Oprysk na pluskwy STRONG środek zwalczający młode i dorosłe osobniki 30 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,99 zł 34.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3325

Opis

Preparat na pluskwy - Skuteczny oprysk owadobójczy 30 ml

Środek biobójczy w formie koncentratu, błyskawicznie zwalcza pluskwiaki i szkodniki magazynowe

Oprysk na pluskwy. Preparat zwalczający pasożyty. Kompleksowo zabezpiecza powierzchnie przed pluskwami, kleszczami i szkodnikami magazynowymi

✅ preparat zwalcza pasożyty krwiopijne - zwalcza pluskwy, kleszcze, pchły, komary, meszki, gzy,

✅ działa na insekty kontaktowo i pokarmowo - owady giną w wyniku bezpośredniego zetknięcia z preparatem, jak i po jego spożyciu,

✅ preparat na pluskwy jest łatwy w użyciu - wystarczy rozcieńczyć go z wodą i rozpylać na powierzchnie za pomocą opryskiwacza,

✅ zwalcza szkodniki magazynowe - żywiaki chlebowce, świdrzyki cygarowce, psotniki, zakamarniki, wołki zbożowe i kleszcze po 5 minutach od zastosowania na powierzchniach gładkich, porowatych oraz w przypadku bezpośredniego oprysku.

✅ uniwersalne zastosowanie - oprysk na pluskwy może być stosowany w różnych pomieszczeniach, m.in. mieszkalnych, biurowych, magazynowych, inwentarskich,

✅ zawiera aż 3 substancje aktywne! - preparat na pluskwy zawiera 3 silne substancje: cypermetrynę, tetrametrynę i geraniol,

✅ likwiduje gniazda os i szerszeni - oprócz pluskiew skutecznie zwalcza również gatunki owadów latających takich jak osy czy szerszenie.

Wypróbuj nasz oprysk na pluskwy! Zapanuj nad swoim domem i ciesz się spokojnym snem

Opis produktu:

STRONG to oprysk na pluskwy, dostępny w formie płynnego koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Preparat jest skutecznym i bezpiecznym środkiem do zwalczania pasożytów krwiopijnych takich jak pluskwy, kleszcze czy komary. Może być stosowany zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Środek na pluskwy zawiera unikalne substancje czynne, takie jak cypermetryna, tetrametryna i geraniol, które również likwidują gniazda os i szerszeni oraz tępią inne owady latające i biegające. Preparat na pluskwy jest insektycydem biobójczym, który działa zarówno kontaktowo, jak i pokarmowo oraz wiąże się z receptorami  w komórkach nerwowych owadów, blokując przewodzenie impulsów, co powoduje zaburzenia koordynacji ruchowej, a następnie wywołuje paraliż i prowadzi do śmierci owada.

Zastosowanie:

STRONG PLUSKWY to idealny oprysk przeciwko pasożytom krwiopijnym, który można zastosować na różnorodne powierzchnie, zarówno gładkie, jak i porowate. Środek na pluskwy może być stosowany do zabiegów dezynsekcyjnych i opryskiwania pomieszczeń noclegowych, zwłaszcza łóżek, materacy, narożników oraz obszarów związanych z nocnym wypoczynkiem, gdzie zazwyczaj gromadzą się pluskwy. Preparat na pluskwy znakomicie sprawdzi się do walki z pluskwami w domach opieki, zwłaszcza w obszarach, gdzie osoby starsze spędzają czas w łóżkach.

Środek na pluskwy marki STRONG jest bezpiecznym dla tkanin środkiem przeciwpasożytniczym, który może być stosowany bezpośrednio na materace, łóżka, koce i pościel, zwłaszcza w obszarach, gdzie pluskwy są najbardziej aktywne. Regularne opryskiwanie powierzchni może stanowić element zabiegów higienicznych w placówkach opiekuńczych. Hotele robotnicze, hostele, schroniska turystyczne i noclegownie często oferują spanie w wieloosobowych salach. Opryskiwanie łóżek w przestrzeniach noclegowych w tych obiektach jest ważne, aby zapobiegać infestacjom w warunkach, gdzie wielu gości dzieli jedno pomieszczenie. Po zakończonym zabiegu dezynsekcji pluskiew należy wyprać łóżka, materace, pościel, w tym poszewki na poduszki i kołdry, w możliwie najwyższej temperaturze, zgodnej z zaleceniami producenta tkanin.

STRONG PLUSKWY jest również idealnym rozwiązaniem do zwalczania innych uciążliwych pasożytów krwiopijnych takich jak komary czy kleszcze. Oprysk można stosowac bezpośrednio na obszar trawników, zarośli czy krzewów, gdzie komary i kleszcze chętnie się gromadzą. Zastosowanie preparatu przeciwpasożytniczego STRONG PLUSKWY, okazuje się być skuteczną metodą zwalczania także pcheł i kleszczy w otoczeniu psa. Produkt ten może być bezpiecznie aplikowany na powierzchnię budy dla psa, w tym na legowiska i miejsca, gdzie zwierzę odpoczywa.

Czy wiesz, że?

Warto zdawać sobie sprawę, że pasożyty takie jak pluskwy nie gromadzą się tylko w miejscach o niskim standardzie higieny. Nawet w najczystszych domach mogą pojawić się te uciążliwe owady. Co ciekawe, pluskwy są niezwykle odporne na wiele środków dezynsekcyjnych, co sprawia, że skuteczność oprysków na pluskwy może zależeć od odpowiedniego doboru środka i precyzyjnej aplikacji.

Dodatkowo warto pamiętać, że pluskwy mogą być zawleczone również z podróży zagranicznej. Podczas pobytu w hotelach czy innych miejscach noclegowych, gdzie goście zmieniają się często, istnieje duże ryzyko przeniesienia pasożytów z jednego miejsca do drugiego. Dlatego po powrocie z podróży warto skontrolować bagaże oraz zastosować skutecznie działania przeciwko pluskwom, aby uniknąć ewentualnej infestacji w naszym domu.

Sposób użycia:

STRONG PLUSKWY to środek na pasożyty i szkodniki magazynowe, który należy rozpylać na zainfekowane powierzchnie. Poniżej prezentujemy wskazówki użycia preparatu do walki ze szkodnikami:

  1. Sporządzanie cieczy roboczej - Odmierz dokładnie wymaganą ilość preparatu na pluskwy, a następnie wlej odmierzoną ilość koncentratu do zbiornika opryskiwacza, który wcześniej został napełniony częściowo wodą. Wymieszaj ciecz, zapewniając uzyskanie jednorodnej emulsji i uzupełnij roztwór wodą do wymaganej ilości. Ciecz roboczą najlepiej zużyć w ciągu kilku godzin od jej przygotowania.

  2. Dawkowanie - W przypadku zwalczania owadów biegających (pluskwy, kleszcze, pchły i szkodniki magazynowe) oraz latających (komary, meszki, muchy) należy stosować 100 ml preparatu na każde 10 litrów wody. Jeden litr cieczy roboczej wystarcza do zastosowania na 20 m² powierzchni opryskiwanej.

  3. Wykonywanie oprysku na powierzchnie - Oprysk na pluskwy należy stosować na powierzchnie gładkie i porowate, obejmując kubaturę pomieszczenia. Preparat skutecznie zwalcza owady biegające (po 1 godzinie na powierzchniach gładkich, po 2 godzinach na powierzchniach porowatych), a także latające (po 15 min. na powierzchniach gładkich, po 45 min. na powierzchniach porowatych).

    W przypadku pluskiew, kleszczy, pcheł i szkodników magazynowych pierwsze widoczne efekty występują po 5 minutach od zastosowania na powierzchniach gładkich i porowatych oraz w przypadku bezpośredniego oprysku na szkodniki.

     

Likwidacja gniazd os i szerszeni - Zastosuj 20 ml preparatu na każdy 1 litr wody. Do likwidacji jednego gniazda os lub szerszeni należy użyć do 2 litrów cieczy roboczej.

Skład: cypermetryna - 200 g/kg; tetrametryna – 5 g/kg; geraniol - 5 g/kg; 5-{[2-(2-butoksy- etoksy)etoksy]metylo}-6-propylo-1,3-benzodioksol – 90 g/kg.

Postać użytkowa produktu biobójczego: płyn - koncentrat do sporządzenia emulsji wodnej.

Pozwolenie: Nr 9333/23

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium