Cypermetryna 20% STRONG profesjonalny środek na wołki, rybiki, muchy 1 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.71
Producent: STRONG
Kod produktu: 3303

Opis

STRONG CYPERMETRYNA 20% - Potężna broń w walce z owadami!

Ekstremalna siła cypermetryny w likwidacji insektów!

✅ skutecznie likwiduje gniazda os i szerszeni,

✅ cypermetryna działa na owady w sposób kontaktowy, jak i żołądkowy,

✅ środek polecany do zwalczania owadów biegających i latających,

✅ zawiera, aż 3 silne substancje czynne.

Opis produktu:

Produkt STRONG CYPERMETRYNA 20% to preparat owadobójczy o wysokiej zawartości substancji czynnej, jaką jest cypermetryna. Jest to środek zwalczający szereg owadów biegających i latających przeznaczony do zwalczania szkodników o aparacie gębowym gryzącym oraz ssącym. Cypermetryna wykazuje silne działanie kontaktowe i żołądkowe zakłócające funkcjonowanie układu nerwowego u owadów.

Powoduje to w pierwszym etapie silne pobudzenie szkodnika, by następnie wywołać jego paraliż. Substancja ta wiąże się z receptorami w komórkach nerwowych, blokując przewodzenie impulsów, co skutecznie zaburza koordynację ruchową i wywołuje drżenie mięśni, co w konsekwencji prowadzi do śmierci owada. STRONG CYPERMETRYNA 20% występuje w formie płynnego koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, którą należy stosować do oprysków owadobójczych.

Zastosowanie:

Środek STRONG CYPERMETRYNA 20% to silny preparat biobójczy, który może być stosowany zarówno w pustych pomieszczeniach (inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i magazynach) oraz na zewnątrz budynków na terenach utwardzonych posesji. STRONG CYPERMETRYNA 20% służy do zwalczania różnych gatunków owadów latających (osy, szerszenie, komary, meszki) i biegających (prusaki, karaluchy, mrówki, rybiki, kowale, pchły, pluskwy, żywiaki, świdrzyki, psotniki, wołki i kleszcze).

Sposób użycia:

Dokładnie ustaloną i odmierzoną ilość STRONG CYPERMETRYNY 20% wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą. Następnie należy wymieszać ciecz aż do uzyskania jednorodnej konsystencji, a następnie uzupełnić wodą do wymaganej pojemności. Ciecz roboczą należy zużyć w ciągu kilku godzin od jej wytworzenia.

Likwidacja gniazd os i szerszeni:

W przypadku likwidacji gniazd os i szerszeni należy zastosować środek STRONG CYPERMETRYNA 20% w następującej proporcji:

  • 20 ml preparatu na 1 litr wody,

  • Do likwidacji jednego gniazda wystarczy około 2 litry cieczy roboczej.

Podczas oprysku pierwszy strumień cieczy należy kierować w otwór gniazda (ok. 1 litr cieczy roboczej), a następnie pozostałą ilość cieczy opryskiwać i nasączyć całe gniazdo z zewnątrz.

Zwalczanie owadów biegających i latających:

Do zwalczania owadów latających i biegających należy zastosować środek STRONG CYPERMETRYNA 20% w następującej proporcji:

  • 100 ml preparatu na 10 litrów wody,

  • 1 litr cieczy roboczej wystarcza na 20 m². powierzchni opryskiwanej.

Preparat skutecznie zwalcza owady latające (osy, muchy, komary) po około 15 minutach od zastosowania na powierzchniach gładkich i po 45 minutach po zastosowaniu na powierzchniach porowatych.

Preparat skutecznie zwalcza owady biegające (prusaki, karaluchy, mrówki) po około 1 godzinie od zastosowania na powierzchniach gładkich i po 2 godzinach po zastosowaniu na powierzchniach porowatych.

STRONG CYPERMETRYNA 20% to środek, który skutecznie i szybko zwalcza szkodniki takie jak żywiaki chlebowce, świdrzyki cygarowce, psotniki zakamarniki oraz wołki zbożowe już po około 5 minutach od zastosowania zarówno na powierzchniach gładkich jak i porowatych.

W trakcie wykonywania oprysków w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie i zwierzęta, należy usunąć produkty spożywcze, naczynia kuchenne i stołowe oraz przedmioty, z którymi mają kontakt dzieci. Aby zachować bezpieczeństwo, należy zabezpieczyć lub usunąć urządzenia i przedmioty używane do przygotowywania żywności. Należy zamknąć drzwi i okna, wyłączyć wentylację oraz uszczelnić wszelkie szpary, przez które mogłyby wydostawać się wytworzone opary z pomieszczenia. Jeśli produkt jest używany w pomieszczeniach inwentarskich, należy wyprowadzić zwierzęta na czas trwania zabiegu. Po jego zakończeniu pomieszczenie powinno pozostać zamknięte przez co najmniej 2 godziny. Można je ponownie użytkować po całkowitym wyschnięciu opryskanych powierzchni oraz starannym wietrzeniu, trwającym co najmniej 2 godziny.

Skład: cypermetryna 200 g/1 kg, tetrametryna 5 g/1 kg, geraniol 5 g/1 kg, 5-{[2-(2- butoksyetoksy)etoksy]metylo}-6-propylo-1,3-benzodioksol – 90 g/kg.
Numer pozwolenia: 9333/23

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium