Trutka na szczury best RAT KILLER PERFEKT granulat 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 33,99 zł 33.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 3246

Opis

BEST RAT KILLER PERFEKT
GRANULAT+ BRODIFAKUM 1 KG


SKUTECZNA TRUTKA NA SZCZURY I MYSZY
ŚMIERTELNA PRZY POBRANIU POJEDYNCZEJ DAWKI

 

✅ silna substancja czynna - wystarczy jednorazowe spożycie

✅ silnie właściwości wabiące
- wykrywana przez myszy i szczury z dużej odległości

✅ niezawodne działanie - nie wzbudza podejrzeń w populacji szkodników

✅ uniwersalne zastosowanie - do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 

OPIS PRODUKTU

RAT KILLER PERFEKT granulat jest gotową do użycia granulowaną przynętą do zwalczania szczurów i myszy. Dzięki zastosowaniu atrakcyjnych dla gryzoni atraktantów RAT KILLER PERFEKT jest wyczuwalny z dużej odległości i chętnie pobierany przez szkodniki. Preparat zawiera benzoesan denatonium, substancję o gorzkim smaku, zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka. Przynęta przeznaczona jest do użytku wewnątrz oraz wokół budynków (mieszkalnych, użyteczności publicznej, inwentarskich, przemysłowych, magazynowych itp.) przez użytkowników profesjonalnych.

Warto podkreślić, że gryzonie powodują nie tylko szkody materialne, ale przede wszystkim są niebezpieczne dla ludzi przez bakterie, choroby i pasożyty które przenoszą.

SPOSÓB UŻYCIA

Wyłożyć preparat w porcjach, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych i suchych). Zaleca się stosowanie produktu w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża. W przypadku gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.

Zwalczanie myszy:

  • Wysoka infestacja: do 5-20 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 2 m).
  • Niska infestacja: do 5-20 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m).

Zwalczanie szczurów:

  • Wysoka infestacja: do 10-60 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m).
  • Niska infestacja: do 10-60 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m).

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych ( na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2-3 dni, szczurów przynajmniej co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Przy zwalczaniu szczurów wokół budynków stacje deratyzacyjne rozmieszczać w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem oraz wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.


skład: brodifakum 0,0025 g/100 g, benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2019/0372/MR

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium