Środek na kleszcze, muchy, komary, prusaki, karaluchy, mrówki FORTECA 100 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.05125
Producent: m-tech
Kod produktu: 3007

Opis

FORTECA
NAJMOCNIEJSZY
ŚRODEK DO OPRYSKU I ZAMGŁAWIANIA
NA MUCHY, KOMARY, KLESZCZE, PLEŚNIAKOWCA LŚNIĄCEGO,
PTASZYŃCA KURZEGO, PLUSKWY, MRÓWKI I PRUSAKI 100 ML


WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
NA OWADY LATAJĄCE I BIEGAJĄCE

 

✅ mocny - wysokie stężenie permetryny

skuteczny - połączenie dwóch substancji aktywnych

wydajny - wystarcza na ok. 400 m²

uniwersalny - do oprysku i zamgławiania ULV lub termicznego

 

OPIS PRODUKTU

Środek owadobójczy FORTECA o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających. Wyróżnia go wysoka skuteczność biobójcza przy niskich stężeniach. Przeznaczony do zwalczania much, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pluskiew itp. Ponadto preparat jest profesjonalnym produktem do likwidacji larw oraz much w obiektach inwentarskich. Szczególnie polecany również do zwalczania obrzeżka gołębiego i kleszczy!

ZASTOSOWANIE

Środek FORTECA może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, magazynowych, przemysłowych i inwentarskich. Permetryna, która jest w składzie produktu FORTECA jest najczęściej stosowaną przez profesjonalne firmy DDD i jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych do zwalczania komarów i kleszczy na działkach, w ogródkach, parkach itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Oprysk:

Zalecane stężenie: dawka minimalna 0,5%, dawka optymalna 1% (50 ml 0,5% lub 1% roztworu na 1 m2). Zalecana minimalna dawka na 100 m2 powierzchni wynosi 25 ml środka FORTECA w 5 litrach wody. Sposób wykonania zabiegu: sporządzić 0,5% roztwór wodny w proporcjach 25 ml środka na 5 litrów wody, dobrze wymieszać. Nanosić roztwór na dezynsekowane powierzchnie za pomocą opryskiwacza, zużywając 1 litr roztworu na 20 m2 (5 litrów roztworu na 100 m2 powierzchni). Przy zwalczaniu owadów biegających dokładnie spryskać miejsca, w których gnieżdżą się owady, tj. szczeliny, pęknięcia ścian, narożniki, miejsca trudno dostępne, otwory itp. Przy zwalczaniu much opryskiwać należy powierzchnie, na których przebywają muchy oraz miejsca składowania odpadów.

Zamgławianie lub fumigacja:

Zalecana dawka przy zamgławianiu, fumigacji: dawka minimalna 130 ml środka na 1000 m3, dawka optymalna 170 ml środka na 1000 m3 stosując do zabiegu urządzenia wytwarzające aerozole, tj. zamgławiacz ULV lub zamgławiacz termiczny. Zabieg za pomocą urządzeń do zamgławiania termicznego (gorąca mgła) lub ULV (zimna mgła): sporządzić emulsję roboczą w proporcjach 130 ml środka, od 0,2 do 0,5 litra nośnika mgły i uzupełnić wodą do 2 litrów. Tak przygotowana emulsja wystarcza na dezynsekcję pomieszczenia o kubaturze 1000 m3.


skład:
permetryna 40%, cypermetryna 10%
numer pozwolenia: 7317/18

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium