Trutka na MYSZY i SZCZURY zatrute ziarno BROMADIOLON STRONG 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.71
Producent: STRONG
Kod produktu: 1897

Opis

STRONG BROMADIOLON ZIARNO
GOTOWE DO UŻYCIA ZATRUTE ZIARNO
BROMADIOLON NA MYSZY I SZCZURY 1 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

wygodna aplikacja - gotowe do użycia zatrute ziarno

wysoka skuteczność - wystarczy jednorazowe pobranie

skutecznie wabi gryzonie

zabójcza po jednorazowym spożyciu

uniwersalne zastosowanie - wewnątrz i na zewnątrz budynków

zawiera substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

Masz problem z myszami i szczurami?
Mamy na to bardzo skuteczne rozwiązanie!
Zakończ walkę z gryzoniami raz na zawsze

OPIS PRODUKTU

Bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy STRONG BROMADIOLON ZIARNO w formie atrakcyjnej mieszkanki zatrutego ziarna do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.

Ziarno STRONG dzięki specjalnym substancjom wabiącym
jest dużo bardziej atrakcyjne dla szkodników niż zwykłe ziarno!!

Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni.

ZASTOSOWANIE

Preparat STRONG BROMADIOLON ZIARNO dla użytku powszechnego jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, a także w środkach transportu, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów oraz w kanałach ściekowych przy zastosowaniach profesjonalnych.

100% śmiertelność po pojedynczym spożyciu!

SPOSÓB UŻYCIA

Środek STRONG BROMADIOLON ZIARNO do zwalczenia myszy wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni. W celu zwalczania szczurów wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża. Karmnik nie jest przedmiotem oferty, jest dostępny oddzielnie w naszej ofercie.

Już pojedyncze spożycie ziarna zawierającego bromadiolon ma zdolność eksterminacji gryzonia. STRONG BROMADIOLON ZIARNO zawiera ekstremalnie gorzką substancję, niewykrywalną przez gryzonie, która zapobiega spożyciu trutki przez ludzi i zwierzęta.


skład: bromadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), substancja gorzka 0,002 g/100 g (0,002%)
numer pozwolenia: PL/2014/0155/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - trutki cenione w całej Europie, stosowane przez profesjonalistów zajmujących się deratyzacją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium