Permetryna 40% STRONG profesjonalny środek owadobójczy 1 L

permetryna-40%-strong-substancja.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3309

Opis

STRONG PERMETRYNA 40% - Bezkonkurencyjna skuteczność w likwidacji owadów!

Potężna moc permetryny w tępieniu insektów!

✅ skutecznie likwiduje muchy, komary, prusaki, karaluchy, pleśniakowce,

✅ permetryna działa na owady w sposób kontaktowy, jak i żołądkowy,

✅ preparat można stosować do oprysku, zamgławiania termicznego lub ULV,

✅ uniwersalny insektycyd o szerokim zastosowaniu biobójczym,

✅ wysoka wydajność - 25 ml koncentratu w 5 litrach wody wystarcza na 100 m² powierzchni.

Opis produktu:

Produkt STRONG PERMETRYNA 40% to mocny preparat owadobójczy o wysokiej zawartości substancji czynnej, jaką jest permetryna. Jest to środek zwalczający szereg owadów biegających i latających przeznaczony do zwalczania szkodników o aparacie gębowym gryzącym oraz ssącym. Permetryna wykazuje silne działanie kontaktowe i żołądkowe zakłócające funkcjonowanie układu nerwowego u owadów.

Permetryna jest substancją czynną blokującą przepływ jonów sodowych w organizmach owadów. Kanały sodowe są odpowiedzialne za przewodnictwo impulsów nerwowych. Kiedy permetryna blokuje kanały sodowe, owady przestają kontrolować ruchy swoich mięśni i kończyn. Powoduje to ich paraliż i śmierć. Permetryna jest skuteczną substancją w zwalczaniu szerokiego spektrum owadów, takich jak: muchy, komary, prusaki, karaluchy, mrówki faraona, kleszcze i pleśniakowce lśniące. Skuteczność produktu jest wzmocniona dzięki dodatkowej zawartości drugiej substancji czynnej, jaką jest cypermetryna.

Zastosowanie:

Środek STRONG PERMETRYNA 40% to silny preparat biobójczy, który jest zalecany do stosowania w pomieszczeniach wewnętrznych (inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i magazynach). Preparat można stosować do wykonywania zabiegów metodą oprysku, zamgławiania termicznego (gorąca mgła) lub ULV (zimna mgła).

 

STRONG PERMETRYNA 40% - Skuteczna tarcza przed inwazją owadów!

Sposób użycia:

Zabieg metodą oprysku:

Sporządzić 0,5% roztwór w proporcjach 25 ml preparatu na 5 litrów wody i dokładnie wymieszać. Rozpylać roztwór na dezynsekowane powierzchnie za pomocą opryskiwaczy, zużywając 1 litr roztworu na 20 m². powierzchni. Przy zwalczaniu owadów biegających dokładnie spryskać miejsca ich gromadzenia się takie jak: szczeliny, zakamarki, pęknięcia ścian, narożniki, miejsca trudno dostępne. Przy zwalczaniu much należy opryskać miejsca, na których przebywały owady oraz śmietniki i miejsca składowania odpadów.

Zabieg metodą zamgławiania termicznego (gorąca mgła) lub ULV (zimna mgła):

Sporządzić emulsję roboczą w proporcjach 130 ml preparatu, dodać 0,2 - 0,5 litra nośnika mgły i uzupełnić wodą do 2 litrów. Tak przygotowana emulsja wystarcza na dezynsekcję pomieszczenia o kubaturze 1000 m³.

W trakcie stosowania zamgławiania w pomieszczeniach zamkniętych należy nosić odpowiedni sprzęt ochronny (maska, okulary, rękawice), aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z substancją.

Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego wynosi około 2 godzin. Czas wyłączenia obiektu z użytkowania wynosi minimum 4 godziny przy włączonej wentylacji w pomieszczeniu.

Warunki przechowywania:

Produkt STRONG PERMETRYNA 40% należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach z polietylenu HDPE w pozycji stojącej, w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić przed nasłonecznieniem i działaniem ciepła. Na terenie magazynowania produktu należy przestrzegać zakazu palenia, używania otwartego ognia i narzędzi iskrzących. Nie przechowywać z produktami spożywczymi. Optymalna temperatura przechowywania: 0-30 stopni Celsjusza.

Skład: permetryna 400 g/l, cypermetryna 100 g/l
Numer pozwolenia: 7317/18 FORTECA.

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium