ONE SHOT NA DZIKIE ZWIERZĘTA odstraszacz na DZIKI, KUNY i KRETY 1 l

Odstraszacz zwierzyny o długotrwałym działaniu na DZIKI, KUNY i KRETY 1 l
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 109,00 zł 134,99 zł 109.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.73905
Producent: Monagro
Kod produktu: 1454

Opis

ONE SHOT NA DZIKIE ZWIERZĘTA
ODSTRASZACZ ZWIERZYNY
O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU
NA DZIKI, KUNY I KRETY 1 L


ODSTRASZA DZIKI, SARNY, JELENIE, ŁOSIE,
NORNICE, KUNY, KARCZOWNIKI, BOBRY ITD.

EFEKT DZIAŁANIA NAWET DO DWUNASTU TYGODNI

 

  • długotrwałe działanie - nawet do 12 tygodni
  • wydajna formuła - wystarcza na 10000 m
  • skutecznie odstrasza dzikie zwierzęta i ptaki

 

OPIS PRODUKTU

Środek odstraszający dzikie zwierzęta i ptaki, to naturalny produkt ekologiczny, przeznaczony do profesjonalnego użytku. Szczególnie polecany do odstraszania dzików, zwierzyny płowej (łosi, jeleni, danieli i saren), karczowników, bobrów, nornic, kretów, kun itp.

Preparat charakteryzuje się długim czasem działania i przy normalnych opadach działa nawet do dwunastu, a przy obfitych do ośmiu tygodni.

ZASTOSOWANIE

Odstraszacz zwierzyny zaleca się stosować do ochrony upraw, pól, sadów i posesji. Dzięki swojej wysokiej skuteczności zapobiega szkodom wyrządzanym między innymi przez dziki, kuny, bobry, zające i ptaki.

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku odstraszania nornic i kretów rozpuścić 2-3 nakrętki w 5 litrach wody i wlać do kopców, a następnie je zamknąć. Gdy problem stanowi kuna znajdująca się na strychu, ustawić szklankę lub korytko ze szmatką nasączoną albo oblaną czystym koncentratem, bez rozcieńczania w wodzie. Jeśli problem stanowią karczowniki i bobry, opryskiwać pnie drzew w jazach bobrowych, pobocza strumieni i rzeczek w miejscach potencjalnego przybywania tych zwierząt. Dla ochrony upraw rolnych, i posesji przed dzikami i zwierzyną płową 1/2 litra preparatu rozpuścić w 25 litrach wody i opryskiwać zabezpieczany teren lub zrobić ciągły pas ochronny wokół pól, upraw, lasów oraz domostw. Pas taki powinien mieć 2 metry szerokości.

Zwierzęta płowe, dziki i bobry można również odstraszyć nasączając szmaty preparatem w ilości 3 krople na szmatę i rozstawiając je na palikach co 12 metrów. Należy przy tym pamiętać o zostawieniu tzw. furtki wyjścia przy uprawach, aby zwierzyna mogła opuścić chronioną uprawę w długości ok. 15-20 metrów.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium