STRONG środek na MOLE i MUCHY koncentrat ALFASECT mocny oprysk 25 ML

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 26,99 zł 26.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.68714
Producent: STRONG
Kod produktu: 1677

Opis


STRONG ALFASECT MOCNY OPRYSK
NA MOLE I MUCHY
KONCENTRAT 25 ML


PRZEZNACZONY DO PROFESJONALNEGO STOSOWANIA
W WALCE Z MOLAMI I MUCHAMI

 

  • bardzo mocne działanie,
  • bardzo wydajny - nawet na 100 m2,
  • wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe,
  • polecany do zwalczania moli i much,
  • działa także na inne owady latające i biegające,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych,
  • na 5 litrów wody.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat STRONG ALFASECT NA MOLE I MUCHY to insektycyd o działaniu kontaktowym i pokarmowym do zastosowań profesjonalnych, przeznaczony do zwalczania MOLI i MUCH, a także innych owadów latających (komarów, os), oraz biegających (mrówek, pluskiew, pcheł i kleszczy) w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania roztworu wodnego. Środek zawiera substancję aktywną alfa-cypermetrynę, należącą do grupy chemicznej pyretroidów i nawet w bardzo niskich dawkach działa na centralny i obwodowy układ nerwowy owada.

Oprysk może być stosowany także w kurnikach do zwalczania ptaszyńca kurzego i pleśniakowca lśniącego oraz w owczarniach, oborach i chlewniach do zwalczania bolimuszki kleparki.

ZASTOSOWANIE

STRONG ALFASECT NA MOLE I MUCHY jest przeznaczony do zwalczania szkodników w pomieszczeniach domowych, budynkach użyteczności publicznej, między innymi w szpitalach, hotelach i restauracjach, kuchniach, w przemyśle, w tym zakładach przetwórstwa spożywczego oraz budynkach przeznaczonych do chowu zwierząt gospodarskich.

SPOSÓB UŻYCIA

Do rutynowego stosowania (dawka normalna) przeciwko owadom biegającym i latającym rozcieńczyć 25 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni. W przypadku dużego nasilenia występowania szkodników i/lub gdy powierzchnie są zabrudzone, lub wysoce chłonne, rozcieńczyć 50 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni.

Stosować przy użyciu konwencjonalnych opryskiwaczy ręcznych lub opryskiwaczy ciśnieniowych przystosowanych do opryskiwania grubokroplistego. Odmierzoną ilość preparatu STRONG ALFASECT NA MOLE I MUCHY wlać do zbiornika opryskiwacza, uzupełnić odpowiednią ilością czystej wody i wymieszać. Opryskiwać powierzchnie na których przebywają szkodniki - zwłaszcza szczeliny, szpary, miejsca za meblami i sprzętami. W pomieszczeniach zajmowanych przez zwierzęta nie stosować częściej niż dwa razy w sezonie. Opryskiwanie grubokropliste jedynie w niskim ciśnieniu.


skład: alfa-cypermetryna 60 g/l (5,93%)
numer pozwolenia: 6497/16

Opinie o produkcie (1)

18 października 2019

Środek na mole świetnie zadziałał, po tygodniu problem znikł. Środek prosty w użyciu - popryskałem za szafkami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium