Deltametryna 2,5% profesjonalny preparat STRONG. Najmocniejszy środek na karaluchy 1 l

deltametryna-2,5%-substancje.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 269,00 zł 299,00 zł 269.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 299,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3305

Opis

STRONG DELTAMETRYNA 2,5% - 1 L. Skuteczna broń w walce z karaczanami!

Środek do profesjonalnego zastosowania w zwalczaniu prusaków i karaluchów

bardzo mocne działanie biobójcze,

✅ wysoka wydajność - 50 ml preparatu rozpuszczonego w 5 litrach wody wystarcza na 100 m²,

✅ polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych,

✅ wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe,

✅ zawiera aromatyczne węglowodory wabiące insekty.

Opis produktu:

STRONG DELTAMETRYNA 2,5% to koncentrat do rozcieńczania z wodą, przeznaczony do zwalczania owadów biegających (karaczanów) wewnątrz budynków. Preparat zawiera substancję czynną deltametrynę, która przenika do układu nerwowego szkodników, co prowadzi do ich paraliżu. Deltametryna działa kontaktowo i żołądkowo, zakłóca neuroprzekaźniki owadów, co wywołuje nadpobudliwość ruchową, a następnie porażenie osobnika i jego śmierć.

Deltametryna to syntetyczny pyretroid, substancja aktywna wykorzystywana w preparatach owadobójczych, która jest powszechnie wykorzystywana w dezynsekcji. Deltametryna jest przeznaczona do zwalczania szkodników poprzez działanie kontaktowe i pokarmowe u osobników o aparacie gębowym gryzącym i ssącym. STRONG DELTAMETRYNA 2,5% to innowacyjny produkt zawierający aromatyczne węglowodory, które są składnikiem przyciągającym owady, w tym karaczany. Ta substancja chemiczna stanowi atrakcyjny czynnik dla insektów, co powoduje, że owady są bardziej skłonne do zbliżania się do obszarów, na których został zastosowany.

Zastosowanie:

Przed zastosowaniem produku należy przeczytać etykietę i postępować zgodnie z instrukcją. Stosować wyłącznie wewnątrz budynków. STRONG DELTAMETRYNA 2,5% to środek do stosowania punktowego poprzez oprysk na szczeliny i pęknięcia za pomocą aplikatora ( np. opryskiwacza). Produkt należy rozcieńczyć w wodzie w stosunku 1:100. Jeden litr roztworu roboczego należy zastosować na powierzchni 20 m². Preparat służy do zwalczania karaczanów takich jak karaczan prusak (Blattella germanica) i karaczan wschodni (Blatta orientalis).

Sposób użycia:

Środek STRONG DELTAMETRYNA 2,5% należy stosować w postaci odpowiednio przygotowanego roztworu roboczego. 50 ml produktu należy rozpuścić w 5 litrach wody na powierzchnię 100 m². Roztwór roboczy nanosimy metodą opryskową na powierzchnie, gdzie występują lub mogą pojawić się owady, takie jak ściany, podłogi, listwy, otwory wentylacyjne czy pozostałe obszary, gdzie karaluchy i inne insekty mogą gromadzić się lub przenikać. Roztwór roboczy wykorzystywać z zastosowaniem opryskiwacza niskociśnieniowego (opryskiwacz ręczny lub opryskiwacz ciśnieniowy). Produkt aplikować precyzyjnie na szczeliny i pęknięcia przy maksymalnej szerokości pasma 0,1 m. W tym celu może być konieczne zastosowanie specjalnej dyszy do opryskiwacza i zachowanie odpowiedniej odległości od powierzchni.

Środki ostrożności:

Unikać kontaktu ze skórą. Po zastosowaniu produktu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni z nim kontakt. Nie jeść i nie pić oraz nie palić tytoniu podczas stosowania produktu. Zaleca się stosowanie rękawic ochronnych podczas rozcieńczania produktu. Produktu nie stosować w obecności ludzi i zwierząt domowych. Obszary które zostały poddane produktowi, mogą być zajęte przez ludzi i zwierzęta domowe tylko po wyschnięciu substancji.

Produkt może być stosowany w przemyśle spożywczym, jeśli nie występują tam artykuły spożywcze, bądź są one odpowiednio zapakowane. Nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Produkt należy przechowywać w oryginalnym, oznakowanym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym, suchym i dobrze wentylowanym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Czy wiesz, że ?

Deltametryna to substancja należąca do grupy syntetycznych pyretroidów, które naśladują działanie naturalnych ekstraktów roślinnych obecnych np. w chryzantemach. Dzięki swojej strukturze chemicznej deltametryna działa na układ nerwowy owadów, powodując paraliż oraz śmierć poprzez zaburzenie przewodzenia sygnałów nerwowych. To sprawia, że jest niezwykle skuteczna w zwalczaniu owadów, a jednocześnie została zaprojektowana tak, aby minimalizować ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych.

Skład: deltametryna 2,48%, aromatyczne węglowodory 14,2%
Numer pozwolenia: PL/2019/0405/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium