Preparat do szamb i oczyszczalni ścieków BIOSANIT 250 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 33,99 zł 33.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: Biosanit
Kod produktu: 2986

Opis

BIOSANIT
NOWOCZESNY PREPARAT
DO SZAMB I OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW 250 G


ABSOLUTNIE BEZPIECZNY DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ŚRODOWISKA
WIELOKROTNIE NAGRADZANY NA TARGACH KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH

 

wystarcza nawet na 12 miesięcy

✅ likwiduje przykre zapachy

✅ wspomaga proces oczyszczania ścieków

✅ ulega biodegradacji

 

OPIS PRODUKTU

Odprowadzenie nieoczyszczonych ścieków do zbiorników (szamb, osadników gnilnych) i dalej do gruntu, czy cieku wodnego stanowi zagrożenie zarówno dla środowiska wodnego jak i dla ludzi. Stąd też wynika potrzeba istotnego obniżenia parametrów ścieków surowych (zmniejszenie zapotrzebowania na tlen i zawiesiny, redukcja substancji odpowiedzialnych za zablokowanie kanalizacji w budynku lub w drenażu) do takiego stopnia, który będzie pozwalał na dalsze ich odprowadzenie. Kolejnym problemem z jakim styka się każdy posiadacz takiego szamba czy przydomowej oczyszczalni ścieków jest nieprzyjemny zapach i konieczność częstego wywożenia zawartości zbiorników. Jest to związane z tym, że w miarę korzystania z kanalizacji sanitarnej oraz stosowania detergentów następuje zahamowanie naturalnego procesu rozkładu zanieczyszczeń i rozpoczyna się niekorzystny proces polegający na zablokowaniu układu rozprowadzającego, czemu zawsze towarzyszy odór.

Wychodząc naprzeciw tym problemom stworzono preparat BIOSANIT, który nie tylko doskonale radzi sobie z poprawą parametrów fizyko-chemicznych jak i sanitarno-higienicznych w miejscach gromadzenia się ścieków ale również w znacznym stopniu niweluje przykre zapachyBIOSANIT to nowoczesny i ekologiczny biopreparat służący do obróbki i unieszkodliwiania ścieków nieczystości zgromadzonych w szambach, oczyszczalniach ścieków i urządzeniach o podobnym działaniu.

Zalety stosowania preparatu:

  • likwiduje przykre zapachy,
  • dostarcza wyselekcjonowanych szczepów bakterii, bardzo skuteczny podczas całej obróbki ścieków,
  • wspomaga proces oczyszczania ścieków,
  • usuwa przez rozkład tłuszcze i związki organiczne,
  • poprawia parametry fizyko-chemiczne i sanitarno-higieniczne w zanieczyszczonych zbiornikach,
  • pomaga udrożnić system kanalizacyjny i drenażowy,
  • przyspiesza rozkład związków organicznych w tym tłuszczy.

W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa tzw. starter stanowiący pożywkę oraz źródło energii, a tym samym ułatwiający szybki rozwój mikroorganizmów tworzących kompozyt właściwy. Właściwie dobrana kompozycja mikroorganizmów powoduje rozpad szkodliwych substancji lub znaczne obniżenie ich parametrów, zmniejszenie ilości ścieków zgromadzonych w zbiornikach, zniwelowanie przykrych zapachów oraz hamowanie rozwoju patogennych drobnoustrojów.

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach i ściekach pochodzących z gospodarstw domowych, moteli, pensjonatów, szkół itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Odmierzoną ilość preparatu BIOSANIT (zgodnie z dołączoną tabelą) wsypać bezpośrednio do toalety lub szamba, a następnie spłukać wodą. Preparat jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Ulega biodegradacji. Wydajność jednego opakowania do 24 miesięcy.


atest: HK/M/0761/01/2013

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium