Profesjonalny żel na PRUSAKI i KARALUCHY Maxforce Prime 30 g

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 155,00 zł 155.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.85978
Producent: ENVU
Kod produktu: 1267

Opis

MASZ PROBLEM Z KARALUCHAMI I PRUSAKAMI? MAMY NA TO ROZWIĄZANIE!

MAXFORCE PRIME
PROFESJONALNY ŻEL
GOTOWY DO UŻYCIA 30 G


DUŻA SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z KARACZANAMI
ŁATWE PRZYLEGANIE DO WSZYSTKICH POWIERZCHNI

 

zawiera aktywne składniki odżywcze

pozwala na łatwe przyleganie do wszystkich powierzchni

charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z karaczanami

100% skuteczność nawet w ciągu 10-14 dni od wyłożenia preparatu


OPIS PRODUKTU

Maxforce Prime to żel owadobójczy do profesjonalnego zwalczania owadów. Skuteczny w walce z karaluchami. Preparat posiada postać żelu gotowego do użycia na bazie imidachloprydu, substancji aktywnej należącej do rodziny chemicznej neonikotynoidów. Środek zawiera szczególnie aktywne składniki odżywcze oraz elementy koloidalne, stanowiące źródło wody dla owadów. Specjalna konsystencja żelu pozwala na łatwe przyleganie do wszystkich powierzchni.

  • skuteczny sposób na zwalczenie karaluchów i prusaków
  • zwalcza zarówno dorosłe postacie, jak i larwy
  • nie wymaga specjalnego przygotowania pomieszczenia
  • może być stosowany w miejscach, gdzie nie jest możliwe wykonanie kompleksowego oprysku lub zamgławiania

ZASTOSOWANIE

Maxforce Prime charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z karaczanami w ich różnych stadiach rozwoju, w tym z: Blattella germanica (karaczan prusak), Supella longipalpa, Blatta orientalis (karaczan wschodni), Periplaneta americana (przybyszka amerykańska).

Preparat w pierwszej kolejności powinien być wykładany w narożnikach, szczelinach, na wklęsłych i dziurawych powierzchniach oraz na kanalizacji lub nieogrzewanych przewodach, w pobliżu urządzeń gospodarstwa domowego, lodówek, kuchenek, zlewów, wanien, itp. Żel bardzo dobrze nadaje się do stosowania w tzw. obiektach wrażliwych (restauracje, szpitale, szkoły, przedszkola, itp.) i niektórych szczególnych miejscach (w pobliżu urządzeń elektrycznych, elektronicznych lub mechanicznych), gdzie stosowanie środków owadobójczych w płynie nie jest wskazane.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić miejsce zastosowania żelu oraz miejsca skupisk i wędrówek karaczanów. Nałożyć Maxforce Prime w pobliżu ustalonych miejsc. Miejsca, w których kryją się karaluchy, są zazwyczaj miejscami ciemnymi i wilgotnymi (szczeliny, pęknięcia, materiały elektryczne umieszczone przy ścianie, zlewy, przewody wentylacyjne, itp.). Miejsca wędrówek to najczęściej listwy przyścienne, przewody, osłony elektryczne, kratki wentylacyjne, itp.). Karaluchy dostają się do mieszkania poprzez przewody kanalizacyjne i techniczne. Trutki umieszczone w tych miejscach zwiększają powodzenie działania.

Należy wprowadzić Maxforce Prime do określonych miejsc: szczeliny, pęknięcia, listwy umieszczając tam niewielką ilość produktu. Nie wykładać produktu w miejscach bez osłony lub na odkrytych powierzchniach. Kontrolować miejsca, w których umieszczono żel i w razie konieczności - ponowić aplikację w miejscach, gdzie go ubyło. Należy ponownie wyłożyć żel w miejscach całkowitego zużycia, ponieważ karaluchy pozostawiają wydzieliny i odchody by przyciągnąć inne osobniki.

 Żel może być stosowany miejscowo i w odstępach czasu, bez przerywania działalności w pomieszczeniu poddanemu dezynsekcji. Nie stosować żelu w pobliżu nie osłoniętych produktów żywnościowych. Przed zastosowaniem usunąć z zainfekowanej strefy wszelkie źródła naturalnego pożywienia dla karaczanów (odpady, resztki żywności, etc.) Przynęty są wówczas bardziej atrakcyjne, a środek chętniej spożywany. Żel wykładać punktowo, bezpośrednio na powierzchniach poddawanych dezynsekcji. W miejscach osłoniętych i mało oświetlonych. Unikać miejsc zbyt wilgotnych, zakurzonych lub pokrytych warstwą tłuszczu.

Uwaga! Nie stosować na powierzchniach ciepłych lub podgrzewanych (>50*C). Maxforce Prime nie powinien być zanieczyszczany innymi środkami owadobójczymi lub umieszczany na powierzchniach, gdzie niedawno przeprowadzono dezynsekcję.

Dawkowanie:

  • karaczany, prusaki i Supella longipalpa: 0,1-0,2 g/m2,
  • karaczany wschodnie i amerykańskie: 0,2-0,3 g/m2.

W badaniach otrzymano 100% skuteczność preparatu po 10 dniach w stosunku do samców karaczanów, a po 14 dniach w stosunku do samic i stadiów larwalnych karaczanów. Ponad 50% redukcję zaobserwowano już pierwszego dnia po zastosowaniu preparatu Maxforce Prime.


skład: imidachloprid 22,17 g/kg
numer pozwolenia: PL/2019/0419/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium