STRONG OPRYSK NA KLESZCZE bardzo skuteczny i wydajny na KLESZCZE 1 l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.52684
Producent: STRONG
Kod produktu: 1574

Opis

STRONG NA KLESZCZE
BARDZO MOCNY I WYDAJNY

OPRYSK NA KLESZCZE I INNE OWADY GRYZĄCE 1 L


WYDAJNY I SKUTECZNY KONCENTRAT DO OPRYSKÓW
SKUTECZNIE ZABIJA I ODSTRASZA KLESZCZE: POSPOLITE, ŁĄKOWE, JEŻOWE, PSIE, GRYZONI I INNE

✅ szybko działający, wydajny i skuteczny

✅ zwalcza kleszcze właściwe i miękkie w każdym stadium rozwojowym

✅ może być stosowany w obecności zwierząt

 do oprysku i zamgławiania

✅ na 2000 m² (lub nawet na 1ha przy zamgławianiu)

 działa kontaktowo i żołądkowo na ssące i gryzące insekty

✅ zabezpiecza ogrody, parki i trawniki

 

Wraz z ociepleniem się klimatu kleszcze pojawiają się coraz wcześniej a znikają coraz później. Tendencja ta się nie zmienia, owady mają więcej czasu na żerowanie i rozmnażanie przez co z każdym rokiem będzie ich więcej!

OPIS PRODUKTU

STRONG NA KLESZCZE to preparat o działaniu kontaktowym i żołądkowym do profesjonalnego zwalczania kleszczy właściwych (Ixodina) i miękkich (Argasidae). Środek szybko likwiduje kleszcze w każdym stadium rozwojowym, powodując u nich brak koordynacji ruchowej, po której następuje śmierć w wyniku paraliżu. STRONG NA KLESZCZE polecany jest szczególnie na takie gatunki jak: kleszcz pospolity (Ixodes ricinus), kleszcz łąkowy (Dermacentor reticulatus), obrzeżek gołębień (Argas reflexus), kleszcz gryzoni (Ixodes trianguliceps), kleszcz jeżowy (Ixodes hexagonus), kleszcz psi (Rhipicephalus sanguineus) i obrzeżek polski (Argas polonicus).  Cypermetryna zawarta w preparacie działa wybiórczo - silnie zwalcza owady przy jednoczesnej niskiej szkodliwości dla ludzi. Preparat działa natychmiast po użyciu i jest skuteczny również na powierzchniach porowatych. Produkt silnie skoncentrowany - opakowanie wystarcza na 100 litrów cieczy roboczej do oprysku.

 

W Polsce do chorób przenoszonych przez kleszcze należą m.in.: borelioza z Lyme, bartoneloza, tularemia, kleszczowe zapalenie mózgu, babeszjoza, gorączka Q, anaplazmoza i wiele innych. Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę przed zarażeniem!

ZASTOSOWANIE

Preparat owadobójczy STRONG NA KLESZCZE  skutecznie ogranicza aktywność różnych gatunków roztoczy do których zaliczają się kleszcze. Preparat może być stosowany od wczesnej wiosny, kiedy obserwuje się wzmożoną aktywność kleszczy, do późnej jesieni kiedy kleszcze szukają schronienia przed zimą w opadłych liściach i zaschniętej trawie. Preparat może być stosowany w obecności zwierząt, jednakże bez bezpośredniego rozpylania na ich skórę i błony śluzowe. Stosować opryskiwanie opryskiwaczem ręcznym, ciśnieniowym, lub używać zamgławiaczy. Opryskany teren dzięki szerokiemu spektrum działania cypermetryny zmniejsza również aktywność much, meszek i komarów.

Śmiertelność  kleszczowego zapalenia mózgu w Europie wynosi ponad 2%. Czy stać cię na takie ryzyko?

oprysk na komary i kleszcze

SPOSÓB UŻYCIA

Środek STRONG NA KLESZCZE stosuje się w rozcieńczeniu 1:100 (100 ml preparatu w 10 litrach wody). Tak przygotowany 1% roztwór roboczy - nanieść na powierzchnie nieporowate w ilości 50 ml/m², na powierzchnie porowate w ilości 100 ml/m². Używać odzież ochronną (maska na twarz, gumowe rękawice i nieprzepuszczalne buty). Zabieg odkleszczania należy przeprowadzać wczesnym rankiem lub po zmierzchuOpryskiwać należy zarośla, trawę, krzewy, miejsca zacienione, jak i nasłonecznione zwracając szczególną uwagę na końcówki liści. Efekt widoczny po 2-5 minutach. Zalecany czas pomiędzy zastosowaniami wynosi dwa tygodnie. Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania polecamy stosować z nośnikami np. EKOFOG (do nabycia osobno).

Co łączy piknik z rodziną, grill ze znajomymi czy leżenie w hamaku? Odpoczynek, dobrą zabawę i ryzyko zakażenia kleszczowym zapaleniem mózgu. Zabezpiecz swój ogródek już teraz!


skład:
 cypermetryna 100 g/l (10%)

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

23 maja 2019

Polecam Strong na kleszcze, super środek kleszcze martwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium