Permetryna 15,2% STRONG profesjonalny środek owadobójczy 1 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 239,00 zł 239.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3302

Opis

STRONG PERMETRYNA 15,2% - 1 L. Potężna skuteczność w tępieniu owadów!

Moc trzech substancji czynnych w likwidacji insektów!

✅ skutecznie likwiduje owady latające takie jak: muchy, komary, mole, osy,

✅ zawiera 3 silne substancje czynne, które działają na owady w sposób kontaktowy, jak i żołądkowy,

✅ do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń,

✅ uniwersalny insektycyd o szerokim zastosowaniu biobójczym,

✅ tępi karaczany, mrówki i kleszcze wewnątrz pomieszczeń.

Opis produktu:

STRONG PERMETRYNA 15,2% to skoncentrowany środek do zwalczania owadów w postaci wodnej mikroemulsji o działaniu biobójczym i rezydualnym, który należy rozcieńczyć z wodą przed zastosowaniem. Produkt jest przeznaczony do kontroli populacji popularnych gatunków owadów latających takich jak: muchy, komary, w tym komary tygrysie, mole spożywcze, osy oraz owadów biegających takich jak: karaluchy i mrówki. STRONG PERMETRYNA 15,2% to preparat dedykowany do użytku profesjonalnego w mieszkaniach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej.

Środek ten oprócz permetryny zawiera dwie inne substancje czynne takie jak: tetrametryna i butotlenek piperonylu. Zastosowanie trzech substancji aktywnych podnosi skuteczność preparatu, zapewniając wszechstronne działanie i efektywną walkę z różnorodnymi szkodnikami. Preparat ten wiąże się z receptorami w komórkach nerwowych owadów, blokując przewodzenie impulsów, co powoduje zaburzenia koordynacji ruchowej i drżenie odwłoku i kończyn, a następnie wywołuje paraliż i prowadzi do śmierci osobnika.

Zastosowanie:

STRONG PERMETRYNA 15,2% silny środek owadobójczy zalecany do zwalczania szkodników w miejscach, w których przebywają zwierzęta np. w oborach, stajniach, hodowlach czy obiektach rolniczych. Preparat można również stosować do dezynsekcji obiektów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, sprzętu do wywozu nieczystości, miejsc zbiórki odpadów miejskich i urządzeń do utylizacji odpadów. Preparat można rozprowadzać za pomocą zraszaczy ręcznych, pomp naramiennych, bagnetów lub rozpylaczy, w zależności od danego przypadku i powierzchni na jakiej ma być rozpylony produkt.

 

Sposób użycia:

STRONG PERMETRYNA 15,2% to środek służący do rozcieńczania w wodzie w proporcjach opisanych poniżej.

W celu zwalczania owadów latających (pomieszczenia zamknięte):

150 ml produktu należy rozcieńczyć w 10 litrach wody. Roztwór owadobójczy należy rozpylić w pomieszczeniu w stosunku 1 litr na 450 m³.

W celu zwalczania owadów biegających i kleszczy (pomieszczenia zamknięte):

200 ml produktu należy rozcieńczyć w 10 litrach wody. Roztworem owadobójczym należy spryskiwać powierzchnie, po których chodzą owady lub kleszcze, stosując proporcję 1 litr na 20 m².

Termin przydatności:

Środek STRONG PERMETRYNA 15,2% przechowywany w temperaturze pokojowej w oryginalnym i szczelnym pojemniku zachowuje swoje właściwości przez co najmniej 2 lata.

Ostrzeżenie:

Pomieszczenie, w którym będzie wykonywany zabieg należy odpowiednio przygotować: wyprowadzić zwierzęta, zabezpieczyć produkty spożywcze oraz przedmioty codziennego użytku. Nie stosować w formie koncentratu, postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Po użyciu i po kontakcie z preparatem należy dokładnie umyć ręce dużą ilością wody z mydłem.

Skład: permetryna 15,2 g/100 g, tetrametryna 2,5 g/100 g, butotlenek piperonylu 15,2 g/100g
Numer pozwolenia: 8164/20

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium