Preparat na MSZYCE, PRZĘDZIORKI, WCIORNASTKI - zioła, warzywa, owoce naturalny ABC EFITOL 240 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,99 zł 39.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.83333
Producent: ADW Sp. z o.o.
Kod produktu: 2697

Opis

NATURALNY I BEZPIECZNY ŚRODEK
NA MSZYCE, PRZĘDZIORKI, WCIORNASTKI I INNE
ABC EFITOL KONCENTRAT 240 ML


NA ZIOŁA, WARZYWA I OWOCE
W OGRODZIE, NA BALKONIE, W DOMU

 

produkt pochodzenia naturalnego

zwalcza mszyce, przędziorki, wciornastki i inne szkodniki

✅ szybko działający, wydajny i skuteczny

może być stosowany w obecności zwierząt

bezpieczny po  użyciu

✅ atest PZH/BT

 

OPIS PRODUKTU

ABC EFITOL KONCENTRAT NA ZIOŁA, WARZYWA I OWOCE jest preparatem zawierającym składniki pochodzenia naturalnego. Głównym składnikiem jest olej rydzowy pochodzący z Lnicznika siewnego (Camelia sativa). Produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny. Posiada szerokie spektrum działania - skutecznie ogranicza aktywność różnych gatunków roztoczy: szpecieli (Eriophyidae), różnopazurkowców (Tarsonemidae), przędziorków (Tetranychidae), pseudoprzędziorków (Tenuipalpidae) oraz drobnych szkodliwych owadów takich jak: wciornastki (Thripidae), mszyce (Aphididae), mączliki (Aleyrodidae), tarczniki (Diaspididae), czerwce-miseczniki (Coccidae), miodówki (Psylloidea). Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych, sadowniczych i opryskiwaczy ręcznych.

ZASTOSOWANIE

ABC EFITOL KONCENTRAT NA ZIOŁA, WARZYWA I OWOCE jest preparatem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, przeznaczonym do stosowania na rośliny sadownicze, ozdobne, warzywnicze oraz zioła, w uprawie polowej i pod osłonami. Preparat może być stosowany do ochrony przed roztoczami i drobnymi owadami atakującymi te rośliny. Preparat stosowany jako oprysk powierzchniowy wytwarza cienką lepką powłokę, która powoduje unieruchomienie organizmów szkodliwych - roztoczy i owadów. W wyniku takiego działania następuje ograniczenie aktywności życiowej szkodników, a w szczególności uniemożliwienie przemieszczania, żerowania oraz rozmnażania się. Ze względu na swoje specyficzne działanie środek może być stosowany w strategi przeciwdziałania odporności na preparaty zawierające chemiczne substancje aktywne. Środek może być stosowany w integrowanej ochronie roślin jako alternatywny lub uzupełniający konwencjonalne środki chemiczne, szczególnie w okresach gdzie zastosowanie środków zawierających chemiczne substancje aktywne jest niemożliwe np. przed zbiorami owoców i warzyw.


SPOSÓB UŻYCIA

Potrzebną ilość cieczy użytkowej dobrać tak aby wszystkie chronione rośliny zostały dokładnie nią pokryte. Szczególną uwagę zwrócić na dokładne pokrycie dolnej strony liści. Przed przystąpieniem do sporządzenia cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Zawartością opakowania przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza nie wyposażonego w mieszadło hydrauliczne ciecz mechanicznie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć. W czasie krótkich przerw w opryskiwaniu, przed ponownym zabiegiem ciecz roboczą należy dokładnie wymieszać.

Zwalczanie szkodliwych roztoczy: zalecane stężenie 1,2% (1,2 l środka w 100 l wody).

Zwalczanie drobnych szkodliwych owadów: zalecane stężenie 0,9% (0,9 l środka w 100 l wody).

Opakowanie 240 ml wystarcza na: roztocza - 20 l wody; drobne owady (np. mszyce i inne) - 26 l wody.


skład:
olej rydzowy

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium