Multiple Pest Repeller skuteczny odstraszacz ultradźwiękowy 360° na MYSZY, SZCZURY i KUNY zabezpiecza do 370 m2

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.46923
Producent: inny
Kod produktu: 416

Opis

MULTIPLE PEST REPELLER
SKUTECZNY ODSTRASZACZ 360° ULTRADŹWIĘKOWY
NA MYSZY, SZCZURY I KUNY
ZABEZPIECZA DO 370 M2


SKUTECZNY NA MYSZY, SZCZURY, KUNY, ŁASICE
KARALUCHY, PCHŁY, PAJĄKI, MRÓWKI, MUCHY, MOLE I INNE ROBACTWO

 

 • zasięg działania nawet do 370 m2,
 • szeroki zakres częstotliwości,
 • kąt działania - 360 stopni,
 • nie powoduje zakłóceń sprzętów elektronicznych.

 


OPIS PRODUKTU

Ultradźwiękowy odstraszacz Multiple Pest Repeller jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeniem z całej serii odstraszaczy dzięki bardzo wysokiemu zakresowi częstotliwości oraz funkcjom automatycznej zmiany częstotliwości. Dodatkowo podczas "omiatania" terenu skutecznie oddziałuje na takie szkodniki jak: myszy, szczury, kuny, łasice, karaluchy, pchły, pająki, mrówki, muchy, mole i wszelkiego rodzaju robactwo. Urządzenie jest bardzo skutecznym odstraszaczem kun i zwierząt łasicowatych występujących wewnątrz pomieszczeń.

Badania laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe powodują ból i ujemnie wpływają na system nerwowy wszelkiego rodzaju gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki. Przy czym wysokiej mocy ciśnienie akustyczne leży poza zakresem słyszalności ludzi i większości domowych zwierząt np. psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych. Odstraszacz nie powoduje również zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych.

Parametry techniczne:

 • wymiary: 13x7 cm,
 • zasilanie: 220-240V,
 • pobór prądu: 2W,
 • zakres częstotliwości: 20000-45000 Hz,
 • zasięg działania: 370 m2,
 • kąt działania: 360 stopni,
 • moc dźwięku: 3x120 dB (360 dB),
 • gwarancja: 12 miesięcy.

ZASTOSOWANIE

Multiple Pest Repeller pracuje na zmienianej automatycznie częstotliwości w zakresie od 20000 do 45000 Hz, dzięki czemu jest ulepszoną wersją w porównaniu z innymi tradycyjnymi urządzeniami. Zakres częstotliwości mieści się w zakresie słyszalności kuny domowej, łasic, myszy, szczurów, karaluchów itp. Intensywne fale ultradźwiękowe atakują ich system słuchowy i nerwowy. Urządzenie chroni obszar o powierzchni do 370 m2 (powierzchni otwartej). Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia przenikają przez płyty gipsowe (maksymalnie przez 1 warstwę), boazerie, płyty PCV. Ultradźwięki nie przenikają jednak przez strop betonowy i murowane ściany.

SPOSÓB UŻYCIA

Odstraszacz może być podłączony na strychu lub poddaszu użytkowym (w przypadku obecności kuny w wełnie mineralnej za płytą gipsową), pustych przestrzeniach podbitki dachowej (jeżeli strych jest zagospodarowany na pomieszczenia mieszkalne) lub w dowolnym innym miejscu tak aby przeszkodą nie były stropy i ściany betonowe. Skuteczność  działania Multiple Pest Repeller będzie widoczna po kilku dniach. Najczęściej obserwowany czas  wyprowadzenia się szkodników to minimum 5, a maksimum 14 dni od momentu instalacji urządzenia. Urządzenie powinno pracować przez cały rok w dzień i w nocy. Zapobiegnie to ponownemu  powrotowi kuny do budynku. Pobór prądu jest wyjątkowo niewielki.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

7 listopada 2016

Moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Odstraszacz działa od trzech dni a drapania i gryzienia na strychu jakby nie było. Dodam, że urządzenie podłączyłam w pokoju, a dom jest drewniany. Jeśli ten stan się utrzyma to kłopot z głowy. Planuję kupić jeszcze jeden dodatkowy na strych i jeden do piwnicy. Myszy i szczury wynocha!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium