Trutka na myszy i szczury granulat bromadiolon STRONG 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.67
Producent: STRONG
Kod produktu: 1902

Opis

STRONG BROMADIOLON GRANULAT
TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY 1 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
ZABÓJCZA DLA GRYZONI PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

przeznaczenie: na myszy i szczury

✅ wyjątkowo odporna
na trudne warunki atmosferyczne

skutecznie wabi gryzonie

zabójcza po jednorazowym spożyciu

✅ używana przez profesjonalne firmy DDD

✅ zawiera bitrex - substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

Masz problem z myszami i szczurami?
Mamy na to bardzo skuteczne rozwiązanie!
Zakończ walkę z gryzoniami raz na zawsze!

OPIS PRODUKTU

STRONG BROMADIOLON GRANULAT to bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy w formie granulatu do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni. Granulat STRONG zawiera starannie dobraną, innowacyjną mieszankę ziaren zbóż i kostki parafinowej tłoczoną na zimno. Powstały w ten sposób pellet zachowuje naturalne aromaty zbóż, które niezwykle skutecznie wabią gryzonie.

Trutka jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność,
ale także zachowuje trwałość nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych!

ZASTOSOWANIE

Preparat dla użytku profesjonalnego STRONG BROMADIOLON GRANULAT jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, oraz na terenach otwartych. Trutka do użytku profesjonalnego nadaje się do zastosowania w i wokół budynków: gospodarstwa, magazyny, hurtownie, wspólnoty, szkoły, domy, garaże itp.

Wyjątkowa odporność granulatu na warunki atmosferyczne pozwala zastosować trutkę w miejscach, w których stosowanie innych trutek byłoby wyzwaniem: na otwartych polach, w gospodarstwach rolnych, wilgotnych piwnicach, sadach, magazynach itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie myszy: wykładać w porcjach po 40 g w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 100 m².

Zwalczanie szczurów: wykładać 100-200 gramowe porcje granulatu w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 100 m².

Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża i oznakowane tak, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze. Nie dotykać produktu gołymi rękami, stosować odpowiednie rękawice ochronne.

Już pojedyncze spożycie pelletu zawierającego bromadiolon ma zdolność eksterminacji gryzonia. STRONG BROMADIOLON GRANULAT zawiera ekstremalnie gorzką substancję, niewykrywalną przez gryzonie, która zapobiega spożyciu trutki przez ludzi i zwierzęta.

Gotowe do użycia granulowane przynęty wzbogacone są o wzmacniacze smaku i zapachu, dlatego właśnie są wyjątkowo atrakcyjne dla gryzoni. Granulat jest skuteczny przeciw wszystkim gryzoniom i może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, jeżeli jest chroniony przed wilgocią np. w stacji deratyzacyjnej (dostępne również w naszej ofercie stacje deratyzacyjne).

skład: bromadiolon 0,05 g/kg (0,005%), benzoesan denatonium 0,01 g/kg (0,001%), substancje wabiące
numer pozwolenia: PL/2015/0182/MR PATENRAT PELLET
pojemność: 1 kg

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - trutki cenione w całej Europie, stosowane przez profesjonalistów zajmujących się deratyzacją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

P102 Chronić przed dziećmi. P202 Nie używać przed zapoznaniem się i zrozumieniem wszystkich środków bezpieczeństwa. P260 Nie wdychać pyłu. P270 Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu. P280 Stosować rękawice ochronne. P308+P313 W PRZYPADKU narażenia lub styczności: zasięgnąć porady lekarza. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego zakładu unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium