Nawóz mineralny do wszechstronnego stosowania. Wieloskładnikowy nawóz do warzyw, krzewów owocowych i trawników YARA MILA COMPLEX 5 kg

yara-mila-complex-nawoz-uniwersalny.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Yara
Kod produktu: 3457

Opis

Nawóz mineralny do wszechstronnego stosowania YARA MILA COMPLEX - 5 kg

Wieloskładnikowy nawóz doglebowy, dedykowany dla upraw polowych i ogrodniczych!

Uniwersalny nawóz mineralny do warzyw gruntowych, krzewów owocowych i trawników!

optymalne zbilansowane składniki - nawóz YARA MILA zawiera starannie dobrane makro- i mikroelementy, niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin uprawnych i ozdobnych,

bardzo dobra rozpuszczalność – nawóz granulowany zawiera formy azotanowe, które inicjują pobieranie wody i rozpuszczają się szybko, uwalniając składniki pokarmowe,

wszechstronne zastosowanie - nawóz YARA MILA może być stosowany w różnych uprawach, na różnych typach gleb, a także do przygotowania podłoża w szklarniach i tunelach foliowych,

łatwy w użyciu - granulowana forma produktu zapewnia łatwe rozprowadzanie i równomierne pokrycie powierzchni upraw,

zwiększone plony i jakość upraw - nawóz wieloskładnikowy YARA MILA zapewnia lepsze plony i jakość upraw dzięki efektywnemu wykorzystaniu azotu, fosforu i potasu, co przekłada się na wyższe dochody dla rolnika.

Nawóz do warzyw YARA MILA COMPLEX - gwarancja udanych upraw w szklarni!

Opis produktu:

YARA MILA COMPLEX to wieloskładnikowy nawóz mineralny NPK 12-11-18 w formie granulatu, przeznaczony do nawożenia różnorodnych upraw. Dostępny w opakowaniu foliowym o pojemności 5 kg. Nawóz zawiera zbilansowane proporcje makro- i mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin, co zapewnia im optymalne warunki wzrostu i owocowania.

Nawóz mineralny zawiera 12% azotu całkowitego, 11% fosforu i 18% potasu oraz mikroskładniki pokarmowe, takie jak magnez i siarka. Granulowana forma preparatu zapewnia łatwe rozprowadzanie i stopniowe uwalnianie składników odżywczych, co gwarantuje długotrwałe działanie nawozu.

Zastosowanie:

Nawóz mineralny YARA MILA COMPLEX jest przeznaczony do stosowania w szerokim zakresie upraw. Jest to nawóz doglebowy, który można stosować w uprawach warzyw polowych, warzyw uprawianych pod osłonami w gruncie, wieloletnich upraw sadowniczych (ziarnkowych, pestkowych, jagodowych), jak również do przygotowania podłoża w uprawach roślin ozdobnych.

Nawóz YARA MILA COMPLEX jest polecany do stosowania przed siewem lub sadzeniem roślin. Preparat jest doskonałym źródłem przyswajalnego przez rośliny azotu, fosforu, potasu, magnezu oraz siarki, a także wielu innych niezbędnych dla roślin mikroskładników. Ten wieloskładnikowy nawóz doglebowy może być z powodzeniem stosowany do zasilania w składniki pokarmowe drzew owocowych, upraw jagodowych (truskawka, malina, borówka, porzeczka, agrest), warzyw polowych.

Skład nawozu pozwala na skuteczne nawożenie terenów zielonych (boiska, trawniki). Preparat YARA MILA COMPLEX może być stosowany do przygotowywania gleby w szklarni lub tunelu foliowym oraz do przygotowywania substratów torfowych i podłoży ogrodniczych dla roślin.

Granulowany nawóz mineralny YARA MILA COMPLEX może być stosowany w całym okresie wegetacji w zależności od potrzeb. Granulat należy rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni pola lub w rzędach uprawianych roślin. Nie wymaga wymieszania z glebą. Dawki YARA MILA COMPLEX powinny uwzględniać potrzeby pokarmowe roślin.

Nawóz doglebowy YARA MILA COMPLEX - soczyste owoce i obfite zbiory prosto z Twojej plantacji!

Sposób użycia:

YARA MILA COMPLEX to uniwersalny nawóz mineralny, który może być używany przed wysiewem roślin, a także jako nawóz pogłówny. Nawóz zapewnia roślinom optymalne warunki do wzrostu i rozwoju, co przekłada się na wyższe plony i lepszą jakość owoców, warzyw i roślin ozdobnych.

Dawkowanie nawozu:

  • Drzewa owocowe - 1,5 do 3 kg na 100 m².

  • Jagodowe (truskawka, malina, borówka, porzeczka, agrest) - 1,5 do 3 kg na 100 m².

  • Warzywa polowe - 3 do 8 kg na 100 m².

  • Przygotowanie gleby w szklarni lub tunelu - 5 do 15 kg na 100 m². Rozsypać równomiernie i wymieszać z glebą.

  • Nawożenie pogłówne pod osłonami - 2 do 4 kg na 100 m².

  • Tereny zielone (trawniki, boiska) - 2 do 3,5 kg na 100 m².

  • Przygotowanie substratów torfowych i podłoży ogrodniczych - 0,5 do 2 kg m³.

Skład nawozu YARA MILA COMPLEX: Azot całkowity (N) – 12%, Fosfor (P2O5) – 11%, Potas (K2O) – 18%, Magnez (MgO) – 2,7%, Siarka (SO3) – 20%, Bor (B) – 0,015%, Żelazo (Fe) – 0,20%, Mangan (Mn) – 0,02%, Cynk (Zn) – 0,02%

Uwaga: Działa drażniąco na oczy. Stosować rękawice ochronne i okulary ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: Zwrócić się o pomoc lekarską.

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium