Pułapka na muchy wielokrotnego użytku BROS WOREK NA MUCHY XL z wabikiem

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.78571
Producent: BROS
Kod produktu: 2781

Opis

WOREK NA MUCHY XL
BARDZO SKUTECZNA I ŁATWA W UŻYCIU
PUŁAPKA WABIĄCA
NA MUCHY BROS


BEZPIECZNA, NIETOKSYCZNA, EFEKTYWNA

 

pułapka wielokrotnego użytku

✅ duża pojemność - 8 L

wysoka skuteczność

bezpieczna

nietoksyczna

✅ efektywna

łatwa w użyciu

 

OPIS PRODUKTU

Najszybszy, najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób, aby pozbyć się "na dobre" much ze swojego otoczenia. W sezonie letnim muchy są dużym utrapieniem. Pułapka jest idealnym, ekologicznym rozwiązaniem, pozwalającym monitorować obecność much na terenach otwartych, poprzez ich odławianie. Wyłapywanie much pozwala na wykrycie obecności tych owadów i ocenę ich liczby. Obserwacja wyłapanych much umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka bójczego, celem ich zwalczenia.

Owady wabione są naturalną, nietoksyczną przynętą umieszczoną wewnątrz pułapki, a specjalna konstrukcja produktu uniemożliwia wydostanie się ich ze środka. Atrakcyjny środek wabiący, oraz duży rozmiar worka pozwalają wyłapać dziesiątki tysięcy much w krótkim czasie. Pułapka nadaje się do monitorowania zdecydowanej większości gatunków much, występujących na terenie Polski.

Jedna pułapka zabezpiecza dużą powierzchnię nieruchomości i ostatecznie muchy nie wlatują do wnętrza domu, lecz gromadzą się w jednym miejscu, z dala od domu. Pułapka na muchy pozwoli w bardzo dużym stopniu ograniczyć liczebność much w twoim otoczeniu. Pułapka do użytku zewnętrznego, dzięki specjalnej konstrukcji zwabione specjalnie dobranymi atraktantami pochodzenia spożywczego muchy, wchodzą do niej bez problemu, nie są natomiast w stanie już się z niej wydostać. Pułapka jest całkowicie ekologiczna i nie zawiera chemii.

Worek na muchy w rozmiarze XL ma dwie istotne zalety:

  • duża pojemność worka (aż 8 L) umożliwia odłowienie dziesiątek tysięcy much i prowadzenie obserwacji przez długi okres czasu
  • jest to produkt wielorazowego użytku - można wymienić plastikowy worek na nowy i użyć go z kolejną porcją przynęty (do nabycia osobno)

ZASTOSOWANIE

Pułapka na muchy jest idealnym rozwiązaniem problemu z muchami:

  • w ogrodach
  • w gospodarstwach
  • w gospodarstwach agroturystycznych
  • przy budynkach inwentarskich
  • oraz wielu innych

SPOSÓB UŻYCIA

Pułapka jest bardzo łatwa w obsłudze:

1. Zdjąć czerwony daszek z żółtej pokrywy.
2. Wyprostować stożek z siatki i upewnić się, że otwór przy jego wierzchołku jest drożny.
3. Wsypać do stożka zawartość torebki z przynętą i dolać 3/4 litra letniej wody.
4. Przykryć pułapkę czerwonym daszkiem, wczepiając go w wypustki z otworem, umieszczone na żółtej pokrywie.
5. Zawiesić pułapkę w miejscu pomiędzy źródłem nadlatujących much, a chronionym obszarem (dom, ogród), co najmniej 15 m od budynku mieszkalnego i 5 m od obszarów hodowlanych (kurnik, pryzmy kompostu i obornika, itp.). Pułapkę umieścić na wysokości głowy (1,5-2 m), w nasłonecznionym i przewiewnym miejscu.
6. Pułapka zaczyna działać po 2 dniach. Co tydzień uzupełniać niewielką ilością wody.
7. Gdy zapach pułapki stanie się bardzo uciążliwy, wymienić worek i przynętę, korzystając z zestawu BROS zapas do worka na muchy XL.

Opróżnianie pułapki:

Przed przystąpieniem do opróżniania pułapki, zaleca się nałożenie gumowych rękawic.
1. Za pomocą ostrego narzędzia przedziurawić worek i poczekać, aż wyleci znajdujący się w nim płyn.
2. Ostrożnie zdjąć białą, elastyczną obręcz mocującą worek do pokrywy.
3. Worek wraz z resztkami zawartości zawinąć szczelnie w foliową torbę i wyrzucić do śmietnika. Ze względu na mocno uciążliwy zapach, najlepiej zrobić do w dniu wywozu śmieci.

Zakładanie nowego worka:

W celu zapewnienia ciągłości działania, zaleca się na 3-4 dni przed wymianą worka wymieszać nową porcję przynęty z wodą i pozostawić w pojemniku w nasłonecznionym miejscu. Dzięki temu pułapka będzie aktywna od razu po wymianie worka na nowy.

1. Umieścić pokrywę pułapki wewnątrz nowego worka, tak aby jej krawędź znalazła się na wysokości pionowych nacięć na worku.
2. Naciągnąć worek na krawędź pokrywy tak, aby worek przylegał do niej szczelnie wzdłuż linii nacięć. Upewnić się, że pokrywa została stabilnie osadzona wewnątrz worka, dokładnie na wysokości linii pionowych nacięć.
3. Nałożyć na brzegi pokrywy biała obręcz zaciskową w taki sposób, aby worek został unieruchomiony pomiędzy krawędzią pokrywy a obręczą. Upewnić się, czy obręcz została dokładnie dociśnięta do krawędzi na całym jej obwodzie.
4. Oderwać wzdłuż perforacji zbędną część worka.
5. Napełnić worek przygotowaną wcześniej przynętą i postępować zgodnie z wcześniejszymi instrukcjami.

Skład: składniki spożywcze i paszowe.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium