STRONG BIG LURE TRAP pułapka lepowa z atraktantem na MYSZY i SZCZURY 2 szt. x 20

Dostępność: brak towaru
Cena: 179,80 zł 239,99 zł 179.80
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: PRYSKAJ
Kod produktu: 1660

Opis

STRONG BIG LURE TRAP 
PUŁAPKA LEPOWA Z ATRAKTANTEM
NA MYSZY I SZCZURY
2 SZT. x 20


PRZYWABIA I WYŁAPUJE
PROSTA W UŻYCIU PUŁAPKA LEPOWA

 

  • niezawodnie wabi i odławia gryzonie,
  • duża powierzchnia klejowa - aż 215x125 mm,
  • skuteczna - zawiera silny atraktant w tabletce,
  • bezpieczna - nie zawiera substancji chemicznych.

 


OPIS PRODUKTU

Pułapka lepowa STRONG BIG LURE TRAP o wymiarach 215x125 mm, zawierająca ultra mocny klej (stabilny w szerokim zakresie temperatur i wilgotności), zapewniająca najwyższą skuteczność przywabiania i odławiania gryzoni. Łatwa w użyciu (pułapkę wystarczy ustawić w miejscu występowania gryzonia), nietoksyczna (zawierająca specjalny niewysychający klej i substancję wabiącą), a przy tym bardzo skuteczna (uniemożliwia ucieczkę gryzonia w przypadku jego wtargnięcia na pułapkę).

ZASTOSOWANIE

Pułapka STRONG BIG LURE TRAP jest przeznaczona do zastosowań w miejscach, gdzie tradycyjne trutki, czy pułapki mechaniczne są niewskazane, np. wewnątrz obiektów mieszkalnych. Trzeba pamiętać, że gryzonie takie jak myszy, czy szczury mogą bez wątpienia stanowić niezwykle uciążliwy problem i to zarówno dla mieszkańców wolno stojących domów, jak i właścicieli piwnic, budynków gospodarczych, czy nawet hal produkcyjnych.

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób działania tego typu pułapki jest stosunkowo prosty. Urządzenie STRONG BIG LURE TRAP jest prostokątne, wykonane z plastiku, a na nim umieszczony jest bardzo mocny, specjalny klej, który jest odporny na zmiany wilgotności i temperatury, co pozwala mu zachować swoje właściwości na dłużej. Tego typu pułapka na szczury powinna być wyłożona w odpowiednim miejscu. Jakim? To doskonały sposób na szczur, jeśli położymy ją na trasie wędrówki tego gryzonia, mając na uwadze charakterystyczny sposób poruszania się gryzoni - wzdłuż budynku.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium