KOMARON FORTE bardzo mocny oprysk na KOMARY i KLESZCZE 250 ml + EKOFOG ekologiczny nośnik 250 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,99 zł 79.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.49528
Producent: STRONG
Kod produktu: 1069

Opis

Mocny i wydajny oprysk na komary, skoncentrowany środek owadobójczy KOMARON FORTE 250 ml + nośnik EKOFOG 250 ml

Skuteczny preparat na komary, oprysk na owady o szerokim zastosowaniu biobójczym!

Ekstremalnie skuteczny środek na komary, muchy, meszki, mole, mrówki i karaluchy!

✅ szybkie działanie - oprysk na komary działa błyskawicznie, eliminując komary oraz inne owady w krótkim czasie,

✅ skuteczność zastosowania - KOMARON FORTE zawiera aż 3 silne substancje czynne, w tym permetrynę, jedną z najskuteczniejszych substancji biobójczych.

✅ wysoka wydajność - skoncentrowana formuła preparatu na komary zapewnia wysoką wydajność, a z 250 ml koncentratu otrzymujemy 12,5 litra oprysku, który wystarcza na 5500 m³,

✅ uniwersalne zastosowanie - oprysk na komary nadaje się do zwalczania pozostałych owadów latających, jak i biegających, w tym kleszczy, much, karaluchów i mrówek,

✅ długotrwała ochrona - po zastosowaniu preparatu KOMARON FORTE, efekty ochronne utrzymują się przez długi czas.

Odkryj moc KOMARON FORTE i pozbądź się uciążliwych komarów raz na zawsze!

Opis produktu:

Oprysk na komary KOMARON FORTE to potężny koncentrat owadobójczy, opracowany specjalnie do zwalczania różnorodnych gatunków owadów, takich jak komary, muchy i meszki oraz mrówki, kleszcze i karaluchy. Środek na komary dzięki innowacyjnej formule w postaci wodnej mikroemulsji działa szybko i skutecznie, eliminując problem insektów latających i biegających. Koncentrat jest łatwy w użyciu i wymaga jedynie rozcieńczenia z wodą przed aplikacją, a użytkownik ma możliwość dostosowania stężenia roztworu do konkretnych gatunków owadów i warunków otoczenia.

Skład preparatu na komary oparty jest na trzech silnych substancjach czynnych, takich jak permetrynatetrametryna, butotlenek piperonylu, które wykazują działanie kontaktowe oraz żołądkowe i wywołują efekt synergii, który zapewnia kompleksową ochronę przed owadami. Produkt KOMARON FORTE jest zalecany do przeprowadzania skutecznych zabiegów odkomarzania na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Letnie wieczory bez ukąszeń! KOMARON FORTE - skuteczność, której możesz zaufać.

Zastosowanie:

Preparat owadobójczy KOMARON FORTE jest wszechstronnym rozwiązaniem do zwalczania różnych gatunków komarów oraz much i meszek. Środek na komary należy przed użyciem odpowiednio rozcieńczyć z wodą, a następnie rozpylić na różne powierzchnie, które są zainfekowane przez komary, muchy, kleszcze i inne insekty. Należy szczególną uwagę zwrócić na miejsca, gdzie owady mogą się ukrywać lub gromadzić, takie jak zewnętrzne ściany budynków, pod krzewami, żywopłotami, na chodnikach i wokół zarośli. Środek owadobójczy w pomieszczeniach zamkniętych należy aplikować na podłogi, kąty, szczeliny i miejsca trudnodostępne.

KOMARON FORTE to produkt, który jest szczególnie skuteczny w zwalczaniu komarów oraz much i kleszczy w pomieszczeniach inwentarskich, takich jak obory, hodowle, budy, stajnie, chlewnie oraz inne obiekty rolnicze. Oprysk na komary należy równomiernie rozpylać na różne powierzchnie, zapewniając kompleksową ochronę przed insektami. Środek można również stosować w budynkach użyteczności publicznej, takich jak obiekty wywozu nieczystości, hale produkcyjne czy przestrzenie rekreacyjne.

Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania należy stosować z nośnikami EKOFOG

 

Zamgławianie przestrzenne / Mini Mist Fogger KB-100 odkomarzanie terenów zewnętrznych.

Dzięki nośnikowi stosowane preparaty swój efekt będą utrzymywać znacznie dłużej, a deszcze nie zmyją ich tak łatwo. EKOFOG dodatkowo wyraźnie zwiększą zasięg wytwarzanej podczas zabiegów mgły. Preparat nie jest klasyfikowany jako substancja niebezpieczna.

Zalety wspomagacza EKOFOG:

  • redukuje straty stosowanych środków biobójczych,
  • podnosi skuteczność środków chemicznych,
  • wydłuża efekt działania stosowanych preparatów,
  • podnosi odporność na zmywanie przez deszcz,
  • zwiększa zasięg wytwarzanej mgły.

Gotowy na walkę z komarami? Z KOMARON FORTE stajesz na wysokości zadania!

Sposób użycia:

Zabiegi zwalczania komarów najlepiej wykonywać późnym popołudniem, po godzinie 18:00, wtedy komary wykazują największą aktywność. Oprysk na komary można wykonać za pomocą tradycyjnego opryskiwacza ciśnieniowego lub spalinowego. Preparat należy rozpylać na różne powierzchnie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń oraz na elewacjach budynków, zacienionych miejscach i na pozostałych powierzchniach infrastruktury ogrodowej, na których gromadzą się owady.

W większości przypadków działanie środka na komary widoczne jest niemalże natychmiast. KOMARON FORTE to skuteczny produkt do odkomarzania, który wykazuje błyskawiczny efekt owadobójczy. Przed zastosowaniem konieczne jest jego rozcieńczenie w wodzie w następujących proporcjach:

  • Owady latające - W przypadku owadów takich jak komary, muchy, osy należy przygotować roztwór o stężeniu 1,5%. Aby to zrobić, należy rozpuścić 150 ml koncentratu w 10 litrach wody + 1% EKOFOG

  • Owady biegające - W przypadku karaluchów, kleszczy i mrówek, zaleca się przygotowanie roztworu o stężeniu 2%. W tym celu, należy rozcieńczyć 200 ml koncentratu w 10 litrach wody + 1% EKOFOG

Roztwór należy równomiernie rozpylać na powierzchniach, które są narażone na obecność owadów, takich jak ściany, podłogi, kąty oraz szczeliny w pomieszczeniach.

  • Owady latające - W przypadku owadów takich jak komary, muchy, osy, należy stosować opryski w ilości 1 litra roztworu na 450 m³.

  • Owady biegające - W przypadku kleszczy, karaluchów i mrówek zaleca się stosowanie 1 litra roztworu roboczego na 20 m².

W trakcie stosowania preparatu owadobójczego KOMARON FORTE nie powinny przebywać osoby postronne, zwierzęta hodowlane i domowe. W miejscach stosowania oprysku na komary nie powinny się znajdować artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.

Skład: permetryna 15,2 g/100 g, tetrametryna 2,5 g/100 g, butotlenek piperonylu 5,2 g/100 g
Numer pozwolenia: 8164/20 PERME PLUS

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

H304 - Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. H335 - Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. H336 - Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. H373 - Może powodować uszkodzenie narządów (układ nerwowy) po- przez długotrwałe lub narażenie powtarzane. H226 - Łatwopalna ciecz i pary. H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: P102-Chro- nić przed dziećmi. P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących po- wierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P260 - Nie wdychać rozpylonej cieczy. P312 - W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. P303+ P361+P353 -W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. P370 + P378 - W przypadku pożaru: użyć wodę lub piany lub proszki gaśnicze lub dwutlenek węgla lub piasek do gaszenia. P405 - Przechowywać pod zamknięciem. P501-Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionych firm utylizacji odpadów.

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (5)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

26 lipca 2016

Wspaniały zestaw do opryskiwania komarów, środek komaron usunoł problem z miejsca! Już prawie 2 tygodniu spokoju :) polecam i dziękuję za profesjonalne doradztwo

1 marca 2017

Komaron forte rewelacyjnie wybił wszystkie kleszcze z mojej działki, polecam ten środek

24 marca 2017

Oprysk na komary Komaron forte to najlepszy środek jaki stosowałem ale z tym nośnikiem działa bardzo długo polecam

27 lutego 2018

Super zestaw, środek długo się utrzymuje, najlepszy oprysk na komary.

5 kwietnia 2018

Stosuje Komaron forte od 3 lat na komary i kleszcze, zawsze sprawdza się na 100%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium