USŁUGA DEZYNFEKCJI usuwanie uciążliwych zapachów za pomocą GENERATORA OZONU

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 246,00 zł 246.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.75
Producent: -
Kod produktu: 462

Opis

Zamów usługę ozonowania w Warszawie i okolicach.

www.pryskanie.pl
tel. 510-558-588

CENA 1h pracy urządzenia

Usuwanie brzydkich zapachów, neutralizacja zapachów, dezodoryzacja

ZA POMOCĄ PROFESJONALNEGO generatora OZONU

Dezodoryzacja jest to proces usuwania NIEPRZYJEMNYCH zapachów, zarówno artykułów codziennego użytku, ciała, powietrza wewnątrz pomieszczeń lub obiektów jak również strumieni gazów, pochodzących z instalacji przemysłowych, hodowli czy obiektów gospodarki komunalnej.

Stosowany przez nas podczas dezynfekcji ozon bardzo silnie reaguje z otoczeniem i podczas jego utleniania oprócz odkażania następuje także usuwanie brzydkich zapachów z wnętrza pomieszczeń oraz pojazdów, włącznie z tymi, które wniknęły w tapicerką meblową i samochodową.

Jakie zapachy możemy usunąć podczas podczas ozonowania?

 • usuwanie zapachu dymu tytoniowego, nikotyny, dymu papierosowego.

Często dymem przesiąknięta jest tapicerka meblowa, dywany a nawet ściany i meble. Ozonowanie nie maskuje woni jak odświeżacze powietrza lecz skutecznie eliminuje brzydki zapach z otoczenia.

 • usuwanie zapachu pochodzenia ludzkiego , także po osobie zmarłej,
 • usuwanie zapachów odzwierzęce (zarówno zwierząt domowych jak i w hodowli przemysłowej)

Częstym problemem jest także smród moczu psa, kota lub innych zwierząt z dywanu, kanapy czy siedzenia w samochodzie. W tym przypadku zalecamy ozonowanie.

 • usuwanie woni stęchlizny, starzyzny,
 • usuwanie zapachów po pożarach, nadpaleniach (ozonowanie pogorzelisk) usuwanie zapachu spalenizny, po pożarze i częściowym nadpaleniu, a także neutralizacja zapachu z kominka i paleniska

Częstym problemem są szkody spowodowane pożarem. Użycie ozonu osłabia intensywność swądu pogorzeliska poniżej progu percepcji. Po wykonaniu procedury obiekt można ponownie eksploatować.

 • po zalaniu, podtopieniu, powodzi, wybiciu kanalizacji, pęknięciu rury kanalizacyjnej,
 • zapachy pochodzenia nieorganicznego: woń kleju, farby, rozpuszczalnika, chemikaliów, paliw itp.
 • sprzedaż domu, mieszkania - warto zadbać o przyjemny zapach. Usuwanie panujących w nim zapachów, czyli dezodoryzacja i odświeżenie powietrza pozwoli podnieść jego postrzeganą wartość dla nabywcy i osiągnąć wyższą cenę transakcji. Wszak zapachy działają bezpośrednio na ośrodkowy układ nerwowy i są jednym z pierwszych bodźców, jakie odczuwamy.

 • eliminowanie bakterii i wirusów, porów a także wywołujących alergię roztoczy i alergenów.
  Ozon bardzo szybko i skutecznie eliminuje szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje.

 • dezynfekcja chłodni samochodowych i mroźni w trosce o bezpieczeństwo przewożonej żywności, konieczność spełnienia wymogów sanitarnych w zakresie transportu produktów spożywczych. Po wykonanej usłudze otrzymują Państwo certyfikat przeprowadzonej dezynfekcji oraz wpis do książki pojazdu.

Miarą skuteczności dezodoryzacji jest intensywność zapachu, a sam proces ma na celu całkowite wyeliminowanie odoru lub jego ograniczenie poniżej progu jego wyczuwania. Warto podkreślić, iż dezodoryzacja usuwa skutki, czyli brzydki zapach, np. stęchlizny czy papierosów, natomiast aby efekt był trwały należy również usunąć przyczynę - źródło danego zapachu.

Przykładowe sektory gospodarki, w których usuwanie brzydkich zapachów jest stosowane:

 • Motoryzacja - usuwanie zapachu stęchlizny, papierosów, zapachu przewożonych zwierząt z wnętrza samochodu,
 • Hotelarstwo - szybkie odświeżenie wnętrza pokoju dla nowego gościa,
 • Gastronomia - usunięcie zapachów pochodzących z kuchni, smażalni, toalet, odświeżenie powietrza wewnątrz sal konsumpcyjnych. Usługa kierowana do właścicieli lokali gastronomicznych: barów, pubów, restauracji, smażalni, pizzerii, lodziarni, cukierni, kawiarni.
 • Branża spożywcza - producenci i przetwórcy żywności, przetwórnie ryb oraz mięsa,
 • Zakłady pogrzebowe - ozonowanie karanów służących do przewozu zwłok, chłodni do przechowywania zwłok oraz kaplic,
 • Hodowla zwierząt - usuwanie zapachu zwierząt hodowlanych oraz odchodów (obornika, gnojówki, gnojowicy), także zapobieganie chorobom zakaźnym bydła poprzez dezynfekcję pomieszczeń (kurnik, obora, chlewnia)
Co to jest dezynfekcja ozonem? ozonowanie?
Dezynfekcja ozonem
,  określana jako ozonowanie, jest metodą odkażania bez użycia chemii. Stosowanym środkiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach dezynfekujących.
Wykonujemy profesjonalne ozonowanie, dezynfekcja ozonem.
Jak wskazują badania ozonowanie jest do 300 razy bardziej skuteczniejsze od chlorowania, czy dezynfekowania chemicznego.

Ozonowanie jest sposobem dezynfekcji, w którym czynnikiem aktywnym jest ozon. Coraz częściej też stosowany jest w dezynfekcji, także do uzdatniania wody wodociągowej (zamiast chloru).

Zastosowanie ozonu zapewnia czystość mikrobiologiczną: usuwa bakterie, wirusy oraz pleśnie i grzyby.

Ozon występuje również w sposób naturalny w środowisku, stanowi składnik górnych warstw atmosfery i pełni ważną rolę w pochłanianiu części promieniowania ultrafioletowego dochodzącego do Ziemi ze Słońca.

Na skalę przemysłową wytwarzany jest z generatorów ozonu, które z tlenu pochodzącego z powietrza atmosferycznego lub z czystego tlenu medycznego w procesie wyładowań koronowych wytwarzają trójatomową cząsteczkę tlenu, czyli ozon.

Ozon posiada silne właściwości aseptyczne oraz biobójcze, dzięki czemu wykorzystywany jest do wyjaławiania wody pitnej (ozonowanie) oraz pomieszczeń, szczególnie w szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich i dentystycznych (stosowane są lampy ozonowe).

Działanie bakteriobójcze ozon wykazuje w stężeniu ok. 13 µg/dm3 a w porównaniu do chloru jest od niego ok. 3000 razy szybszy w działaniu i ok. 50 razy skuteczniejszy. Ozon cechuje się również szybkim okresem połowicznego rozpadu (ok. 20-30 minut, zależnie od temperatury i wilgotności powietrza), dlatego też znajduje zastosowanie m.in. w dezynfekcji pomieszczeń i pojazdów oraz odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej.

Świadczona przez nas usługa dezynfekcji ozonem (ozonowanie) kierowana jest do właścicieli, zarządców i najemców takich obiektów jak:

 • dom, mieszkanie
 • biura - np ozonowanie klimatyzacji stacjonarnej
 • restauracja, pub, klub,
 • siłownia, sauna, klub sportowy,
 • sklep, obiekt handlowy,
 • chłodnia, magazyn, hala produkcyjna,
 • domek letniskowy,
 • zakład pogrzebowy,
 • gabinet lekarski, gabinet stomatologiczny,
 • salon fryzjerski, salon kosmetyczny, SPA,
 • piwnica, poddasze, garaż, pomieszczenie gospodarcze,
 • samochód osobowy, VAN, bus, samochód ciężarowy, autobus.

Ozonowanie Warszawa, ozonowanie generatorem ozonu, ozonowanie pomieszczeń Warszawa i okolice, ozonowanie klimatyzacji samochodewej, ozonowanie klimatyzacji stacjonarnej, ozonowanie domu, ozonowanie mieszkania, ozonowanie biblioteki, odgrzybianie domu, Dzięki ozonowanie hoteli możemy bardzo szybko i skutecznie zabić wszystkie bakterie, wirusy czy grzyby. Metoda ta to nic innego, jak skuteczne w 100% sterylizacja wszelkich pomieszczeń bądź urządzeń. ozonowanie pomieszczeń ingerujemy w proces przemiany wszelkich drobnoustrojów i wyniszczamy je od środka.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium