Oprysk na karaluchy, karaczany, mrówki, rybiki TATHRIN EC 1 L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 239,00 zł 239.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.26
Producent: Newpest
Kod produktu: 2603

Opis

NEWPEST TATHRIN EC
DWUSKŁADNIKOWY ŚRODEK OWADOBÓCZY
CIEKŁY KONCENTRAT 1 L


SKUTECZNIE ZWALCZA KARALUCHY, KARACZANY, MRÓWKI, RYBIKI
PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ

 

skuteczne działanie - aż dwie mocne substancje czynne

✅ efekt knock-down

✅ efekt przedłużonego działania nawet do 4 tygodni!

stosowany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne

polecany do użytku w lokalach użyteczności publicznej

 

OPIS PRODUKTU

TATRHIN EC to ciekły koncentrat, dwuskładnikowy produkt owadobójczy do zwalczania rybików, mrówek i karaczanów (prusaków i karaluchów) wewnątrz oraz wokół budynków tj. na tarasach, chodnikach, parkingach, placach o utwardzonej powierzchni. Preparat charakteryzuje się obecnością i synergią dwóch składników aktywnych o podwójnym działaniu. Środek o tak wyjątkowym połączeniu wykazuje działanie knock-down i działanie przedłużone do 4 tygodni. Produkt zaczyna działać po 10 minutach od momentu zastosowania. Przedłużone działanie pyretroidu cypermetryny jest wzmacniane przez synergiczne działania neonikotynoidu imidachloprydu, co zwiększa skuteczność produktu przy minimalizacji problemów związanych z odpornością. Produkt jest skuteczny przeciwko owadom odpornym na pojedyncze aktywne substancje pyretroidowe, co stanowi niewątpliwą zaletę w obecnych metodach dezynsekcji, w szczególności przeciwko pluskwom. TATRHIN EC może być stosowany wewnątrz i wokół budynków - z ograniczeniem do przestrzeni bezpośrednio przylegającej do budynku - posiadając następujące zalety:

  • zwalczanie rybików, mrówek i karaczanów występujących w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej
  • skuteczne działanie owadobójcze, widoczne zaledwie kilka minut po zabiegu
  • kontaktowe i żołądkowe działanie na owady
  • długa ochrona przed ponownymi infestacjami, która trwa do co najmniej 4 tygodni po zabiegu

ZASTOSOWANIE

Dzięki właściwościom składników aktywnych i poszczególnych składników obojętnych, które zapobiegają wytwarzaniu oparów, produkt nadaje się do zabiegów w następujących obszarach: gospodarstwa domowe (domy, bloki mieszkalne, piwnice, zabudowania gospodarcze (hodowlane), ściany zewnętrzne itp.), użyteczności publicznej (magazyny, szkoły, szpitale, kina, sklepy, koszary, hotele, ośrodki zakwaterowania, kempingi, wioski turystyczne, restauracje, stołówki itp.), środki transportu (statki, autobusy, wagony kolejowe, kontenery itp.).

SPOSÓB UŻYCIA

Pomieszczenie w którym będzie wykonywany zabieg należy odpowiednio przygotować: zabezpieczyć akwaria i terraria, artykuły spożywcze oraz wszelkie przedmioty codziennego użytku. Produkt należy stosować rozcieńczając go tuż przed użyciem w wodzie lub innym odpowiednim rozpuszczalniku, stosownie do używanych urządzeń. Po przygotowaniu roztwór należy wstrząsnąć w celu wytworzenia stabilnej i jednorodnej emulsji. Produkt można stosować w następujących dawkach:

  • Stosowanie w postaci roztworu na powierzchniach nieporowatych: 50ml roztworu o stężeniu 1% (10ml produktu rozpuszczonego w 990ml wody) naniesione poprzez oprysk na powierzchni 1 m².
  • Stosowanie w postaci roztworu na powierzchniach porowatych: 50ml roztworu o stężeniu 2% (20ml produktu rozpuszczonego w 980ml wody) naniesione poprzez oprysk na powierzchni 1 m².

Pełną skuteczność produkt zaczyna wykazywać w czasie od 1 do 2 tygodni od zastosowania. Stosować maksymalnie 11 razy w ciągu roku.


skład: imidachlopryd 2,04%, cypermetryna 5,43%
numer pozwolenia: PL/2023/0620/MR
Pojemność: 1L
UFI: JK2C-G0S3-2000-XHSY

Produkt do użytku profesjonalnego. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium