STRONG DELTACAPS mocny środek w oprysku na MRÓWKI i RYBIKI koncentrat 30 ML

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: PRYSKAJ
Kod produktu: 1673

Opis

 

STRONG DELTACAPS MOCNY OPRYSK
NA MRÓWKI I RYBIKI KONCENTRAT 30 ML


ŚRODEK DO PROFESJONALNEGO ZASTOSOWANIA
W ZWALCZANIU MRÓWEK I RYBIKÓW

 

  • bardzo mocne działanie,
  • bardzo wydajny - nawet na 60 m2,
  • wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe,
  • polecany do zwalczania mrówek i rybików,
  • działa także na inne owady biegające,
  • polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych.

 


OPIS PRODUKTU

STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI to bardzo mocny preparat owadobójczy w formie płynnego koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do zwalczania MRÓWEK i RYBIKÓW, a także innych owadów biegających w higienie sanitarnej, m.in.: prusaków, karaluchów, pluskiew oraz szkodników magazynowych. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.

ZASTOSOWANIE

Oprysk STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI może być stosowany w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić potrzebną ilość (50 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni oprysku) i przygotować odpowiednią ciecz roboczą, wstrząsnąć, przystąpić do oprysku. Przygotowanie 1% cieczy roboczej (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). Opryskiwać drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami, itp.). 500 ml preparatu wystarcza na 50 litrów cieczy roboczej, a to wystarcza na oprysk nawet 1000 m2.

Okres od zastosowania oprysku STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI do uzyskania skutku biobójczego: od 1 do 4 godzin. W przypadku ponownego pojawienia się insektów, zabieg należy powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Obiekt może być oddany od użytku po całkowitym wyschnięciu i starannym wywietrzeniu. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 2 godziny.


skład: deltametryna 25 g/l
numer pozwolenia: 5632/13

Opakowanie produktu może różnić się w zależności od dostawy.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium