Granulat Brodifakum trutka na MYSZY i SZCZURY 1 kg

Dostępność: chwilowo niedostępny
Cena: 13,99 zł 13.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 1730

Opis

GRANULAT BRODIFAKUM
TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY 1 KG


ZWALCZA SZCZURY i MYSZY
ZAWIERA ZAPACHOWE SUBSTANCJE WABIĄCE

 

  • bardzo skuteczny - zabija po jednorazowym spożyciu
  • gotowy do użycia - wystarczy wyłożyć
  • bezpieczny - zawiera gorzką substancję

 


OPIS PRODUKTU

GRANULAT BRODIFAKUM to preparat do zwalczania szczurów i myszy w postaci granulatu. Zawiera 0,005 g/100 g substancji aktywnej brodifakum (związek z grupy koagulantów). Preparat zawiera również benzoesan denatonium, substancję o gorzkim smaku, zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka lub zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

GRANULAT to preparat przeznaczony do zwalczania myszy i szczurów w tradycyjnych miejscach ich występowania oraz do specjalistycznego zwalczania szczurów w miejscach takich jak obszary wilgotne, kanały ściekowe i cieki wodne, budynki użyteczności publicznej oraz komunalne, magazyny towarowe, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

GRANULAT jest skuteczny w zwalczaniu szczurów i myszy bez względu na ich gatunek i wielkość. Pobranie pojedynczej dawki jest śmiertelna dla gryzoni. Trutka zawiera substancje zapachowe wabiące szkodniki, które giną wkrótce po jej zjedzeniu, nie wywołując nieufności u innych osobników z kolonii.

Szczury:

Rozłożyć trutkę w porcjach do 100 g na punkt, w odstępach co 5-10 metrów.

Myszy:

Rozłożyć trutkę w porcjach do 50 g na punkt, w odstępach co 2-5 metrów.

Umieszczać trutkę w karmnikach deratyzacyjnych lub odpowiednich osłonach w celu ochrony przed wilgocią oraz zwierzętami nie objętymi programem zwalczania, jak np. ptaki lub zwierzęta domowe. Używać rękawic gumowych lub PVC, ponieważ zapach człowieka wzbudza nieufność gryzoni. W miarę prowadzenia akcji deratyzacyjnej wymieniać starą trutkę na świeżą, która ma silniejszy zapach, a przez to bardziej wabi gryzonie. Gdy ustanie pobieranie trutki przez gryzonie, zwalczanie szczurów i myszy należy uznać za zakończone.

skład: brodifakum 0,005 g/100 g, benzoesan denatonium

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium