ZESTAW NA MRÓWKI i RYBIKI - BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA STRONG PROFESSIONAL + ŚRODEK DO OPRYSKU STRONG DELTACAPS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,99 zł 69.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.6
Producent: PRYSKAJ
Kod produktu: 1696

Opis

ZESTAW NA MRÓWKI I RYBIKI- BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA STRONG PROFESSIONAL + ŚRODEK DO OPRYSKU STRONG DELTACAPS 30 ML


ŚRODKI DO PROFESJONALNEGO ZASTOSOWANIA
W ZWALCZANIU OWADÓW BIEGAJĄCYCH

 

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

 

DELTACAPS STRONG PROFESSIONAL
SKUTECZNA BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA
NA PLUSKWY, PCHŁY I PRUSAKI
ZABEZPIECZA DO 210 M3


NA PLUSKWY, PCHŁY, PRUSAKI, PAJĄKI, RYBIKI, MRÓWKI I INNE
 GOTOWY DO UŻYCIA AEROZOL W INNOWACYJNEJ NANOTECHNOLOGII

 

 • wysoka skuteczność - innowacyjna technologia,
 • wygodna aplikacja - pojemnik samoopróżniający,
 • wydajne opakowanie - wystarcza nawet na 210 m3,
 • polecana do zwalczania pluskwy domowej,
 • stosowana przez profesjonalistów,
 • najnowsza, udoskonalona wersja klasycznej BOMBY DELTACAPS FORTE!

 


OPIS PRODUKTU

STRONG PROFESSIONAL to gotowy do użycia mocny preparat owadobójczy w postaci aerozolu w innowacyjnej technologii - bomby zamgławiającej - przeznaczony do zwalczania owadów biegających w higienie sanitarnej, m.in. pchełprusakówpająkówrybikówmrówek i innych. Szczególnie polecany do zwalczania pluskiew domowych, wykazuje szybkie i silnie działanie pokarmowe i kontaktowe.

Zawartość pojemnika wystarcza na 210 m3 kubatury powierzchni (ok. 80 m2) poddawanej zabiegowi dezynsekcji.

ZASTOSOWANIE

Bomba STRONG PROFESSIONAL może być stosowana w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, a także pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed dokonaniem zabiegu szczelnie zamknąć drzwi i okna oraz zasłonić kratki wentylacyjne. Z pomieszczeń poddawanych zabiegowi usunąć produkty spożywcze i naczynia, a zwierzęta wyprowadzić. Zabezpieczyć również akwaria i inne przedmioty. Energicznie wstrząsnąć preparatem STRONG PROFESSIONAL przed użyciem, zdjąć plombę i nacisnąć - zablokować głowicę zaworka. Opróżniane pojemniki pozostawić w pozycji stojącej w kolejności od najdalszej części pomieszczenia do wyjścia, najlepiej jak najbliżej środka pomieszczenia, tak aby wydobywający się samoistnie preparat mógł dokładnie penetrować wszystkie zakamarki. Po dokonanym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 4-6 godzin. Oddanie pomieszczenia do użytku może nastąpić po dokładnym przewietrzeniu (minimum 2 godziny), nie wcześniej niż po 12 godzinach od wykonania dezynsekcji.


skład: deltametryna 25 g/l
numer pozwolenia: 5632/13

 

STRONG DELTACAPS MOCNY OPRYSK
NA MRÓWKI I RYBIKI KONCENTRAT 30 ML


ŚRODEK DO PROFESJONALNEGO ZASTOSOWANIA
W ZWALCZANIU MRÓWEK I RYBIKÓW

 

 • bardzo mocne działanie,
 • bardzo wydajny - nawet na 60 m2,
 • wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe,
 • polecany do zwalczania mrówek i rybików,
 • działa także na inne owady biegające,
 • polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych.

 


OPIS PRODUKTU

STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI to bardzo mocny preparat owadobójczy w formie płynnego koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do zwalczania MRÓWEK i RYBIKÓW, a także innych owadów biegających w higienie sanitarnej, m.in.: prusakówkaraluchówpluskiew oraz szkodników magazynowych. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.

ZASTOSOWANIE

Oprysk STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI może być stosowany w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić potrzebną ilość (50 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni oprysku) i przygotować odpowiednią ciecz roboczą, wstrząsnąć, przystąpić do oprysku. Przygotowanie 1% cieczy roboczej (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). Opryskiwać drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami, itp.). 500 ml preparatu wystarcza na 50 litrów cieczy roboczej, a to wystarcza na oprysk nawet 1000 m2.

Okres od zastosowania oprysku STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI do uzyskania skutku biobójczego: od 1 do 4 godzin. W przypadku ponownego pojawienia się insektów, zabieg należy powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Obiekt może być oddany od użytku po całkowitym wyschnięciu i starannym wywietrzeniu. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 2 godziny.


skład: deltametryna 25 g/l
numer pozwolenia: 5632/13

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium