Duża pułapka na MUCHY wiadro z silnym atraktantem STRONG nawet na 200.000 much!

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,99 zł 79.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.90435
Producent: STRONG
Kod produktu: 3044

Opis

STRONG
BARDZO SKUTECZNA I ŁATWA W UŻYCIU
PUŁAPKA WABIĄCA
NA MUCHY


BEZPIECZNA, NIETOKSYCZNA, EFEKTYWNA

WYŁAPUJE NAWET 200.000 MUCH!

 

bardzo duża pojemność!

pułapka wielokrotnego użytku

pełne działanie już po 2-3 dniach od zastosowania

bezpieczna - zawiera naturalne składniki

działa aż do 8 tygodni!

łatwa w użyciu - wystarczy uzupełnić wodą

silny wabik na muchy 160g dołączony do pułapki

 

OPIS PRODUKTU

Pułapka na muchy STRONG to najszybszy, najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób, aby pozbyć się "na dobre" much ze swojego otoczenia. W sezonie letnim muchy są dużym utrapieniem. Pułapka jest idealnym, ekologicznym rozwiązaniem, pozwalającym monitorować obecność much na terenach otwartych, poprzez ich odławianie. Wyłapywanie much pozwala na wykrycie obecności tych owadów i ocenę ich liczby. Obserwacja wyłapanych much umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka bójczego, celem ich zwalczenia.

Owady wabione są naturalną, nietoksyczną przynętą umieszczoną wewnątrz pułapki, a specjalna konstrukcja produktu uniemożliwia wydostanie się ich ze środka. Atrakcyjny środek wabiący, oraz duży rozmiar wiaderka pozwalają wyłapać nawet do 200.000 much w krótkim czasie. Pułapka nadaje się do monitorowania zdecydowanej większości gatunków much, występujących na terenie Polski.

UWAGA! ABY PUŁAPKA OSIĄGNEŁA SWOJĄ MAKSYMALNĄ WYDAJNOŚĆ NALEŻY JĄ UMIEŚCIĆ W DOBRZE NASŁONECZNIONYM MIEJSCU!

Dlaczego pułapki STRONG są aż tak skuteczne? Dowiedz się więcej na temat skutecznego wabienia much.

Nasze pułapki prezentowane były w "Pytaniu na śniadanie TVP"

Jedna pułapka zabezpiecza dużą powierzchnię nieruchomości i ostatecznie muchy nie wlatują do wnętrza domu, lecz gromadzą się w jednym miejscu, z dala od domu. Pułapka na muchy pozwoli w bardzo dużym stopniu ograniczyć liczebność much w twoim otoczeniu. Pułapka do użytku zewnętrznego, dzięki specjalnej konstrukcji zwabione specjalnie dobranymi atraktantami pochodzenia spożywczego muchy, wchodzą do niej bez problemu, nie są natomiast w stanie już się z niej wydostać. Pułapka jest całkowicie ekologiczna i nie zawiera chemii.ZASTOSOWANIE

Produkt o wysokiej skuteczności, zawierający profesjonalny wabik, przeznaczony do zwalczania much: w pobliżu obory, chlewni, stajni, na pastwiskach, w pobliżu kurnika oraz w miejscach składowania odpadów.

JAK ZWALCZAĆ MUCHY ZA POMOCĄ PUŁAPKI STRONG?

Pułapka jest bardzo łatwa w obsłudze:

1. Uzupełnić pułapkę wodą - około 4 litrów.
2. Dodać zawartość opakowania z wabikiem - 40 gramów preparatu na każdy 1 litr wody.
3. Dokładnie wymieszać zawartość pułapki.
4. Umieść plastikowe sitka w otworach pułapki i zamknąć pokrywę.
5. Pułapka na muchy STRONG najlepiej sprawdzi się blisko dobrze nasłonecznionych miejsc rozmnażania się owadów w odległości 10-15 metrów od chronionego miejsca.


 

Wskazówki dotyczące stosowania:

Pułapka pozostaje skuteczna od 30 do 60 dni i zaczyna działać po 2-3 dniach od zastosowania. Jej efektywność będzie rosła wraz ze stopniem zapełnienia przez owady. Warunki atmosferyczne, w tym przede wszystkim temperatura mają wpływ na działanie pułapki. Uzupełniać w przypadku wyschnięcia wabika lub odparowania wody.

Po zapełnieniu pułapki muchami lub okresie aktywności wabika, usunąć jej zawartość, umyć pojemnik wodą z mydłem lub detergentem. Tak oczyszczona pułapka po zapełnieniu wodą wraz z wabikiem może zostać użyta ponownie.

UWAGA! Pułapka zawiera silny wabik (160 g) .

Dodatkowe wabiki są dostępne w naszej ofercie.

Ze względu na intensywny zapach nie stosować w pomieszczeniach mieszkalnych.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium