden karaluch może stać się istną plagą.

Działaj szybko!

 

ZASTOSOWANIE

STRONG 4INSECT BOMB to produkt owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów biegających takich jak karaczan wschodni, przybyszka amerykańska, prusak i inne. Insektycyd STRONG służy do przeprowadzenia profesjonalnej dezynsekcji w domowych warunkach, do użytku powszechnego. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych i magazynowych, garażach, lokalach użyteczności publicznej, pomieszczeniach gospodarczych, obiektach handlowych, hotelach itp.

Parę słów na temat karaczanów:

Wiele osób po dostrzeżeniu w swoim mieszkaniu insekta o brązowym zabarwieniu oraz spłaszczonym ciele i czułkach w pierwszej kolejności myśli o karaluchach. Są to owady, które okryte są stosunkowo złą sławą, a w dodatku na ich niekorzyść działa również „sława medialna”, gdyż bardzo często wspomina się o ich w różnego rodzaju programach lub produkcjach filmowych. Stąd wielu osobom wydaje się, że widzą właśnie tego  insekta. Rzeczywistość może być jednak zupełnie inna niż pierwotnie mogłoby się wydawać. Nieproszonymi gośćmi wcale nie muszą być bowiem karaluchy, a podobne do nich prusaki lub przybyszki amerykańskie. Z pomocą przychodzi STRONG 4INSECT BOMB który działa na każdy wymieniony gatunek!

Karaczany mogą być nosicielami groźnych chorób, takich jak czerwonka, cholera, dur brzuszny, gruźlica, wirusowe zapalenie wątroby oraz pasożyty w postaci glist!

Tryb życia oraz występowanie karaczanów

Karaluchy lubują się głównie w chłodnych i wilgotnych miejscach. Z tego względu najczęściej spotkać możemy je w piwnicach czy też kanałach. Karaczany niestety zadomowiły się również w naszych mieszkaniach ze względu na idealne miejsce do żerowania i rozmnażania. Warto zaznaczyć, że są trudne do zaobserwowania w ciągu dnia. Na żer wychodzą bowiem w nocy i wtedy szukają  pożywienia. W dzień natomiast chowają się w szparach czy ciemnych zakamarkach.

Prusaki postępują jednak trochę odmiennie, a mianowicie zdecydowanie wolą cieplejsze warunki do życia. Często gnieżdżą się bowiem przy kaloryferach czy też rurach grzewczych. Z karaluchami łączy ich jednak nocny tryb życia, gdyż wtedy wychodzą, by zdobyć pożywienie. Warto jednak wspomnieć, że bez żywności potrafią wytrzymać aż 40 dni! Prusaki do mieszkań przedostają się rurami, dlatego też można je spotkać w okolicach umywalki czy też wanny. Podobnie, jak karaluchy, owady te za dnia chowają się w szparach i ciemnych zakamarkach.

 

Karaczanów należy szukać przede wszystkim w:

  • okolicach śmietnika lub spiżarni
  • małych szczelinach w podłodze lub dziurach w ścianach
  • okolicy przewodów kanalizacyjnych
  • kuchni i łazience
  • okolicach grzejników lub urządzeń elektrycznych

 

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety produktu. Należy wynieść lub zabezpieczyć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Podczas zabiegu w pomieszczeniu nie mogą znajdować się osoby postronne i zwierzęta.
Opakowanie z produktem należy umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Produkt uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora, do momentu jego zablokowania, trzymając pojemnik w wyprostowanej ręce, jak najdalej od twarzy, aby uniknąć narażenia na pionowy strumień aerozolowy. Pozostawić opróżniający się pojemnik, opuścić i zamknąć pomieszczenie na 1 godz.

Tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie. Wracasz gdy jest już po wszystkim!

Czas aerozolowania pomieszczenia o kubaturze 30 m³ wynosi ok. 8 sekund. Po skończonym zabiegu starannie wywietrzyć pomieszczenie przez ok. 1 godz., następnie usunąć pusty pojemnik i postępować jak z odpadami. Przed ponownym użytkowaniem umyć powierzchnie blatów, stołów i innych powierzchni.

 

Aby zwiększyć skuteczność preparatu użyj bomby nocą przy zgaszonym świetle. Karaczany są wtedy najbardziej aktywne i wychodzą na żer.

 

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - środek owadobójczy ceniony w całej Europie, stosowany przez profesjonalistów zajmujących się dezynsekcją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania szkodników przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

 

skład: cypermetryna 0,5 g/100 g, tetrametryna 0,2 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 7800/19 4Insect Bomb
pojemność: 150 ml

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H222 Skrajnie łatwopalny aerozol H229 Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki

Zwroty wskazujące warunki bezpiecznego stosowania: P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. P261 Unikać wdychania rozpylonej cieczy. P410+P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium