MUCHOZOL skuteczny spray likwidujący OSY i SZERSZENIE 300 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,99 zł 18.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.7857
Producent: Synthos
Kod produktu: 1623

Opis

ORYGINALNY MUCHOZOL
ŚRODEK BIOBÓJCZY
300 ML


ZABÓJCZY DLA OS, SZERSZENI
I INNYCH OWADÓW LATAJĄCYCH

 

  • skutecznie zwalcza osy i szerszenie w ich gniazdach
  • gotowy do natychmiastowego użycia aerozol strumieniowy
  • zasięg nawet do 3 metrów
  • dwie substancje czynne

 

OPIS PRODUKTU

Dobrze znany skuteczny środek biobójczy MUCHOZOL w formie gaśnicy do zwalczania os, szerszeni i innych owadów latających.

MUCHOZOL gaśnica 300 ml

ZASTOSOWANIE

Preparat MUCHOZOL 300 ml jest przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni. Opakowanie pod ciśnieniem umożliwia rozpylanie preparatu z dużej odległości, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami. Działanie preparatu jest natychmiastowe.

SPOSÓB UŻYCIA

Wstrząsnąć przed użyciem. Wykonywać oprysk późnym popołudniem lub wieczorem, ze względu na mniejszą aktywność owadów. Obficie spryskać gniazdo przez 6-7 sekund, aby nasączyć je dobrze produktem, główny strumień kierować w otwór gniazda. W przypadku likwidacji gniazda dużego, liczącego powyżej 50 sztuk owadów, zaleca się zastosowanie wydłużonego czasu oprysku – około 10-12 sekund. Do usuwania gniazda przystępować po upływie 24 godzin. W przypadku likwidacji gniazda znajdującego się w zamkniętym pomieszczeniu, po wykonanym zabiegu, należy wywietrzyć pomieszczenie przez 1 godzinę. Preparat charakteryzuje się silnym, dużym (2-3 m) strumieniem, dlatego w czasie oprysku należy ustawić się plecami do wiatru. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz.


skład:
cypermetryna 0,51 g/100 g (0,51%), esbiotryna 0,04 g/100 g (0,04%)
numer pozwolenia: 6316/15

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium