Środek wirusobójczy, bakteriobójczy, grzybobójczy dla GOŁĘBI SILVECO+ 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,99 zł 49.99
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

SILVECO+ GOŁĄB
ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI 500 ML

DZIAŁANIE WIRUSOBÓJCZE, BAKTERIOBÓJCZE, GRZYBOBÓJCZE
MOŻE BYĆ STOSOWANY W OBECNOŚCI GOŁĘBI

 

 • możliwość zastosowania w obecności gołębi
 • zawiera aktywne formy srebra
 • do dezynfekcji wszelkich rodzajów powierzchni
 • długotrwałe działanie
 • rekomendowany przez specjalistów Centrum Zdrowia Gołębi
 • produkt do użytku profesjonalnego

 

OPIS PRODUKTU

SILVECO+ to nowoczesny preparat zawierający aktywne formy srebra. Posiada silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Produkt przeznaczony do dezynfekcji wszelkich rodzajów powierzchni w miejscach mających związek z pobytem lub transportem zwierząt. SILVECO+ jako preparat dezynfekujący zachowuje wysoki poziom higieny i czystości wyposażenia weterynaryjnego i zootechnicznego. Produkt do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA


Dezynfekcja gołębnika/ woliery (oprysk)

 Dawka w obecności gołębi: 100ml SILVECO+ + 1l wody demineralizowanej i wykonać oprysk przy pomocy opryskiwacza drobno kropelkowego.

 Dawka w pustym gołębniku: 250ml SILVECO+ + 1l wody demineralizowanej i wykonać oprysk przy pomocy opryskiwacza drobno  kropelkowego.

 • wskazania: odkażanie, działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze


Inhalacja gołębi w gołębniku ( zamgławienie, oprysk )

 Dawka: 50ml SILVECO+ + 1l wody demineralizowanej + odrobinę płynu do mycia naczyń dla dłuższego unoszenia się "kropli" w powietrzu, stosować w obecności gołębi w godzinach popołudniowo-wieczornych.

 • wskazania u gołębi i ptaków ozdobnych: infekcje wirusowe układu oddechowego, infekcje bakteryjne, mykoplazmoza, ornitobakterioza, aspergiloza
 • profilaktycznie w okresie wysokiego ryzyka: 1-2 x/tydzień, interwencyjnie przy poważnych problemach zdrowotnych: 1-2 x/dobę
 • zmniejszyć na krótko wentylację w trakcie zabiegu


Pojenie - poidło

 Dawka: profilaktycznie 3ml SILVECO+ na 1l wody demineralizowanej przez 2 - 3 dni, interwencyjnie 5ml SILVECO+ na 1l wody demineralizowanej przez 5 dni.

 • wskazania u gołębi i ptaków ozdobnych: choroby wirusowe (szczególnie Adenowirus), bakteryjne i grzybiczne, szczególnie biegunki o nieokreślonej etiologii, beztlenowce, kalibakterioza wywołana szczepami opornymi na antybiotyki, kokcydioza jelita cienkiego, zmiany i zła jakość karmy
 • w ciężkich infekcjach można zwiększyć dawkę max. do 5ml/1l wody demineralizowanej (nawet u młodych gołębi) i wydłużyć podawanie max. do 10 dni
 • w celu sporządzenia gotowego roztworu należy stosować wodę demineralizowaną, destylowaną, np. przez 2 pierwsze dni podawać tylko w wodzie demineralizowanej, a od 3-go do 5-10 dnia, przygotowując np. 5l wody do picia dla gołębi, zastosować "przedmieszkę" max. 25ml SILVECO+ z 2l wody demineralizowanej i wlać do pozostałych 3l wody, w ten sposób uzyskując 5l gotowego roztworu do picia dla gołębi (w uśrednionej dawce 5ml/1l wody)
 • nie stosować na 24h przed i po szczepieniu ptaków


skład:
nanosrebro + nadtlenek wodoru + substancje pomocnicze
numer pozwolenia: 7244/1

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium