Mythic 10 SC oprysk o unikalnym mechanizmie działania na PLUSKWY, KARALUCHY i PCHŁY 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 439,00 zł 439.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.61571
Producent: BASF
Kod produktu: 1293

Opis

MYTHIC 10 SC
OPRYSK O UNIKALNYM MECHANIZMIE DZIAŁANIA
NA PLUSKWY, KARALUCHY I PCHŁY 500 ML


DOSKONAŁA SKUTECZNOŚĆ PRZECIWKO PLUSKWOM
NAWET W PRZYPADKU WYTWORZENIA ODPORNOŚCI

 

szybkie działanie - pierwsze efekty już w ciągu 24 godzin

✅ doskonała skuteczność - wobec uodpornionych populacji owadów

✅ niezwykły mechanizm działania - niewykrywalny dla owadów

potwierdzona przez profesjonalistów w Europie i USA efektywność

stosowany przez wyspecjalizowane ekipy dezynsekcyjne

 

OPIS PRODUKTU

Mythic 10 SC to koncentrat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny nienależący do grupy pyretroidów przeznaczony do zwalczania owadów biegających takich jak: pluskwa domowa, karaczan prusak, karaczan wschodni, przybyszka amerykańska, pchły i mrówki. Preparat zawiera chlorfenapyr, substancję aktywną z grupy piroli o unikalnym mechanizmie działania, skuteczną na uodpornione na pyretroidy populację owadów. Co więcej, środek ten jest niewykrywalny dla owadów, przez co insekty nie unikają kontaktu z opryskaną powierzchnią. Pierwsze efekty są już widoczne w ciągu 24 godzin po zastosowaniu preparatu.

Ze względu na odmienny mechanizm działania chlorfenapyru działa stosunkowo wolniej (efekt knock-down nie jest widoczny). Jednak przy stosowaniu w kombinacji z preparatem Fendona 6 SC zwielokrotnia szybkość działania. Metoda taka jest odpowiednia w sytuacjach, w których wymaga się szybkich efektów.

Dodatkowo specjalna formulacja preparatu Mythic 10 SC zapewnia równomierne pokrycie opryskiwanych powierzchni oraz doskonałą przyczepność, włączając w to powierzchnie porowate takie jak: drewno, beton i gips. Środek jest praktycznie bezbarwny i bezwonny, nie pozostawia widocznych śladów, dlatego może być stosowany nawet w wymagających miejscach.

ZASTOSOWANIE

Preparat Mythic 10 SC może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej takich jak: biura, przychodnie, szpitale (z wyłączeniem sal operacyjnych), szkoły, internaty, koszary wojskowe, ośrodki wczasowe, hotele, kawiarnie, restauracje, kina, teatry, sklepy, w magazynach (z wyjątkiem żywnościowych), w zakładach przemysłowych, w tym: rolno-spożywczych, mięsnych, mleczarskich (z wyjątkiem strefy produkcyjnej), w pomieszczeniach inwentarskich, takich jak: chlewnie, obory i stajnie oraz na środkach transportu: na pokładach samolotów, na statkach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Napełnić pojemnik opryskiwacza (zabieg może być wykonywany za pomocą większości typów opryskiwaczy) połową ilości zalecane wody, dodać preparat, wymieszać i uzupełnić pojemnik resztą wody i wstrząsnąć w celu równomiernego wymieszania składników.

Zalecane stężenie cieczy roboczej:

Rozcieńczyć 80 ml preparatu w 5 litrach wody na każde 100 m2 powierzchni w przypadku normalnego stopnia infestacji owadów oraz 160 ml w 5 litrach wody w przypadku wysokiego stopnia infestacji. Zaleca się wymieszanie zawartości po każdej dłuższej przerwie w pracy. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć całą docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz spływania preparatu. Po wykonany zabiegu preparatem Mythic 10 SC pomieszczenia są zdatne do użytkowania po wyschnięciu opryskanych powierzchnie i przewietrzeniu.


skład: chlorfenapyr 106 g/1 l
numer pozwolenia: 5084/12

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium