Żel trutka na karaczany, karaluchy, prusaki fluorescencyjny BROS KAPTER FLUOGEL 20 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,99 zł 34.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.35757
Producent: BROS
Kod produktu: 2415

Opis

BROS KAPTER FLUOGEL
GOTOWY DO UŻYCIA ŻEL
NA KARALUCHY, KARACZANY I PRUSAKI
20 G


NAJLEPSZY ŚRODEK NA KARALUCHY I PRUSAKI
W WYGODNEJ W UŻYCIU STRZYKAWCE

 

bardzo ekonomiczny - wystarcza na ok. 83 m²

bardzo skuteczny - zwalcza populację w ciągu 1 tygodnia od zastosowania

wygodna aplikacja - gotowy do użycia

walcza nimfy i osobniki dorosłe

✅ działa do 3 miesięcy

polecany przez profesjonalistów

bezpieczny dla ludzi i zwierząt

dyskretny i bezwonny

zawiera fluorescencyjny marker - świeci pod wpływem ultrafioletu


OPIS PRODUKTU

BROS KAPTER FLUOGEL jest to innowacyjny środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów/karaluchów (karaczan prusak - Blattella germanica, karaczan wschodni - Blatta orientalis, karaczan brązowo-paskowany - Supella longipalpa); działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. KAPTER FLUOGEL przynęta w żelu, przygotowana została z zastosowaniem substancji o wysokiej atrakcyjności. Zbilansowane proporcje substancji odżywczych sprawiają, że receptura preparatu jest bardzo apetyczna dla podstawowych gatunków karaczanów, osobników dorosłych i nimf, powodując wysoką śmiertelność w ciągu 24 godzin od zastosowania. KAPTER FLUOGEL zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia od zastosowania. Żel ma jasną, neutralną barwę, umożliwiając dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym. Fluorescencja pozwala zatem, nawet w najbardziej ukrytych miejscach, na szybką kontrolę, łatwą identyfikację pozostałości, celowe czyszczenie, identyfikowanie martwych owadów, zwłaszcza tych o dużych rozmiarach. KAPTER FLUOGEL dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie. Ponadto nie twardnieje przez długi czas, wykazując skuteczność resztkową powyżej 3 miesięcy od zastosowania. Żel BROS zawiera czynnik (benzoesan denatonium) zniechęcający ludzi i zwierzęta domowe do przypadkowego spożycia.

ZASTOSOWANIE

Żel KAPTER FLUOGEL jest szczególnie atrakcyjny dla karaluchów i prusaków, gdyż stanowi kombinacje bardzo skutecznej substancji czynnej ze smakowita przynętą. Jako trutka pokarmowa musi zostać zjedzony i po pewnym czasie ujawnia swoje działanie. Insekty giną w swoich kryjówkach lub gniazdach, dlatego często martwe owady wcale nie są widoczne. Niezjedzona trutka pozostaje atrakcyjna dla owadów nawet  przez wiele miesięcy - chroniąc w ten sposób dany obiekt przed ponownym rozwojem populacji. 
Aktywny składnik imidachlopryd, działa poprzez wiązanie się z neuronami owadów. Wiązanie to powoduje zakłócenia w przenoszeniu bodźców nerwowych, które jest letalne dla docelowego owada. Owady są przyciągane przez składniki odżywcze w przynęcie. Rozprzestrzeniają one żel przez poruszanie się i zanieczyszczają inne owady, powodując zatrucie przez kontakt i spożycie.

SPOSÓB UŻYCIA

Usunąć zatyczkę z końcówki KAPTER FLUOGEL. Dotykając powierzchnię poddawaną zabiegowi szczytową częścią końcówki, nacisnąć lekko tłok, aż do wypływu wystarczającej ilości żelu. Dozować kroplami na powierzchnię zabiegu, zgodnie z dawką wskazaną poniżej. Po zakończeniu zabiegu, zamknąć ponownie końcówkę.

Dawkowanie: 3 krople żelu rozmieszczone na powierzchni 1 m², gdzie 1 kropla posiada średnicę 6-7 mm (masa 0,08 g).

Dezynsekcja wykonana przy wykorzystaniu preparatów w formie żelu jest jedną z najbezpieczniejszych technik stosowanych
przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne.

Aplikować produkt wyłącznie na powierzchnie twarde. Nie stosować na powierzchniach chłonnych. Produkt może być stosowany wewnątrz odpowiednich pojemników na przynęty lub podobnych urządzeń, umieszczonych w miejscach aktywności karaczanów. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami i powierzchniami mającymi kontakt z żywnością. Trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.


skład: imidachlopryd 2,15%
numer pozwolenia: PL/2019/0429/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium