Trutka na myszy i szczury granulat niebieski brodifakum STRONG 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 27,99 zł 27.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.64
Producent: STRONG
Kod produktu: 3055

Opis

STRONG BRODIFAKUM granulat: Skuteczna trutka na myszy i szczury 1 kg

Mocna trucizna na myszy i szczury. Zabójczo skuteczna już po jednorazowym spożyciu przez gryzonie!

przeznaczenie: na myszy i szczury,
✅ uniwersalne zastosowanie - do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków,
✅ wyjątkowo odporna na trudne warunki atmosferyczne,
skutecznie wabi gryzonie,
✅ zabójcza
po jednorazowym spożyciu,
✅ 
używana przez profesjonalne firmy DDD,
✅ zawiera bitrex
- substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia.

Opis produktu:

Szukasz niezawodnej trutki na myszy i szczury? Poznaj STRONG BRODIFAKUM - niebieski granulat, który stanowi doskonałe rozwiązanie w profesjonalnej kontroli populacji gryzoni. Nasz produkt oferuje skuteczne i jednorazowe rozwiązanie eliminujące myszy i szczury bezstresowo. Myszy i szczury po spożyciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku, co sprawia, że preparat ten wyróżnia się nie tylko szybkością działania, ale także wysoką skutecznością. Co ważne, śmierć gryzoni następuje po upływie 48 godzin, nawet w przypadku spożycia małej dawki, co gwarantuje bezpieczne i skuteczne usuwanie szkodników.

Zaletą preparatu STRONG BRODIFAKUM jest fakt, że gryzonie giną daleko od miejsca, gdzie została wyłożona trutka. Dzięki temu inne osobniki nie są podejrzliwe, kontynuując spożywanie przynęty aż do całkowitej ich eliminacji. W składzie trutki na myszy i szczury znajduje się brodifakum, substancja czynna gwarantująca 100% śmiertelność już po jednorazowym spożyciu. Brodifakum jest substancją antykoagulacyjną, która wywołuje w organizmach gryzoni zakłócenia w procesie krzepnięcia krwi.

Substancja czynna zawarta w trutce na myszy i szczury uwalnia się powoli w organizmach gryzoni i działa z opóźnieniem. Umożliwia to gryzoniom opuszczenie terenu, na którym został zastosowany preparat. Spożycie tej substancji prowadzi do wewnętrznych krwawień i stopniowego osłabienia szkodników, aż do całkowitej eksterminacji osobnika. Dodatkowo, aby zminimalizować przypadkowe połknięcie trutki przez inne gatunki, wprowadzono do formuły gorzką substancję — bitrex, niewykrywalną dla gryzoni.

Granulat STRONG BRODIFAKUM składa się z wyselekcjonowanej mieszanki ziaren zbóż i kostki parafinowej tłoczonej na zimno. Powstały w ten sposób pellet nie tylko utrzymuje skuteczność trutki, ale także emituje naturalne aromaty zbóż, co skutecznie przyciąga gryzonie.

STRONG BRODIFAKUM GRANULAT - Skuteczna deratyzacja bez ryzyka dla ludzi i zwierząt domowych!

Zastosowanie:

STRONG BRODIFACOUM GRANULAT to skuteczna trutka na myszy i szczury, przeznaczona do profesjonalnych zabiegów deratyzacyjnych. Preparat charakteryzuje się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne, co pozwala na jego stosowanie w miejscach, w których stosowanie innych trutek byłoby utrudnione. Trutka na gryzonie przeznaczona jest do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków.

Granulat na myszy i szczury można również stosować na otwartych polach, w gospodarstwach rolnych, wilgotnych piwnicach, sadach, magazynach itp. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zwalczania szkodników należy rozłożyć granulat w miejscach, gdzie gryzonie gromadzą się w dużych ilościach. Trutkę na gryzonie należy aplikować w stacjach deratyzacyjnych, aby zapobiec jej przypadkowemu spożyciu przez dzieci lub zwierzęta domowe.

Sposób użycia:

Celem użycia preparatu STRONG BRODIFAKUM jest zwalczanie myszy i szczurów. Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z etykietą informacyjną zawartą na produkcie i instrukcją jego zastosowania .

Zwalczanie myszy:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce do ustawienia karmników deratyzacyjnych. Powinny to być miejsca, w których gryzonie są najbardziej aktywne, np. w pobliżu źródeł pokarmu i wody, w zakamarkach i szczelinach.

 2. Ustaw karmniki co 2-5 m.

 3. Wsyp do każdej stacji deratyzacyjnej porcję granulatu o wadze 20-40 g.

 4. Umieść stacje na stabilnym podłożu, aby zapobiec ich przemieszczaniu się.

 5. Oznacz stacje właściwymi etykietami informacyjnymi, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze.

Zwalczania szczurów:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce do ustawienia karmników deratyzacyjnych. Powinny to być miejsca, w których szczury są najbardziej aktywne, np. w pobliżu źródeł pokarmu i wody, w kanałach i studzienkach.

 2. Ustaw stacje deratyzacyjne co 5-10 m.

 3. Wsyp do każdej stacji deratyzacyjnej porcję granulatu o wadze 100-200 g.

 4. Umieść stacje na stabilnym podłożu, aby zapobiec ich przemieszczaniu się.

 5. Oznacz stacje właściwymi etykietami informacyjnymi, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze.
                                 

Czy wiesz, że?

Samice szczurów osiągają dojrzałość płciową już po około 6 tygodniach, podobnie jak samce. W przypadku szczurów norweskich (Rattus norvegicus), jednego z najczęściej spotykanych gatunków, samice mogą być gotowe do rozmnażania w wieku 5-6 tygodni, a samce w wieku 6-8 tygodni. Ciąża u szczurów trwa średnio 21-23 dni. Jest to krótki okres w porównaniu do innych ssaków. Szczury mają zdolność do rodzenia dużych miotów.

Miot szczurów może zawierać od 6 do 12 młodych osobników, choć liczba ta może się różnić w zależności od gatunku i warunków środowiskowych. Jeśli warunki są korzystne, para szczurów może wydać na świat dziesiątki potomków w ciągu roku. Zdolność do szybkiego rozrodu stanowi jedną z przyczyn, dla których szczury potrafią się skutecznie adoptować do różnorodnych środowisk. Szczury mają krótki cykl rui, który trwa około 4-5 dni.

Skład: brodifakum 0,0025 g/100 g, benzoesan denatonium

Nr pozwolenia: PL/2019/0384/MR/SBP

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium