Goliath profesjonalny żel na o unikalnym składzie na PRUSAKI i KARALUCHY 35 g

Goliath profesjonalny żel  na o unikalnym składzie na PRUSAKI i KARALUCHY 35 g
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 219,00 zł 249,00 zł 219.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.84797
Producent: BASF
Kod produktu: 1431

Opis

GOLIATH
PROFESJONALNY ŻEL O UNIKALNYM SKŁADZIE
NA PRUSAKI I KARALUCHY 35 G


NAJSZYBSZY I NAJSKUTECZNIEJSZY PREPARAT NA KARACZANY
ZWALCZA ZARÓWNO OSOBNIKI DOROSŁE JAK I LARWY OWADÓW

 

  • unikatowa substancja czynna - fipronil
  • uniwersalny - zwalcza larwy i dorosłe osobniki insektów
  • szybkie działanie - pobierany w kilka minut od wyłożenia
  • działa na wszystkie popularne gatunki karaczanów
  • posiada efekt "przenoszenia" preparatu przez owady
  • przeznaczony szczególnie do pomieszczeń mieszkalnych
  • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne

 

OPIS PRODUKTU

Goliath to przynęta pokarmowa w formie żelu, którego działanie charakteryzuje się efektem kaskadowym zapewniającym całkowitą eliminację insektów. Owady pobierają przynętę przez kontakt i spożycie, a ta w późniejszych etapach jest także wydalana razem z odchodami oraz znajduje się w ciałach martwych karaluchów i prusaków. Inne osobniki poprzez spożycie odchodów i martwych owadów, ulegają zatruciu (drugorzędowe i trzeciorzędowe działanie). W ten sposób jeden osobnik może "przenieść" przynętę w inne miejsce, gdzie ulegną zatruciu owady, które nie spożyły preparatu bezpośrednio.

Jedna strzykawka żelu Goliath wystarczy do przeprowadzenia zabiegów w ponad 20 mieszkaniach lub kilku dużych obiektach gastronomicznych.

ZASTOSOWANIE

Goliath może być stosowany w  pomieszczeniach mieszkalnych (kuchnie, łazienki); w miejscach związanych z przetwórstwem, przechowywaniem i przygotowywaniem żywności, takich jak: pomieszczenia produkcji spożywczej, kuchnie, restauracje, kawiarnie, magazyny spożywcze, sklepy spożywcze; w magazynach; w punktach handlowych; w obiektach użyteczności publicznej takich jak: biura, hotele, ośrodki wczasowe, przychodnie, szpitale, więzienia, koszary wojskowe, teatry, kina; w pomieszczeniach handlowych i przemysłowych takich jak: fabryki, sklepy, warsztaty oraz w środkach transportu: na pokładach samolotów, na statkach, itp. Stosowanie innych środków w trakcie dezynsekcji może ograniczyć normalne żerowanie karaczanów, co może obniżyć skuteczność działania żelu.

SPOSÓB UŻYCIA

Żel Goliath należy stosować w pobliżu lub w miejscach skupisk, wędrówek oraz żerowania owadów. Są to zazwyczaj ciemne, ciepłe, wilgotne i osłonięte miejsca (pęknięcia, szczeliny, sprzęt elektryczny ustawiony przy ścianie, zlewy). Aby zidentyfikować takie miejsca, należy umyć i wysprzątać pomieszczenia, a w szczególności należy usunąć alternatywne źródła pokarmu dla karaczanów. Żel należy stosować w postaci małych kropli, które należy umieszczać w ciemnych i osłoniętych miejscach: pęknięcia, szczeliny, miejsca za szafkami i półkami, pod urządzeniami kuchennymi, w skrzynkach elektrycznych, w pustych przestrzeniach i przewodach wentylacyjnych oraz pod urządzeniami sanitarnymi.


skład: fipronil 0,5 g/kg
numer pozwolenia: PL/2017/0226/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium