Odstraszacz na kuny RED KUNA BOMB skuteczna bariera ochronna bomba 300 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.2
Producent: RED
Kod produktu: 3295

Opis

RED KUNA BOMB najlepszy odstraszacz na kuny w formie bomby zamgławiającej

Preparat odstraszający na kuny marki RED - Gotowy do użycia zamgławiacz 300 ml

Kuny domowe potrafią zaskakiwać swoim wyborem miejsc do zamieszkania, często wybierając nasze domy czy samochody. Dlaczego ? Łasicowate uwielbiają ciepło, a także doskonale się adaptują do otoczenia człowieka. Lubią zagnieździć się na poddaszach lub w zakamarkach naszych czterech ścian oraz w samochodach, zwłaszcza podczas zimy, szukając ciepła w komorach silnika. Kuny domowe, będące dzikimi zwierzętami, stanowią istotne zagrożenie dla otoczenia ludzkiego, co wymaga skutecznych środków odstraszających. Ich obecność przysparza wiele problemów między innymi przez gryzienie kabli, niszczenie izolacji i materiałów budowlanych.

Stwórz skuteczną barierę ochronną razem z RED KUNA BOMB!

Kuny i inne dzikie zwierzęta przegryzają przewody elektryczne, traktując je jako budulec gniazda lub potencjalne pożywienie. Kuny mogą gryźć kable w celu oznaczenia terytorium. Wydzielają wówczas zapach z gruczołów przyusznych, które pomagają im w nawigacji i komunikacji z innymi osobnikami. Przewody, w pobliżu których zastosowano bombę RED, przestają być atrakcyjne dla szkodników, co chroni infrastrukturę przed uszkodzeniami.

Preparat RED KUNA BOMB: Dlaczego jest liderem na rynku środków przeciwko kunom?

✅ Skuteczność działania - zniechęca do przebywania w miejscu zastosowania. Spryskane elementy tworzą znakomicie przylegającą warstwę ochronną,

✅ Długotrwały - czas działania utrzymuje się aż do 12 tygodni przy bezdeszczowej pogodzie,

Działanie odstraszające - skuteczna ochrona domu, poddasza, strychu, samochodu i ogrodu,

✅ Łatwy w użyciu aplikator - wystarczy wcisnąć spust, aby aktywować uwalnianie substancji,

✅ Pojemnik samoopróżniający - po aktywacji, środek należy zostawić we właściwym miejscu, aby samodzielnie się opróżniał.

Uniwersalna ochrona przed intruzami

RED KUNA BOMB to naturalny odstraszacz na kuny, łasice i tchórze oparty na nowoczesnej technologii mikrokapsułek z naturalnych olejków eterycznych. Substancje odstraszające uwalniane są powoli, co wydłuża czas działania. Produkt RED KUNA BOMB dzięki uniwersalnej nucie zapachowej jest skuteczny dodatkowo na lisy, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne, dziki, zające, króliki, karczowniki ziemnowodne etc.

Gdzie zastosować odstraszacz na kuny marki RED?

Bomba zamgławiająca KUNA BOMB to skuteczny odstraszacz na kuny zniechęcający zwierzęta do przebywania w miejscu zastosowania preparatu - na strychu i poddaszu, w pojazdach samochodowych, w pomieszczeniach gospodarczych oraz na terenach otwartych. Zwierzęta wyczuwają substancje zapachowe, co powoduje ich ucieczkę. Preparaty na kuny marki RED można stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Preparaty takie jak RED KUNA BOMB można stosować bezpośrednio na izolację przewodów elektrycznych, co zapobiega potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom związanym z uszkodzeniem kabli. Odstraszacze na kuny marki RED utrzymują swoją skuteczność przez długi czas, nawet do 12 tygodni w warunkach bezdeszczowej pogody, co zapewnia oszczędności finansowe i nie powoduje konieczności częstego stosowania.

Jak pozbyć się kuny z poddasza lub garażu?

Środki zniechęcające kuny to skuteczny sposób na pozbycie się tych szkodników z poddasza lub garażu. Jeśli zauważysz, że w Twoim otoczeniu pojawiła się kuna, należy jak najszybciej podjąć działania. Zwróć uwagę na ślady sierści, odchody czy ślady pazurów. Kuny często poruszają się po liniach prostych, więc zidentyfikowanie tych śladów może pomóc ci określić, gdzie kuna wchodzi i wychodzi z poddasza. Usuń wszelkie źródła pożywienia i wody z którego może korzystać kuna. Poniżej prezentujemy krótką instrukcję użytkowania preparatu RED KUNA BOMB:

  • Zapoznaj się z instrukcją obsługi i zaleceniami producenta,

  • Upewnij się, że w pomieszczeniu nie ma niepowołanych ludzi i zwierząt domowych,

  • Zamknij wszystkie okna, drzwi i włazy, aby zapobiec przedostaniu się mgły do innych pomieszczeń,

  • Przed użyciem wstrząśnij,

  • Pojemnik z odstraszczem na kuny ustaw na środku pomieszczenia i wciśnij spust,

  • Zamgławiaj miejsca, które chcesz zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem zwierząt,

  • Po aktywacji opuść obszar na czas ulatniania się substancji.

Uwaga:
W warunkach zewnętrznych nie stosować odstraszacza na kuny bezpośrednio przed opadami deszczu. Nie zamgławiać preparatem roślin spożywczych, otwartych kwiatów i dojrzewających owoców.

Czy wiesz, że?

Kuna, obecna w naszym otoczeniu, stanowi dodatkowe ryzyko dla naszego bezpieczeństwa i zdrowia. Te zwierzęta są potencjalnymi nosicielami różnorodnych chorób, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Ponadto, w sytuacjach, gdy czują się zagrożone, nie wahają się użyć swoich ostrych pazurów i zębów, zadając bolesne rany. Odstraszacz na kuny KUNA BOMB marki RED to najlepszy wybór, aby zadbać o bezpieczeństwo własne i najbliższych.

Odstraszacze na kuny? A może klatki do łapania? Sprawdź skuteczne sposoby na https://www.pryskaj.pl/w-jaki-sposob-mozna-pozbyc-sie-kuny

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium