Silny środek owadobójczy na pluskwy, prusaki, mrówki, pleśniakowce, mole w obiektach hodowlanych, magazynach FENOX EC 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 529,00 zł 529.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.6
Producent: LODI SAS
Kod produktu: 3087

Opis

FENOX EC PHOBI 500 ML
PŁYNNY KONCENTRAT OWADOBÓJCZY
ZWALCZA PLUSKWY KARALUCHY PRUSAKI RYBIKI


BARDZO SILNIE SKONCETROWANY
PREPARAT PRZEZNACZONY DLA UŻYTKOWNIKÓW PROFESJONALNCYH

 

zawiera aż 30% etofenproksu

do użycia w obiektach hodowlanych, magazynach, farmach

chroni powierzchnie nawet do 3 miesięcy

bardzo wydajny - nawet na 2500 m³

skutecznie działanie już po 1 godzinie

działa na owady biegające i latające

zawiera wyciąg z wrotyczu dalmatyńskiego

✅ bezkompromisowy produkt do użytku profesjonalnego

 

ZABÓJCZO SKUTECZNY PREPARAT DO ZWALCZANIA OWADÓW!
ZAWIERA AŻ 30% ETOFENPROKSU - SUBSTANCJI AKTYWNEJ O UNIKALNYM MECHANIZMIE DZIAŁANIA!
ETOFEPROKS TO JEDYNA SUBSTANCJA AKTYWNA OPARTA NA TRÓJPIERWIASTKOWYM KOMPLEKSIE (WĘGIEL, WODÓR I TLEN) - FENOX EC JEST IDEALNYM NARZĘDZIEM DO WALKI Z INSEKTAMI - ŚRODKIEM O NIEZRÓWNANEJ MOCY, SKUTECZNOŚCI, WYDAJNOŚCI I DŁUGOŚCI DZIAŁANIA!

 

OPIS PRODUKTU

PHOBI FENOX EC to płynny koncentrat owadobójczy przeznaczony wyłącznie dla profesjonalnych użytkowników. Produkt przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających (pleśniakowce lśniące, pluskwy, mrówki, karaczany); latających (muchy, komary, dorosłe mole spożywcze) oraz pcheł w higienie sanitarnej w pomieszczeniach takich jak: obiekty hodowlane, puste magazyny, farmy.

ZASTOSOWANIE

Zalecenia dotyczące stosowania:

 • Higiena sanitarna:
  Opryskiwanie powierzchni uczęszczanych przez owady: rozcieńczyć 10 ml w 1 l wody i opryskać 50 ml na 1 metr kwadratowy.
  Opryskiwanie pomieszczeń: stosować 200 ml na 1000 m³

 • Obiekty magazynowe:
  Opryskiwanie powierzchni: rozcieńczyć 10 ml w 1 l wody do oprysku 20 m²
  Opryskiwanie pomieszczeń: stosować 200 ml na 1000 m³

 • Obiekty hodowlane:
  Opryskiwanie powierzchni: rozcieńczyć 10 ml w 1 l wody do oprysku 20 m²

 • Obszary składowania odpadów:
  Rozcieńczyć 10 ml w 1 l wody i opryskać 50 ml na 1 metr kwadratowy.

TRADYCYJNE PREPARATY NIE MOGĄ SIĘ RÓWNAĆ Z MOCĄ I DŁUGOŚCIĄ DZIAŁANIA FENOXU EC! PROFESJONALNY ŚRODEK FENOX EC STANOWI OSTATECZNE ROZWIĄZANIE, JEGO WYDŁUŻONY CZAS DZIAŁANIA ZAPEWNI CI SPOKÓJ I DŁUGOTRWAŁE BEZPIECZEŃSTWO! NIE MUSISZ SIĘ JUŻ ZAMARTWIAĆ NAWROTEM INSEKTÓW!


Owady zostają wyeliminowane w ciągu godziny od zastosowania środka. Powierzchnie są chronione przez okres 3 miesięcy od momentu oprysku. W razie ponownej inwazji opryskać ponownie (przed wprowadzeniem zwierząt w przypadku obiektów hodowlanych) jednak nie należy stosować środka częściej niż co 3 miesiące.

Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Podczas oprysku powierzchni wietrzyć pomieszczenie a następnie włączyć wentylację na 30 min do 2 godzin. Przed i podczas oprysku pomieszczenia zamknąć szczelnie pomieszczenie i wentylację, pozostawić zamknięte na 4 do 6 godzin po oprysku, a następnie otworzyć pomieszczenie i włączyć wentylację na 30 min do 2 godzin.

Przed przeprowadzeniem oprysku usunąć z pomieszczenia ludzi, zwierzęta (włączając akwaria i terraria) oraz artykuły żywnościowe z opryskiwanych powierzchni. Podczas zabiegu zwracać szczególną uwagę na kąty, obramowania drzwi i okien, miejsca częstego występowania owadów. Przed zabiegiem okryć hermetycznie instalacje, sprzęty i inne powierzchnie delikatne. Podczas pracy z preparatem stosować odzież ochronną i rękawice, umyć ręce po zabiegu. Nie wdychać gazów/oparów/par.

Po oprysku zostawić opryskany obszar i poczekać co najmniej od 4 do 6 godzin dla optymalnej skuteczności. Przewietrzyć przed ponownym wejściem (30 min do 2 h). W każdym przypadku, przed wejściem przewietrzyć. Po oprysku wypłukać dokładnie sprzęt służący do wykonywania zabiegu. Przechowywać preparat w oryginalnych opakowaniach chroniąc przed wilgocią, mrozem czy upałami, z dala od zasięgu dzieci i zwierząt domowych. Unikać uwalniania do środowiska. Stosować zgodnie z instrukcją. 

skład: etofenproks 300 g/l, wyciąg z kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego 1 g/l
numer pozwolenia: 8497/21

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium