Deltacaps FORTE bardzo mocny oprysk na KARALUCHY, PLUSKWY i SZKODNIKI MAGAZYNOWE 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 169,69 zł 169.69
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.74884
Producent: Erpol
Kod produktu: 875

Opis

DELTACAPS FORTE
BARDZO MOCNY OPRYSK
NA KARALUCHY, PLUSKWY
I SZKODNIKI MAGAZYNOWE 500 ML


ŚRODEK DO PROFESJONALNEGO ZASTOSOWANIA
W ZWALCZANIU OWADÓW BIEGAJĄCYCH

 

  • bardzo mocne działanie,
  • bardzo wydajny - nawet na 1000 m2,
  • polecany do zwalczania pluskwy,
  • polecany dla profesjonalny ekip dezynsekcyjnych.

 


OPIS PRODUKTU

Deltacaps FORTE to bardzo mocny preparat owadobójczy w formie płynnego koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do zwalczania owadów biegających w higienie sanitarnej, m.in.: prusaków, karaluchów, ale także pluskiew, mrówek, rybików cukrowych oraz szkodników magazynowych. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.

ZASTOSOWANIE

Oprysk Deltacaps FORTE może być stosowany w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić potrzebną ilość (50 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni oprysku) i przygotować odpowiednią ciecz roboczą, wstrząsnąć, przystąpić do oprysku. Przygotowanie 1% cieczy roboczej (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). Opryskiwać drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami, itp.). 500 ml preparatu wystarcza na 50 litrów cieczy roboczej, a to wystarcza na oprysk nawet 1000 m2.

Okres od zastosowania oprysku Deltacaps FORTE do uzyskania skutku biobójczego: od 1 do 4 godzin. W przypadku ponownego pojawienia się insektów, zabieg należy powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Obiekt może być oddany od użytku po całkowitym wyschnięciu i starannym wywietrzeniu. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 2 godziny.


skład: deltametryna 25 g/l
numer pozwolenia: 5632/13

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

12 października 2017

Miałam plagę gryzków w mieszkaniu, najwięcej w kuchni i sypialni. Deltacaps świetnie pozbył się gryzków psotników z mieszkania już po pierwszym oprysku. Polecam

26 lutego 2018

Dobry oprysk na mole w naszej kuchni w restauracji, po zastosowaniu rano pełno trupów. Polecam środek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium