Larwicyd na muchy do stosowania w oborach, stajniach, chlewniach, śmietnikach ONE SHOT 4 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.75
Producent: ONE SHOT
Kod produktu: 3204

Opis

ONE SHOT NA LARWY MUCH
SKUTECZNY I WYDAJNY
LARWICYD 4 KG


REGULATOR WZROSTU OWADÓW
PRZEZNACZONY DO ZWALCZANIA LARW MUCH

 

działa na larwy much

nie zabija dorosłych owadów

✅ do posypywania, rozpylania oraz polewania

 

OPIS PRODUKTU

Preparat ONE SHOT LARWY MUCH jest produktem przeznaczonym do zwalczania larw much w pomieszczeniach typu obory, stajnie, chlewnie, w oborniku i ściółce oraz w śmietnikach. Nie zabija przy tym dorosłych owadów. Eliminacja dorosłej populacji much następuje stopniowo i staje się widoczna od jednego do dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu. Stosować tylko na oborniku lub innych miejscach hodowlanych. Środek można stosować w pobliżu zwierząt, jednak tylko w miejscach, które są poza zasięgiem zwierząt.

ZASTOSOWANIE

Preparat można stosować poprzez posypywanie, rozpylanie lub polewanie w oborach, stajniach, chlewniach i innych miejscach rozmnażania się larw much. Przed zastosowaniem preparatu ONE SHOT LARWY MUCH należy zidentyfikować miejsca rozmnażania się much i wszystkie te miejsca potraktować środkiem równocześnie. Środek należy stosować tylko na miejsca rozmnażania się much. Nie zaleca się stosowania preparatu na miejsca odpoczywania much (ściany, sufit), ponieważ nie działa na dorosłe postacie much.

SPOSÓB UŻYCIA

Obory, chlewnie: produkt rozprowadzić poprzez spryskiwanie lub polewanie w miejscach gdzie znajduje się obornik, w pobliżu karmników i poideł, na całą powierzchnię ściółki. Po trzech dniach usunąć obornik z martwymi larwami much i ponownie zastosować produkt. Proces powtarzać do momentu, kiedy nie zauważalne będą larwy much w oborniku.

Fermy: produkt stosować poprzez polewanie lub spryskiwanie obornika, zabieg powtórzyć po tygodniu od usunięcia obornika z martwymi larwami much.

DAWKOWANIE:

250 g produktu na 10 m² obornika. Polewanie: 250 g rozpuścić w 7,5 L ciepłej wody, wystarcza na 10 m² powierzchni. Rozpylanie: 250 g rozpuścić w 2,5 L ciepłej wody, wystarcza na 10 m² powierzchni. Powtórzyć zabieg na oborniku po 15 dniach. Ostatecznie powtórzyć zabieg po raz trzeci, ponownie po 15 dniach.

Aby wyeliminować dorosłe postacie much należy użyć kombinacji produktu ONE SHOT LARWY MUCH z produktem AGITA 10 WG (do nabycia osobno).


skład: cyromazyna 2 g/100 g (2%)
numer pozwolenia: 6065/15

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium