PERMETRYNA 40% środek na KOMARY, MUCHY, PRUSAKI, KARALUCHY, MRÓWKI, KLESZCZE Strong forteca 30 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.69419
Producent: STRONG
Kod produktu: 2407

Opis

STRONG PERMETRYNA 40% (FORTECA)
NAJMOCNIEJSZY
ŚRODEK DO OPRYSKU I ZAMGŁAWIANIA
NA MUCHY, KOMARY, KLESZCZE, PLEŚNIAKOWCA LŚNIĄCEGO,
PTASZYŃCA KURZEGO, PLUSKWY, MRÓWKI I PRUSAKI 30 ML


WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
NA OWADY LATAJĄCE I BIEGAJĄCE

 

✅ mocny - wysokie stężenie permetryny

skuteczny - połączenie dwóch substancji aktywnych

wydajny - wystarcza na ok. 120 m²

uniwersalny - do oprysku i zamgławiania ULV lub termicznego

 

OPIS PRODUKTU

Środek owadobójczy STRONG o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających. Wyróżnia go wysoka skuteczność biobójcza przy niskich stężeniach. Przeznaczony do zwalczania much, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pluskiew itp. Ponadto preparat jest profesjonalnym produktem do likwidacji larw oraz much w obiektach inwentarskich. Szczególnie polecany również do zwalczania obrzeżka gołębiego i kleszczy!

ZASTOSOWANIE

Środek STRONG może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, magazynowych, przemysłowych i inwentarskich. Permetryna, która jest w składzie produktu STRONG jest najczęściej stosowaną przez profesjonalne firmy DDD i jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych do zwalczania komarów i kleszczy na działkach, w ogródkach, parkach itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Oprysk:

Zalecane stężenie: dawka minimalna 0,5%, dawka optymalna 1% (50 ml 0,5% lub 1% roztworu na 1 m2). Zalecana minimalna dawka na 100 m2 powierzchni wynosi 25 ml środka STRONG w 5 litrach wody. Sposób wykonania zabiegu: sporządzić 0,5% roztwór wodny w proporcjach 25 ml środka na 5 litrów wody, dobrze wymieszać. Nanosić roztwór na dezynsekowane powierzchnie za pomocą opryskiwacza, zużywając 1 litr roztworu na 20 m2 (5 litrów roztworu na 100 m2 powierzchni). Przy zwalczaniu owadów biegających dokładnie spryskać miejsca, w których gnieżdżą się owady, tj. szczeliny, pęknięcia ścian, narożniki, miejsca trudno dostępne, otwory itp. Przy zwalczaniu much opryskiwać należy powierzchnie, na których przebywają muchy oraz miejsca składowania odpadów.

Zamgławianie lub fumigacja:

Zalecana dawka przy zamgławianiu, fumigacji: dawka minimalna 130 ml środka na 1000 m3, dawka optymalna 170 ml środka na 1000 m3 stosując do zabiegu urządzenia wytwarzające aerozole, tj. zamgławiacz ULV lub zamgławiacz termiczny. Zabieg za pomocą urządzeń do zamgławiania termicznego (gorąca mgła) lub ULV (zimna mgła): sporządzić emulsję roboczą w proporcjach 130 ml środka, od 0,2 do 0,5 litra nośnika mgły i uzupełnić wodą do 2 litrów. Tak przygotowana emulsja wystarcza na dezynsekcję pomieszczenia o kubaturze 1000 m3.


skład:
permetryna 40%, cypermetryna 10%
numer pozwolenia: 7317/18

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium